Specifikacijos

 • Techniniai duomenys

  Praktiškumas, stilius, malonumas vairuoti ir žema kaina už lengvąjį komercinį automobilį.

  Ford Fiesta Van būsimasis savininkas gali rinktis iš ekonomiškų variklių spektro. Jūsų verslas laimi įsigydamas taupiąją Fiesta Van už tikrai mažą kainą. „Ford Fiesta Van ECOnetic" yra draugiškiausias aplinkai automobilis iš visų komercinių transporto priemonių – CO2 emisija tėra 98 g/km.


  SUSISIEKITE SU MUMIS


 • Vairavimas ir komfortas

  „Ford Fiesta Van" - idealus pagalbininkas Jūsų verslui.

  Lengvasis komercinis automobilis „Ford Fiesta Van" po dizaino perprojektavimo turi vairavimą palengvinantį paketą pažangių technolginių sprendimų.

  Naujoji „Ford Fiesta Van" gaminama net penkių skirtingų komplektacijų, kurių kiekviena pateikia puikų vertės, praktiškumo ir elegancijos derinį.

  STANDARTINĖ ĮRANGA

  Visos naujosios „Ford Fiesta Van" modifikacijos turi šią standartinę įrangą:
  - Vairuotojo saugos oro pagalvė
  - ABS – stabdžių antiblokavimo sistema
  - EBD – stabdymo jėgos paskirstymo sistema
  - Elektra valdomi priekinių langų kėlikliai
  - Nuotolinis centrinis durų užraktas
  - EPAS elektrohidraulinis vairo stiprintuvas
  - Imobilizatorius
  - Tachometras
  - Reguliuojamo aukščio priekiniai saugos diržai su pirotechniniais įtempikliais
  - Mikrodaleles sulaikantis salono oro filtras
  - Priekiniai žibintai su „palydėk mane" funkcija
  - Padangų remonto komplektas
  - Radijas su CD grotuvu, multifunkcinis displėjus, jungtis „iPod" grotuvui ir nuotolinis garso įrangos valdymas ant vairo
  - Elektra valdomi šildomi išorės veidrodėliai

  PAPILDOMA ĮRANGA

  Kaip papildomą įrangą įvairių modifikacijų „Ford Fiesta Van" automobiliams galima užsisakyti šią papildomą įrangą:
  - Keleivio saugos oro pagalvė
  - Šoninės saugos pagalvės, vairuotojo kelių pagalvė
  - ESP – stabilumo sistema
  - „Bluetooth" laisvų ranku įranga
  - „Metallic" dažai
  - Pilna pertvara tarp krovinio dalies ir sėdynių
  - Rūkančiųjų paketas  Visas naujosios „Ford Fiesta Van" vidinis dizainas buvo perprojektuotas, siekiant padidinti komforto, vairuotojo saugumo ir Jūsų verslo veiklos efektyvumo lygį.

  VIDAUS DIZAINAS
  "Kinetinio dizaino" įtaka jaučiama ne tik naujojo „Ford Fiesta Van" automobilio išorėje, bet ir stilingame interjere. Sėdėdami už „Ford Fiesta Van" vairo jausitės patogiai ir jaukiai. Vidaus dizaino elementai suderinti patraukliu akiai būdu, o naudojamų audinių medžiagos yra tvirtos ir atsparesnės purvui.

  Kurdami „Ford Fiesta Van" vidaus dizainą siekėme užtikrinti, kad turėtumėte pakankamai erdvės išlaikyti švarią ir tvarkingą aplinką. Kiekvienas daiktas turi savo vietą - daiktadėžės dangtis turi integruotą puodelio, rašiklio bei kortelių laikiklius.Centrinėje konsolėje taip pat yra erdvės puodelio laikikliui.
  IŠORĖS DIZAINAS
  Naujasis „Ford Fiesta Van" automobilis yra 3 durų hečbekas. Visos „Ford Fiesta Van" versijos turi automobilio spalvos dažytus buferius bei tos pačios spalvos plokšteles, kurios pakeičia mažuosius galinius šoninius automobilio stiklus.

  Naujoji „Ford Fiesta Van" turi 15 colių plieninius ratlankius. Fiesta ECOnetic Van modelis aprūpintas žemo pasipriešinimo lygio 175/65 R14 padangomis, kurios prisideda prie efektyvaus ir ekonomiško automobilio važiavimo, ypač greitkeliuose.


  Visi „Ford Fiesta Van" modeliai standartinėje komplektacijoje turi elegantiškus, elektra valdomus, šildomus veidrodėlius.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

Bookmark & Share