Apžvalga ir kainos


 • Kainos

  "Tourneo Connect" – praktiškas keleivinis automobilis nuo 19 862 EUR

  Kainoraštis PDF formatu: ATSISIŲSKITE PILNĄ TOURNEO CONNECT MODELIO KAINORAŠTĮ (PDF)


  Parašykite mums užklausą. Su Jumis susisieks kompetentingi "Ford" vadybininkai ir pateiks visą reikiamą informaciją, bei Jums aktualią informaciją ir geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius pasiūlymus.
  Nepamirškite, kad galite pasinaudoti „Inchcape Motors" siūloma automobilio atpirkimo paslauga ir pasirinktą "Ford" modelį įsigyti palankesnėmis sąlygomis.

  Nurodytos kainos galioja nuo 2017 m. gruodžio 1 d. UAB „Inchcape Motors" pasilieka teisę keisti automobilių kainas be atskiro perspėjimo, pasikeitus gamintojo ar importuotojo kainodarai ir/ar tiekimo sąlygoms.


  ATVYKITE IŠBANDYTI

  Specifikacijos

  Nuotraukų galerija

 • Apžvalga

  „Tourneo Connect" – praktiškas keleivinis automobilis. Praktiškas, nes jame telpa iki penkių, o erdvesnėje modelio versijoje „Grand Tourneo Connect" – iki septynių keleivių. Be to, gamintojas siūlo didelį benzininių ir dyzelinių variklių, pasižyminčių puikiomis eksploatavimo savybėmis ir išskirtine degalų ekonomija, pasirinkimą.

  Automobilyje įrengta daug saugos sistemų ir pažangiųjų technologijų. Nuspręskite, kuo „Tourneo Connect" galėtų būti naudingas Jums. „Tourneo Connect" pasižymi išskirtiniu lankstumu, taigi galėsite nustatyti Jums tinkamą sėdimų vietų ir bagažo erdvės konfigūraciją. „Tourneo Connect" įrengtos 5 sėdimos vietos, „Grand Tourneo Connect" – 7 sėdimos vietos; abiejuose automobiliuose yra 16 skirtingų sėdynių padėčių. Antrosios eilės sėdynės palenkiamos į priekį, kad būtų lengviau prieiti prie trečiosios sėdynių eilės. Trečiosios eilės sėdynes galima visiškai nulenkti, dėl to turėsite erdvesnę bagažinę („Grand Tourneo Connect").

  „Ford Tourneo Connect" skirtas 5 žvaigždučių „Euro NCAP" įvertinimas. Automobilyje įrengtos išmaniosios technologijos, pavyzdžiui, sistema „Active City Stop", tam tikrais atvejais galinti sumažinti susidūrimo smūgį ar net padėti išvengti susidūrimo, ir sistema „ Ford SYNC" su skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance", galinčia automatiškai susisiekti su skubios pagalbos tarnybomis mažai tikėtinu avarijos atveju.* Galite rinktis naujausias patogumą užtikrinančias technologijas, kurios palengvins automobilio valdymą.
  *Funkcija „Ford Emergency Assistance" veikia daugiau nei 30 Europos šalių. Kad ši funkcija veiktų, turi būti prijungtas ir su sistema suderintas Jūsų mobilusis telefonas tuo metu, kai iššauna oro pagalvės (išskyrus kelių oro pagalves) arba kai susidūrimą fiksuojantis jutiklis atjungia degalų siurblį. Pranešimų funkcija ir skubios pagalbos funkcija „Emergency Assist" veikia ne visomis Europos šalių kalbomis. (Naujausios informacijos ieškokite šalies „Ford" interneto svetainėje.)

  Visos funkcijos ir technologijos „Tourneo Connect" numatytos ne be priežasties – jos skirtos lengvesniam automobilio vairavimui.
  Pažangios technologijos padės pastatyti automobilį ir išvengti kliūčių bei automatiškai reaguos į aplinkos sąlygas, taigi galėsite nebesirūpinti, kada įjungti priekinius žibintus ar valytuvus. Be to, speciali sistema parodys konkrečiame kelio ruože nustatytą didžiausią leistiną greitį.

  • Galimybė pasirinkti automatinę transmisiją;
  • Ekonomiški dyzeliniai Ford TDCi bei benzininiai EcoBoost varikliai;
  • Aptarnavimo intervalai kas 12 mėnesių arba 30 000 km;
  • Galimybė pasirinkti ilgos ir trumpos ratų bazės automobilį;
  • Lengvai transformuojamos II ir III eilės sėdimos vietos;
  • Galimybė pasirinkti iki 7 sėdimų vietų („Grand Tourneo Connect")
  • III eilės sėdynes galima nulenkti, dėl to turėsite erdvesnę bagažinę;
  • Saugumą bei komfortą užtikrinančios technologijos;
  • Garantija iki 5 m / 150 000 km;
  • M1 kategorija.


  Nepamirškite, kad galite pasinaudoti „Inchcape Motors" siūloma automobilio atpirkimo paslauga ir pasirinktą "Ford" modelį įsigyti palankesnėmis sąlygomis.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  ATVYKITE IŠBANDYTI

  Specifikacijos

  Nuotraukų galerija

Bookmark & Share