Specifikacijos

 • Galia ir ekonomija

  Pavarų dėžė „Ford PowerShift": greita ir taupanti degalus

  Patogi, kaip automatinė, ir puikiai valdoma, kaip mechaninė, ši pažangi 6 pavarų dėžė gali būti montuojama su 100 AG* ir 120 AG 1,5 l darbinio tūrio TDCi varikliais. Pavarų dėžė iš anksto už Jus parenka kitą pavarą, taigi perjungiant jas galia neprarandama. Pavarų dėžė „PowerShift" greitai ir sklandžiai perjungia pavaras, todėl vairavimas taps malonesnis, sumažės degalų sąnaudos ir išmetamųjų CO2 dujų kiekis (palyginti su įprasta automatine pavarų dėže).

  (*100 AG variantą galima užsisakyti nuo 2016 m. liepos).


  Nesvarbu, ar renkatės benzininius ar dyzelinius variklius, mechaninę ar automatinę pavarų dėžę, „Tourneo Connect" pasižymi didelėmis pasirinkimo galimybėmis.

  Kad ir kurį variklio ir transmisijos paketą pasirinksite, džiaugsitės išskirtine degalų ekonomija ir automobilio našumu.

  Pažangus važiuoklės ir pakabos dizainas, priekiniai varantieji ratai ir vairo stiprintuvas padės užmiršti, kad vairuojate erdvų keleivinį automobilį.

  ford Naujojo 1,0 l darbinio tūrio, 3 cilindrų „EcoBoost" benzininio variklio galingumas siekia 100 AG. Su šešių pavarų mechanine transmisija sukimo momentas siekia iki 170 Nm. Veikdamas su kitomis degalus taupančiomis technologijomis, pavyzdžiui, sistema „Auto-Start-Stop", šis apdovanojimų pelnęs variklis užtikrina galią, kurios tikėtumėtės iš įprasto 1,6 l darbinio tūrio variklio, ir garantuoja daug didesnę degalų ekonomiją ir mažesnį išmetamųjų CO2 dujų kiekį (atitinkamai 5,6 l/100 km ir 129 g/km).

  Gali būti įrengtas modelio versijoje „Tourneo Connect".

  ford Jei pirmenybę teikiate dyzeliniams varikliams, galite rinktis iš dviejų tipų 1,5 l darbinio tūrio „Duratorq" TDCi dyzelinių variklių, kurių kiekvienas gali būti montuojamas su mechanine arba automatine transmisija. 100 AG variklis montuojamas su 5 pavarų mechanine transmisija arba 6 pavarų „PowerShift" automatine transmisija*, 120 AG variklis – su 6 pavarų mechanine arba „PowerShift" automatine transmisija. Jei 100 AG modelyje bus įrengtas degalų ekonomijos paketas „Fuel Economy Pack", tai automobilis pasižymės nedidelėmis degalų sąnaudomis, o mažiausias išmetamųjų CO2 dujų kiekis bus 115 g/km.
  (* Galima užsisakyti nuo 2016 m. liepos).
  ford Kai stovite prie šviesoforo arba spūstyje ir automobilio variklis veikia tuščiąja eiga, papildomai užsakoma technologija automatiškai išjungia variklį (nenutraukdama elektros tiekimo pagrindinėms sistemoms, pavyzdžiui, vėdinimo sistemai, radijo grotuvui ir sistemai „ Ford SYNC"). Kai norite pajudėti iš vietos, tiesiog įspauskite sankabos pedalą ir įjunkite pirmąją pavarą – variklis vėl paleidžiamas. Automobiliuose su automatine pavarų dėže pakanka nukelti koją nuo stabdžių pedalo ir variklis paleidžiamas iš naujo. Sistema „Auto-Start-Stop" itin veiksminga važiuojant mieste: ji padės sumažinti degalų sąnaudas iki 10 % (miesto cikle). Standartinės įrangos dalis modeliuose su 120 AG 1,5 l darbinio tūrio TDCi varikliais ir automatine transmisija „PowerShift".
  ford Pažangioji sistema „Ford Eco Mode" nuolat vertina Jūsų vairavimo stiliaus įtaką degalų sąnaudoms. Sistema analizuoja automobilio greitį, pavarų perjungimo, stabdymo ir laukimo laiką, trumpų ir ilgų kelionių skaičių. Tuomet išmanioji programinė įranga pataria, kaip pagerinti degalų ekonomiją.
  ford Skirtingai nuo įprastų sistemų, išmanioji regeneracinio įkrovimo sistema „Smart Regenerative Charging" krauna akumuliatorių tik tada, kai to reikia, ir, jei tik įmanoma, nekrauna jo, kai spaudžiate greičio pedalą. Tai leidžia sutaupyti dar daugiau degalų ir sumažinti išmetamųjų teršalų kiekį.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  Apžvalga ir kainos

  Nuotraukų galerija

 • Vairavimas ir komfortas
  ford Nepriklausomai nuo to, ar kelio ženklai įrengti šalia kelio ar virš jo, ar jie nuolatiniai ar laikini, papildomai užsakoma kelio ženklų atpažinimo sistema „Traffic Sign Recognition" juos pateiks. Prietaisų skydelyje matysite atitinkamus greičio apribojimo arba draudimo lenkti ženkliukus, kurie keisis įvažiavus į naują kelio ruožą.
  (Papildomai užsakoma įranga)
  ford Kelio juostų stebėjimo sistema „Lane Keeping System" naudodama priekinę vaizdo kamerą gali nustatyti, kada automobilis netyčia nukrypsta nuo kelio juostos. Tuomet perspėjimo sistema „Lane Keeping Alert" įspėja apie tai vairuotoją įjungdama vairo vibraciją ir vaizdinį įspėjamąjį signalą. Jei reaguojate per lėtai arba nereaguojate, pagalbinė sistema „Lane Keeping Aid" sureguliuoja sukimo momentą ir padeda Jums saugiai grįžti į savo kelio juostą. Technologija naudinga važiuojant kelių juostų keliuose (pavyzdžiui, autostradose), todėl esant mažesniam nei 65 km/val. greičiui ji išsijungia automatiškai arba ją galima išjungti rankiniu būdu.
  (Papildomai užsakoma įranga)
  ford Stulpeliai, šiukšlių dėžės, sienelės – viskas ekrane, integruotame centriniame prietaisų skydelyje: papildomai užsakoma galinio vaizdo kamera rodo viską, kas yra už automobilio, ir įsijungia automatiškai, kai perjungiate atbulinės eigos pavarą. Sistema taip pat rodo virtualias linijas, kurios padės pastatyti automobilį net ir labai ankštoje erdvėje.
  (Papildomai užsakoma įranga)
  ford Papildomai užsakomi atstumo jutikliai padeda nustatyti atstumą nuo Jūsų automobilio iki kliūčių, esančių prieš ar už Jūsų. Aptikę kliūtį, jutikliai įjungia garsinį signalą, kuris tampa vis intensyvesnis Jums artėjant prie kliūties.
  (Priekiniai atstumo jutikliai – užsakomi papildomai, galiniai atstumo jutikliai – standartinės įrangos dalis modelio versijoje „Titanium".)
  ford Automatiniuose priekiniuose žibintuose įrengti jutikliai, reaguojantys į šviesos intensyvumo sumažėjimą ar staigų šviesos lygio pasikeitimą, pavyzdžiui, įvažiavus į tunelį. Jutikliai įjungia automatinius priekinius žibintus, taigi vairavimas tampa paprastesnis ir saugesnis. Automatinius priekinius žibintus galite rinktis, jei įrangos komplekte numatyti valytuvai su lietaus jutikliais.
  (Standartinės įrangos dalis modelio versijoje „Titanium".)
  ford Naudinga pagalba naktį – papildomai užsakoma tolimųjų šviesų sistema „Auto High Beam": priekiniai žibintai trumpam pakreipiami žemyn, kai aptinkama iš priekio artėjanti arba priešakyje važiuojanti transporto priemonė – taigi kelyje neakinsite kitų vairuotojų. Vėliau sistema automatiškai nustato įprastą ilgųjų šviesų žibintų padėtį ir užtikrina geriausią matomumą. Sistema „Auto High Beam" yra papildomai užsakomos kelio juostų stebėjimo sistemos „Lane Keeping System" dalis.

  Jei įjungiate posūkio signalą ir sukate į kelią arba stovėjimo aikštelę, posūkio pusėje esančiame rūko žibinte įrengta lemputė automatiškai apšviečia šalikelę ir užtikrina geresnį matomumą posūkyje.(Standartinės įrangos dalis modelio versijoje „Titanium")

  ford

  Papildomai užsakomi valytuvai su lietaus jutikliais pradeda veikti vos tik aptinka drėgmę ant priekinio stiklo. Valytuvų veikimo greitis automatiškai reguliuojamas taip, kad jie susidorotų su bet kokio intensyvumo krituliais. Galite rinktis iš šešių jautrumo lygių, t. y. nustatyti, kiek drėgmės turi susikaupti ant priekinio stiklo, kad įsijungtų valytuvai. Valytuvus su lietaus jutikliais galite rinktis, jei įrangos komplekte numatyti automatiniai priekiniai žibintai.

  (Standartinės įrangos dalis modelio versijoje „Titanium")  GERAI APGALVOTOS FUNKCIJOS, STIPRINANČIOS KIEKVIENOS KELIONĖS ĮSPŪDŽIUS

  Visos „Tourneo Connect" savybės, funkcijos ir technologijos yra skirtos Jūsų poreikiams tenkinti – kad kiekviena kelionė būtų paprastesnė, atpalaiduojanti ir patogesnė.

  ford Papildomai užsakoma sistema „Ford SYNC 2" su valdymo balsu funkcija ir 6 colių įstrižainės jautriu jutikliniu ekranu teikia intuityvaus valdymo galimybes (apima keletą svarbiausių funkcijų, įskaitant telefono, garso valdymą, klimato kontrolės (jei įrengta dviejų zonų elektroninė automatinės temperatūros kontrolės sistema) ir navigacijos sistemas), ištariant paprastas balso komandas arba paliečiant ekraną. Sistema taip pat leidžia klausytis muzikos iš prietaisų, prijungtų USB jungtimi, arba MP3 ar „iPod®" grotuvų. Taip pat klausykitės mėgstamų dainų palaikomojo modelio mobiliajame telefone, prijungtame prie sistemos jungtimi „Bluetooth®". Sistema gali perskaityti Jums atsiųstus trumpuosius pranešimus (prijungus palaikomojo modelio mobilųjį telefoną).


  * „Bluetooth®" prekės ženklas ir logotipai yra „Bluetooth SIG", Inc. nuosavybė. „Ford Motor Company Limited" ir su ja susijusios bendrovės šį prekės ženklą ir logotipus naudoja pagal išduotą licenciją. Kiti prekės ženklai ir komerciniai pavadinimai priklauso atitinkamiems jų savininkams.

  ford

  Praktiško sėdynių išdėstymo sistema „Ford Fold Flat" leidžia be vargo keisti sėdimų vietų padėtį salone, atsižvelgiant į vežamų keleivių skaičių, bagažo kiekį, gabenamų daiktų dydį ar ilgį, ar visų jų derinį.

  5 sėdimų vietų „Tourneo Connect" antroji sėdynių eilė perskirta 60/40 santykiu. Visiškai nulenkus sėdynių atlošus ir visą jų eilę pavertus į priekį galima maksimaliai padidinti bagažinės erdvę. Jei Jums reikia dar daugiau vietos sunkiems, dideliems daiktams pervežti, sėdynes galima greitai ir nesunkiai išimti.

  Modelio versijoje „Grand Tourneo Connect" įrengta sistema „Ford Fold Flat" užtikrina dar didesnį lankstumą. Su šia praktiška sistema galinė sėdynių eilė, perskirta 60/40 santykiu, gali būti atlenkta ir paversta į priekį (į išėmą kojoms), todėl galite turėti erdvią bagažinę plokščiomis grindimis. Trečiąją sėdynių eilę, perskirtą 50/50 santykiu, taip pat galima visiškai užlenkti.

  ford

  Erdvi ir atvira daiktinė centriniame prietaisų skydelyje, išdėstyta aplink rankinio stabdžio rankeną, užtikrins, kad visi Jums reikalingi daiktai būtų po ranka. Čia rasite puodelio laikiklį, papildomos erdvės nešiojamajam kompiuteriui ar A4 formato dokumentams ir (arba) smulkesniems daiktams. Centriniame prietaisų skydelyje taip pat rasite AUX ir USB jungtis, 12 V maitinimo lizdą, kuriais gali naudotis vairuotojas bei keleivis.

  ford

  Ši technologija padės Jums greičiau pradėti darbus šaltais žiemos rytais. Paspaudus mygtuką itin ploni kaitinimo elementai ištirpdys ledą ir išdžiovins priekinį Jūsų automobilio stiklą bei atitirpdys valytuvus. Sistema atliks savo darbą per keletą sekundžių, net kai lauke minusinė temperatūra.

  Standartinės įrangos dalis modelio versijose „Zetec" ir „Titanium".

  ford

  Papildomai užsakoma šildoma vairuotojo sėdynė greitai sušildys net ir šalčiausią dieną.

  ford Papildomai užsakoma dviejų zonų elektroninė automatinės temperatūros kontrolės sistema ( „Dual zone Electronic Automatic Temperature Control", DEATC) leidžia vairuotojo ir keleivio zonoje nustatyti pageidaujamą temperatūrą, kurią ji palaiko naudodama pažangią oro kondicionavimo technologiją.
  ford „Ford MyKey®" – tai pažangi programuojamoji technologija, užtikrinanti saugesnį vairavimą. „MyKey®" leidžia pritaikyti automobilio nustatymus individualiems skirtingų vairuotojų poreikiams. Taigi, jei skolinate savo automobilį kitiems asmenims, galite apriboti didžiausią greitį, priminti apie saugos diržus ir net nustatyti garsą. Ši pažangi technologija skirta padėti užtikrinti vairuotojų ir keleivių saugumą bei Jūsų ramybę.
  (Papildomai užsakoma įranga)
  ford Su šia sistema beveik neįmanoma įpilti ne tos rūšies degalų, nes netinkamas antgalis tiesiog netilps į bako angą. Sistema „Ford Easy-Fuel" yra be dangtelio, todėl Jums nebereikės teptis rankų.
  ford „Tourneo Connect" įrengtos dvejos stumdomosios durys, užtikrinančios lengvą priėjimą prie antrosios eilės sėdynių ir darančios gyvenimą paprastesnį, net jei pastatėte automobilį itin ankštoje erdvėje.
  ford Jei dažnai gabenate bagažą arba įrangą, septynių sėdimų vietų „Grand Tourneo Connect" numatyta papildoma erdvė, skirta didesniems daiktams pervežti. Automobilyje rasite integruotą grindų uždangalą, kuris apsaugos užlenktas sėdynes ir antrosios eilės sėdynių atlošus.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  Apžvalga ir kainos

  Nuotraukų galerija

 • Saugumas

  PATIKIMAS IR SAUGUS AUTOMOBILIS

  „Tourneo Connect" skirtas 5 žvaigždučių „Euro NCAP 5" įvertinimas, o didelis pažangiųjų technologijų pasirinkimas garantuoja Jūsų, kitų eismo dalyvių, pėsčiųjų ir pačio automobilio saugumą.

  Pavyzdžiui, automobilyje yra sistemų, kurios už Jus įjungia stabdžius, automatiškai iškviečia skubios pagalbos tarnybas ir padeda pajudėti iš vietos įkalnėje nepatiriant jokio streso.

  Taip pat yra technologijos, leidžiančios užrakinti bei atrakinti konkrečias duris, apsaugančios užrakto pultelį nuo neteisėto kopijavimo ir įjungiančios signalizaciją, net jei akumuliatorius yra atjungtas.

  ford Skubi pagalba įvykus avarijai

  Mažai tikėtinu avarijos atveju, sistemos „ Ford SYNC" apdovanojimų pelniusi skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance" aktyvuojama iššovus oro pagalvei arba atsijungus degalų siurbliui. Jei Jūsų mobilusis telefonas sujungtas su SYNC sistema, technologija pasinaudos juo, susisieks su skubios pagalbos tarnybomis ir suteiks svarbiausią informaciją, pavyzdžiui, Jūsų buvimo vietos GPS koordinates, bei galimybę Jums kalbėti patiems. Skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance" pelnė „Global Mobile Awards 2012" apdovanojimą geriausios automobiliams skirtos mobiliosios inovacijos kategorijoje.

  ford Susidūrimų spūstyse, kai tenka dažnai sustoti ir pajudėti iš vietos ar važiuojant nedideliu greičiu, įvyksta pakankamai dažnai. Pažangi papildomai užsakoma technologija „Active City Stop" skirta padėti Jums išvengti susidūrimo arba sumažinti jo smūgį. Sistemai nustačius, kad priešakyje esantis automobilis netikėtai sustojo, kai Jūs važiuojate ne didesniu kaip 30 km/val. greičiu, ji automatiškai įjungia stabdžius. Technologijos „Active City Stop" efektyvumą įrodo „Euro NCAP Advanced" apdovanojimas už saugumą.
  ford Papildomai užsakoma „aklosios" zonos stebėjimo sistema
  „Blind Spot Information System" padeda saugiau persirikiuoti iš vienos juostos į kitą. Radaro jutikliai stebi „akląją" zoną abiejose automobilio pusėse. Pastebėjusi transporto priemonę, kurios Jūs nepamatėte, technologija įspėja vairuotoją oranžinės spalvos signalu, kuris integruotas atitinkamos pusės šoninio vaizdo veidrodėlyje.
  (Papildomai užsakoma įranga.)
  ford Elektroninė stabilumo kontrolės sistema („Electronic Stability Control", ESC) nuolat stebi automobilio būseną, aptinka nukrypimus nuo pasirinktos važiavimo krypties (pavyzdžiui, automobiliui pradėjus slysti) ir automatiškai padeda grįžti į įprastą padėtį kelyje. Sistema skirta padėti suvaldyti automobilį ir sutrumpinti stabdymo kelią nenumatytose situacijose.
  ford Sistemai Trailer Sway Control" nustačius, kad priekaba pradeda vinguriuoti arba siūbuoti, „Tourneo Connect" greitis sumažinamas ir taip išsprendžiama problema bei užtikrinama didesnė velkamos priekabos kontrolė. Sistema sulėtina automobilio greitį sumažindama variklio sukimo momentą ir palaipsniui didindama visų ratų stabdžių slėgį.
  ford Visada svarbu, kad padangose būtų tinkamas oro slėgis – tai padeda taupyti degalų sąnaudas, tausoti padangas ir užtikrina Jūsų saugumą. Būtent todėl davikliai nuolat matuoja oro slėgį kiekvienoje padangoje ir praneša apie slėgio pokyčius tam, kad sustotumėte, patikrintumėte padangas, jas pripūstumėte arba pakeistumėte atitinkamą ratą.
  ford „Tourneo Connect" gali būti įrengtos langų, vairuotojo, keleivio ir šoninės oro pagalvės. Svarbiausiose automobilio vietose išdėstyti pažangūs jutikliai, užtikrinantys greitą ir kontroliuojamą atsaką.
  ford „Tourneo Connect" įrengtos spynelės, kurios automatiškai užrakina dureles, jei jos neatidaromos per 45 sekundes po atrakinimo (naudojant nuotolinio valdymo pultelį), neleidžia užrakinti pravertų priekinių durelių, taip pat atrakina visas duris, jei iššovė oro pagalvės.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  Apžvalga ir kainos

  Nuotraukų galerija

 • Kėbulo tipai

  KOKIUS REIKALAVIMUS KELIATE SAVO KELEIVINIAM AUTOMOBILIUI?

  Jei Jums reikia pervežti ne daugiau kaip penkis keleivius, „Tourneo Connect" yra Jums skirtas automobilis. Jei norite daugiau erdvės ir pervežti net septynis keleivius, rinkitės „Grand Tourneo Connect".

  Abiejose modelio versijose įrengta itin lanksti sėdynių konfigūravimo sistema, leidžianti be vargo pritaikyti salono erdvę keleiviams, bagažui ir ilgiems bei dideliems kroviniams. Abiejose modelio versijose įrengta itin lanksti sėdynių konfigūravimo sistema, leidžianti be vargo pritaikyti salono erdvę keleiviams, bagažui ir ilgiems bei dideliems kroviniams.

  ford - Bendras ilgis: 4 418 mm
  - Stogo aukštis: 1 852 mm
  - Sėdynės: 5 sėdimų vietų
  - Sėdynių konfigūracijų: 16
  - Didžiausia bagažinės talpa: 2 410 l

  - Vilkimo galia: iki 1 200 kg

  ford - Bendras ilgis: 4 818 mm
  - Stogo aukštis: 1 845 mm arba 1 840 mm (5 arba 7 sėdimų vietų)
  - Sėdynės: 5 arba 7 sėdimos vietos
  - Sėdynių konfigūracijų: 16
  - Didžiausia bagažinės talpa: 2 761 l
  - Vilkimo galimybės: iki 1 200 kg (5 sėdimų vietų, velkant priekabą su stabdžiais ir 750 kg velkant priekabą be stabdžių)

  - Iki 1 081 kg (7 sėdimų vietų, velkant priekabą su stabdžiais ir 750 kg velkant priekabą be stabdžių)


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  Apžvalga ir kainos

  Nuotraukų galerija

Bookmark & Share