Specifikacijos

 • Techniniai duomenys

  Našumas, ekonomiškumas ir patogus valdymas

  „Tourneo Custom" įrengtas naujausio modelio dyzelinis variklis (galite rinktis iš trijų galingumo lygių), pasižymintis dinamišku veikimu ir išskirtiniu ekonomiškumu. Siekdami užtikrinti, kad po varikliu slypinti galia teiks malonaus ir kontroliuojamo važiavimo pojūtį (nepriklausomai nuo to, ar vežate didžiausią leidžiamą keleivių skaičių ar važiuojate tuščiu automobiliu), dėjome visas pastangas tam, kad užtikrintume sklandų transporto priemonės valdymą. Visuose naujuosiuose mūsų varikliuose įdiegtos „ECOnetic" technologijos, užtikrinančios automobilių našumą mažiausiomis degalų sąnaudomis.

  Šiuolaikiniai dyzeliniai varikliai yra švariausi istorijoje, o tai itin svarbu mažinant į aplinką išmetamų CO2 dujų kiekį.

  „Tourneo Custom" leidžia pasirinkti reikalingą galios ir degalų ekonomijos lygį.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

 • Galia ir ekonomija
  ford GALINGAS IR EFEKTYVIAI DEGALUS NAUDOJANTIS VARIKLIS
  „Tourneo Custom" įrengtas ekonomiškas 2,2 litrų darbinio tūrio dyzelinis variklis „Duratorq TDCi", šešių pavarų mechaninė transmisija ir priekiniai varantieji ratai.

  Galima rinktis iš trijų galingumo lygių variklių: 100 AG (310 Nm), 125 AG (350 Nm) arba 155 AG (385 Nm). Nesvarbu, kurį variantą pasirinksite, visi jie užtikrins puikų sukimo momentą ir jo paskirstymą, taigi džiaugsitės galingu automobiliu, nepriklausomai nuo to, ar jis pilnas žmonių ar pustuštis – galia juntama vos pajudėjus iš vietos.

  Įrengus „Ford ECOnetic" technologijas, sumažėjo variklio eksploatavimo išlaidos ir poveikis aplinkai.

  ford SUNAUDOKITE MAŽIAU DEGALŲ SU SISTEMA „Auto-Start-Stop"

  „Tourneo Custom" yra itin ekonomiškas – 6,6 litrų degalų pakaks nuvažiuoti 100 km. Išmetamų CO2 dujų kiekis gali siekti vos 172 g/km. Šiuos įspūdingus rezultatus užtikrina ekonomiškas variklis ir įvairios automobilyje įdiegtos „ECOnetic" technologijos.

  Automobiliui stovint ir varikliui veikiant tuščiąja eiga, pavyzdžiui, kai laukiate prie šviesoforo arba spūstyje, sistema automatiškai išjungia variklį nenutraukiant energijos tiekimo svarbiausioms sistemoms, pavyzdžiui, oro kondicionieriui ir radijo grotuvui) ir paleidžia jį, kai esate pasiruošę važiuoti. Ši sistema itin efektyvi, jei daugiausia laiko praleidžiate važinėdami mieste, kur ji sumažina degalų sąnaudas iki 10 % (miesto cikle).
  ford IŠMANESNIS BŪDAS ĮKRAUTI AKUMULIATORIŲ
  Skirtingai nuo įprastų sistemų, išmanioji regeneracinio įkrovimo sistema „Smart Regenerative Charging" krauna akumuliatorių tik tada, kai to reikia, ir, jei tik įmanoma, nekrauna jo, kai spaudžiate greičio pedalą. Tai leidžia sutaupyti dar daugiau degalų ir sumažinti išmetamų teršalų kiekį.
  ford PAVAROS PERJUNGIMO INDIKATORIUS, UŽTIKRINANTIS DEGALUS TAUPANTĮ PAVARŲ PERJUNGIMĄ
  Prietaisų skydelyje įsižiebusi lemputė praneša, kada reikia perjungti pavarą, siekiant užtikrinti maksimaliai veiksmingą degalų naudojimą. Tai paprastas, tačiau efektyvus būdas padidinti kiekvienos kelionės ekonomiškumą.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

 • Vairavimas ir komfortas

  Patogus vairavimas ir lengvai keičiama erdvė

  Pažangios „Tourneo Custom" technologijos, pavyzdžiui, automobilio statymo jutikliai ir galinio vaizdo kamera, palengvina vairavimą, ypač miesto sąlygomis. Kad gyvenimas taptų dar paprastesnis, salone numatyta daug patogių skyrių daiktams laikyti ir atlenkiamasis staliukas, kurį galite naudoti, pavyzdžiui, nešiojamajam kompiuteriui. Salono gale įrengta itin lanksti sėdimų vietų konfigūravimo sistema, leisianti keleiviams ne tik patogiai važiuoti, bet ir gabenti bagažą norimu būdu. (Norėdami gabenti dviračius, banglentes ar stovyklavimo įrangą, naudokitės integruotais stogo skersiniais). „ Ford SYNC" valdymo balsu funkcija leidžia naudotis mobiliuoju telefonu ir valdyti automobilio pramoginę sistemą nenaudojant rankų. „Tourneo Custom" yra ne tik erdvus ir praktiškas, bet ir prabangus bei patogus automobilis. Vairuotojo sėdynė ir vairas įvairiai reguliuojami, taigi nusistatysite Jums patogiausią padėtį. Taip pat galite rinktis komplektaciją su šildomomis priekinėmis ir atlošiamomis galinėmis sėdynėmis.

  „Tourneo Custom" įdiegtos kelios pažangios funkcijos, darančios vairavimą kiek įmanoma paprastesnį.

  ford
  PAPRASTESNIS VAŽIAVIMAS ATBULINE EIGA SU GALINIO VAIZDO KAMERA
  Stulpeliai, šiukšlių dėžės, sienelės – viskas ekrane, integruotame į galinio vaizdo veidrodėlį: galinio vaizdo kamera rodo viską, kas yra už automobilio. Ji padės ne tik pastebėti objektus, kurių galėjote nepamatyti, bet ir pastatyti automobilį, nes ekrane nubrėš virtualias linijas, kurios užtikrins, kad tilptumėte net siauriausioje vietoje. Kad užtikrintų dar didesnį valdymo patogumą, sistema įsijungia automatiškai, kai įjungiate atbulinės eigos pavarą. Galinio vaizdo kamerą galima rinktis, jei įrangos pakete yra kelio juostų stebėjimo ir perspėjimo sistema „Lane Keeping Alert".
  ford
  JUTIKLIAI, LEIDŽIANTYS IŠVENGTI STRESO STATANT AUTOMOBILĮ
  Papildomai užsakomi atstumo jutikliai padeda nustatyti atstumą nuo Jūsų automobilio iki kliūčių, esančių prieš ar už Jūsų. Aptikę kliūtį, jutikliai įjungia garsinį signalą, kuris tampa vis intensyvesnis Jums artėjant prie kliūties. Ši funkcija numatyta tam, kad statydami automobilį jaustumėtės užtikrintai.
  ford LENGVESNIS MANEVRAVIMAS NAKTĮ

  Staigų posūkį nakties metu padės įveikti „Tourneo Custom" įdiegta funkcija „Cornering Light", posūkyje įjungianti papildomą atitinkamos pusės žibintą. Ši sistema įsijungia važiuojant mažesniu nei 30 km/val. greičiu, kai pasukamas vairas arba naudojamos posūkio signalo svirtelės. Speciali lemputė, įrengta priekinio žibinto viršuje, automatiškai įsijungia ir apšviečia atitinkamą kelio pusę bei pagerina matomumą. Taigi, manevrą atlikti bus paprasčiau. (Standartinės įrangos dalis modelio versijose „Trend" ir „Titanium").

  ford
  MAŽIAU VARGINANČIOS IR TAUPESNĖS KELIONĖS

  Pastovaus greičio palaikymo sistema „Cruise Control" su reguliuojamu greičio ribotuvu padeda automobiliui išlaikyti Jūsų pasirinktą ir iš anksto nustatytą greitį. Ši sistema leidžia taupyti degalus, mažina leistino greičio viršijimo tikimybę ir, kaip ir visos kitos pastovaus greičio palaikymo sistemos, išlaiko pastovų automobilio greitį už Jus, taigi Jums nebereikia dėl to rūpintis.


  Stilingas salonas ir pažangios technologijos daro „Tourneo Custom" vairuotojų gyvenimą patogesnį ir užtikrina „Tourneo Custom" vairuotojo ryšį su aplinka. O keleiviai gali patogiai atsipalaiduoti erdviame, prabangiai įrengtame automobilio salone su atlenkiamomis sėdynėmis ir integruotomis šoninių langų užuolaidėlėmis.

  ford
  PAŽANGI GALINIŲ SĖDYNIŲ SISTEMA, LEIDŽIANTI REGULIUOTI SĖDYNES PAGAL JŪSŲ POREIKIUS

  Naujoji lanksti galinių sėdynių konfigūravimo sistema leidžia nustatyti daugiau nei 30 skirtingų sėdynių išdėstymo variantų. Pavyzdžiui, jei nesinaudojate sėdyne, užlenkite ir paslinkite ją į priekį padidindami bagažinės erdvę. Jei keleiviui reikia stalo, atlenkite bet kurios sėdynės atlošą. Norėdami maksimalios erdvės bagažinei, išimkite visas sėdynes.

  Oda apsiūtos keleivių sėdynės su atlenkiamais atlošais ir parankėmis yra itin patogios. Automobilio salone taip pat įrengti „ISOfix" tvirtinimo taškai vaikiškoms automobilių kėdutėms.

  ford
  Ford SYNC" – PAŽANGI LAISVŲ RANKŲ TECHNOLOGIJA

  Valdymo balsu funkcija Ford SYNC" leidžia reguliuoti muziką, skambinti ir atsiliepti į skambučius nenaudojant rankų – viską atliksite paprastomis balso komandomis. Pavyzdžiui, Jums tereiks ištarti „Skambinti į namus" ir sistema paskambins į Jūsų namus (jei namų telefono numeris yra Jūsų mobiliojo telefono kontaktų sąraše). Sistema gali perskaityti Jums atsiųstus trumpuosius pranešimus.

  SYNC taip pat leidžia klausytis muzikos, įkeltos į prietaisus, prijungtus prie USB jungties, arba į MP3 / „iPod" grotuvą. Leiskite muziką iš savo mobiliojo telefono ir valdykite funkcijas balsu. Taigi rankas visada laikysite ant vairo ir nenuleisite akių nuo kelio.

  Automobilyje įrengta dar viena svarbi – skubios pagalbos – funkcija. Jei Jūsų mobilusis telefonas prijungtas prie SYNC sistemos, ši technologija pasinaudos juo ir iškvies skubios pagalbos tarnybas, nustačiusi, kad Jūs patekote į avariją.

  ford
  INTEGRUOTI STOGO SKERSINIAI TEIKIA DAR DIDESNĮ PATOGUMĄ, UŽTIKRINA EKONOMIJĄ IR MAŽINA TRIUKŠMĄ

  Unikali pažangi stogo skersinių sistema sulankstoma, kai jos nereikia. Jums nebereiks vargti montuojant ir nuimant įprastus stogo skersinius. Ši sistema neleis viršyti 2 m aukščio apribojimo, padės taupyti degalus (dėl mažesnio oro pasipriešinimo) ir užtikrins tylesnę kelionę (dėl mažesnio vėjo keliamo triukšmo). Skersiniai pritaikyti išlaikyti nemažą svorį – iki 130 kg.

  ford
  NAUJOS PATOGESNĖS PRIEKINĖS SĖDYNĖS

  Standartinė vairuotojo sėdynė ir vairas reguliuojami įvairiai, taigi atrasite Jums patogią vairavimo padėtį. Sėdynėje taip pat integruota parankė. Be to, pirkėjai gali rinktis su reguliuojama juosmens atrama sėdynes, šildomas priekines sėdynes ir elektra reguliuojamą vairuotojo sėdynę. Dar viena svarbi ir patogi ypatybė – sėdynės yra itin patvarios ir atsparios dėvėjimuisi.

  ford
  PATOGUS PRIĖJIMAS IŠ VISŲ PUSIŲ

  Dvejos stumdomosios durys yra standartinės „Tourneo Custom" įrangos dalis. Po durimis esančios paminos leis lengvai įlipti į automobilį. Pakeliamas bagažinės dangtis leis patogiai pasiekti bagažo skyrių iš galo. (Dvejos stumdomosios durys yra modelio versijos „Titanium" standartinės įrangos dalis).

  ford VALYTUVAI, AUTOMATIŠKAI REAGUOJANTYS Į LIETŲ

  Valytuvai su lietaus jutikliais pradeda veikti vos tik aptinka drėgmę ant priekinio stiklo. Valytuvų veikimo greitis automatiškai nustatomas taip, kad jie susidorotų su bet kokio intensyvumo krituliais. Galite rinktis iš šešių jautrumo lygių, t. y. nustatyti, kiek drėgmės turi susikaupti ant priekinio stiklo tam, kad įsijungtų valytuvai. Valytuvus su lietaus jutikliais galite rinktis, jei įrangos komplekte numatyti automatiniai priekiniai žibintai (žr. toliau).

  ford PRIEKINIAI ŽIBINTAI, AUTOMATIŠKAI ĮSIJUNGIANTYS TADA, KAI REIKIA

  „Tourneo Custom" įrengti jutikliai, reaguojantys į šviesos intensyvumo sumažėjimą ir įjungiantys priekinius žibintus, kad būtų geresnės vairavimo sąlygos prieblandoje. Žibintai taip pat įsijungia įvažiavus į tunelį. Automatinius priekinius žibintus galite rinktis, jei įrangos komplekte numatyti valytuvai su lietaus jutikliais (žr. viršuje). (Standartinės įrangos dalis modelio versijose „Trend" ir „Titanium").

  ford ŠILDOMAS PRIEKINIS TIKLAS „Quickclear" LEIS UŽMIRŠTI LEDO GRANDIKLĮ

  Tiesiog paspauskite mygtuką ir integruoti kaitinimo elementai greitai ištirpdys ledą ar sniegą, taigi Jums nebereikės jo grandyti patiems (įranga pasirenkama).

  ford SISTEMA "FORD EASY-FUEL" - PAPRASTAM DEGALŲ PILDYMUI

  Su šia sistema beveik neįmanoma įpilti ne tos rūšies degalų, nes netinkamas antgalis tiesiog netilps į bako angą. Sistema „Ford Easy-Fuel" yra be dangtelio, taigi Jums nebereikės teptis rankų.


  „Tourneo Custom" modelyje dera įspūdingos važiavimo ir eksploatavimo charakteristikos: tikslus valdymas, išskirtinis stabilumas ir kontrolė – visa tai užtikrinama nepriklausomai nuo to, ar automobilis yra tuščias ar pilnas keleivių ir jų daiktų.

  ford VAŽIUOKITE MALONIAI SU PUIKIAI SUBALANSUOTA VAŽIUOKLE

  Kruopščiai subalansuota važiuoklė, užtikrinanti didesnį priekinės ir galinės ašies standumą, pasižymi puikiu stabilumo ir kontrolės lygiu. Viso to teikiama nauda – optimaliai standi konstrukcija.

  ford MAKSIMALUS SUKIBIMAS DIDESNEI KONTROLEI

  Sukimo momento paskirstymo sistema „Torque Vectoring Control" reaguoja į sukibimą su kelio paviršiumi 100 kartų per sekundę (t. y. 33 kartus greičiau nei spėjate sumirksėti). Naudodama surinktą informaciją sistema harmoningai paskirsto priekiniams ratams tenkantį sukimo momentą, taigi užtikrina maksimalų sukibimą ir valdymo tikslumą bei padeda vairuotojui įveikti posūkius ir kelio vingius.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

 • Saugumas

  Nauja apdovanojimų pelniusi apsaugos sistema

  „Tourneo Custom" pasižymi naujais saugumo standartais. Automobiliui skirtas aukščiausias 5 žvaigždučių „Euro NCAP" įvertinimas ir „Advanced" apdovanojimai už dvi itin pažangias technologijas – kelio juostų stebėjimo ir perspėjimo sistemą „Lane Keeping Alert" bei ryšių sistemą „ Ford SYNC" su skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance" (iškviečia skubios pagalbos tarnybas avarijos atveju).

  „Tourneo Custom" įrengta nemažai technologijų, padedančių sunkiose vairavimo situacijose, kurių gali būti kelyje.

  ford SKUBI PAGALBA ĮVYKUS AVARIJAI

  Mažai tikėtinu avarijos atveju, sistemos „ Ford SYNC" apdovanojimų pelniusi skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance" aktyvuojama iššovus oro pagalvei arba atsijungus degalų siurbliui. Jei Jūsų mobilusis telefonas sujungtas su SYNC sistema, technologija pasinaudos juo, susisieks su skubios pagalbos tarnybomis ir suteiks svarbiausią informaciją, pavyzdžiui, Jūsų buvimo vietos GPS koordinates, bei galimybę Jums kalbėti patiems. Skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance" pelnė „Global Mobile Awards 2012" apdovanojimą geriausios automobiliams skirtos mobiliosios inovacijos kategorijoje.

  ford PAPILDOMA KONTROLĖ PAJUDANT IŠ VIETOS ĮKALNĖJE

  Pagalbinė sistema „Hill Start Assist" laikinai neleidžia automobiliui riedėti atgal, kai pradedate judėti iš vietos įkalnėje. Technologija išlaiko slėgį stabdžių sistemoje iki 3 sekundžių, taigi duoda Jums daugiau laiko ir suteikia didesnių galimybių viską kontroliuoti, kai perkeliate koją nuo stabdžių ant greičio pedalo. Ji taip pat naudinga stabdant ir pajudant iš vietos ant slidaus paviršiaus.

  ford PAŽANGI SISTEMA PADĖS NENUKRYPTI NUO KELIO JUOSTOS

  Sistemai „Lane Keeping Alert" nustačius, kad atsitiktinai nukrypote nuo kelio juostos, ji įspės Jus įjungdama vairo vibraciją ir vaizdinį įspėjamąjį signalą. (Galite nustatyti vieną iš trijų vibracijos paleidimo jautrumo lygių).


  Neprilygstamas priemonių, skirtų užtikrinti Jūsų ir keleivių saugumą, pasirinkimas – nuo itin tvirtos kėbulo konstrukcijos iki pažangios elektroninės stabilumo užtikrinimo programos („Electronic Stability Programme"; ESP).

  ford ESP PADEDA IŠLAIKYTI KONTROLĘ, NEPRIKLAUSOMAI NUO KELIO SĄLYGŲ

  Elektroninė stabilumo programa (ESP) nuolat stebi automobilio būseną. Ji aptinka bet kokius nukrypimus nuo pasirinktos kelio juostos, pavyzdžiui, kai automobilis pradeda slysti, ir automatiškai koreguoja automobilio padėtį kelyje, padėdama išlaikyti kontrolę. Ši technologija taip pat padeda sumažinti stabdymo kelią nenumatytais atvejais.

  ford KONTROLĖ, PRISITAIKANTI PRIE APKROVOS

  Kontrolės sistema „Load Adaptive Control" (LAC) reguliuoja elektroninio stabilumo programą priklausomai nuo bendros „Tourneo Custom" vežamos masės. Tai užtikrina kontrolę važiuojant tiek tuščiu, tiek keleivių pilnu automobiliu.

  ford NUOLATINĖ APSAUGA NUO APVIRTIMO

  Sistema „Roll-over Mitigation" (ROM) stebi „Tourneo Custom" būseną ir aptinka pavojingas vairavimo sąlygas, dėl kurių automobilis gali apvirsti. Tuomet sistema aktyvuoja ESP, kuri padeda kontroliuoti greitį ir atkuria automobilio stabilumą.

  ford PRIEKABA SAUGIAI LIKS KELIO JUOSTOJE

  Sistema „Trailer Sway Assist" (TSA) nustato, kada priekaba pradeda vinguriuoti arba siūbuoti, ir sumažina „Tourneo Custom" greitį išspręsdama problemą bei užtikrindama didesnę priekabos vilkimo kontrolę. Ji sulėtina automobilio greitį sumažindama variklio sukimo momentą ir palaipsniui didindama visų ratų stabdžių slėgį.

  ford MAKSIMALUS SUKIBIMAS MINIMALIOMIS PASTANGOMIS

  Mūsų pažangioji sukibimo kontrolės sistema „Traction Control System" (TCS) neleidžia ratams prasisukti ir užtikrina patikimiausią sukibimą, našumą bei stabilumą tuomet, kai labiausiai reikia. Sistema nuolat stebi ir reguliuoja kiekvienam automobilio ratui tenkančią galią, užtikrindama maksimalų kontaktą ir sukibimą didinant greitį.

  ford SAUGUS PILNO IR TUŠČIO AUTOMOBILIO STABDYMAS

  „Tourneo Custom" įrengta stabdžių antiblokavimo sistema (ABS) ir elektroninė stabdymo jėgos paskirstymo (EBD) technologija tinkamai paskirsto priekinių ir galinių ratų stabdymo jėgą, priklausomai nuo vežamų keleivių masės. Taip užtikrinamas veiksmingas stabdymas ir vairavimo stabilumas, kurie ypač svarbūs stabdant įpusėjus posūkį, taip pat ši technologija sutrumpina stabdymo kelią bet kokiomis sąlygomis.

  ford PAPILDOMA GALIA AVARINIAM STABDYMUI

  Avarinio stabdymo sistema „Emergency Brake Assist" (EBA) padeda pasiekti maksimalų automobilio stabdymo veiksmingumą avarinėse situacijose. Sistema nustato stabdžių slėgį, susidariusį Jums įspaudus stabdžių pedalą, ir, jei reikia, automatiškai jį padidina. Jūsų stabdymo kelią dar labiau sutrumpina naujoji sistema „Hydraulic Rear Boost" avarinio stabdymo metu, kai įsijungia ABS sistema, padidinanti galinių stabdžių slėgį.

  ford PATOBULINTA ORO PAGALVIŲ SISTEMA

  Naujajame „Tourneo Custom" įrengtos langų, vairuotojo, keleivių ir šoninės oro pagalvės ir naujausia jų aktyvavimo sistema – visa tai yra standartinės įrangos dalis.

  ford MAKSIMALI APSAUGA, KURIĄ UŽTIKRINA ITIN TVIRTA KĖBULO KONSTRUKCIJA

  Naujojo „Tourneo Custom" kėbulo konstrukcijoje yra dalių iš itin didelio tvirtumo boro plieno. Dalys, pagamintos iš boro plieno ir kitų itin didelio tvirtumo plieno rūšių, sudaro daugiau nei 40 procentų kėbulo konstrukcijos, įskaitant keleivių salono dalis. Taigi automobilis yra itin lengvas, tačiau atsparus smūgiams. Mes taip pat pagerinome kėbulo konstrukcijos dizainą – tam sukūrėme daugiau nei 4 500 kompiuterinių modelių ir atlikome 30 automobilio susidūrimo bandymų.

  Taigi garantuojame, kad Jūsų „Tourneo Custom" užtikrina didžiausią įmanomą saugumą.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

 • Kėbulo tipai

  Galite rinktis „Tourneo Custom" su aštuoniomis ar devyniomis sėdimomis vietomis. Bet kuriuo atveju taip pat galite rinktis iš dviejų kėbulo variantų: L1 (trumpoji ratų bazė) arba L2 (ilgoji ratų bazė).

  L1 kėbulo varianto ilgis yra 4,97 m, o L2 – 5,34 m. L2 kėbulo varianto papildomi 370 mm skirti bagažinės erdvei už trečiosios sėdynių eilės padidinti. Taigi, išėmus visas galines sėdynes, lieka iki 6,8 m3 tūrio bagažinės erdvė (L1 variante jos yra 6,0 m3).

  „Tourneo Custom" nesiekia dviejų metrų aukščio, todėl telpa daugumoje stovėjimo aikštelių.

  Kiekvienam kėbulo stiliui numatyti du ar trys apdailos ir įvairūs įrangos variantai.


  L1 (trumpoji ratų bazė)

  ford Ratų bazė: 2 933 mm
  Bendras ilgis: 4,97 m

  8–9 sėdynės

  ford Išėmus visas sėdynes, didžiausia bagažo erdvės talpa – 6,0 m3

  Įrengus visas sėdynes, didžiausias bagažinės erdvės ilgis už trečios sėdynių eilės – 665 mm


  L2 (ilgoji ratų bazė)

  ford

  Ratų bazė: 3 300 mm


  Bendras ilgis: 5,34 m

  8–9 sėdynės

  ford

  Išėmus visas sėdynes, didžiausia bagažo erdvės talpa – 6,8 m3

  Įrengus visas sėdynes, didžiausias bagažo erdvės ilgis už trečios sėdynių eilės – 1 032 mm


  SUSISIEKITE SU MUMIS

Bookmark & Share