Specifikacijos

 • Techniniai duomenys

  Suprojektuotas idealiai pagal šiuolaikinio verslo poreikius, praktiškas, ekonomiškas ir patvarus.

  • Galimybė rinktis su automatine pavarų dėže
  • Galimybė rinktis trumpą arba ilgą važiuoklės bazę (SWB /LWB)
  • Krovininės dalies tūris iki 4,4 m3
  • Maksimalus krovumas net 1 tona
  • Plačios stumdomos šoninės durys leidžia pakrauti europadėklą
  • Geriausios šioje klasėje degalų sąnaudos: nuo 4,4 l / 100 km
  • Lanksti dviguba keleivio sėdynė, leidžia kartu su vairuotoju keliauti dar dviem keleiviams
  • Galimos trys modifikacijos: VAN, KOMBI ir TOURNEO
  • TRANSIT CONNECT vidutinės degalų sąnaudos nuo 4,4 l/100km. CO2 emisija nuo 120 g/km

  Atsisiųskite TRANSIT CONNECT katalogą ir susipažinkite su visomis naujo modelio galimybėmis (PDF)


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  Apžvalga ir kainos

  Nuotraukų galerija

 • Vairavimas ir komfortas
  ford Papildomai užsakoma sistema „Ford SYNC 2" su valdymo balsu funkcija ir 6 colių įstrižainės jautriu jutikliniu ekranu teikia intuityvaus valdymo galimybes (apima keletą svarbiausių funkcijų, įskaitant telefono, garso valdymą, klimato kontrolės (jei įrengta dviejų zonų elektroninė automatinės temperatūros kontrolės sistema) ir navigacijos sistemas), ištariant paprastas balso komandas arba paliečiant ekraną. Sistema taip pat leidžia klausytis muzikos iš prietaisų, prijungtų USB jungtimi, arba MP3 ar „iPod®" grotuvų. Taip pat klausykitės mėgstamų dainų palaikomojo modelio mobiliajame telefone, prijungtame prie sistemos jungtimi „Bluetooth®". Sistema gali perskaityti Jums atsiųstus trumpuosius pranešimus (prijungus palaikomojo modelio mobilųjį telefoną).


  * „Bluetooth®" prekės ženklas ir logotipai yra „Bluetooth SIG", Inc. nuosavybė. „Ford Motor Company Limited" ir su ja susijusios bendrovės šį prekės ženklą ir logotipus naudoja pagal išduotą licenciją. Kiti prekės ženklai ir komerciniai pavadinimai priklauso atitinkamiems jų savininkams.

  ford Stulpeliai, šiukšlių dėžės, sienelės – viskas ekrane, integruotame centriniame prietaisų skydelyje: papildomai užsakoma galinio vaizdo kamera rodo viską, kas yra už automobilio, ir įsijungia automatiškai, kai perjungiate atbulinės eigos pavarą. Sistema taip pat rodo virtualias linijas, kurios padės pastatyti automobilį net ir labai ankštoje erdvėje. (Papildomai užsakoma įranga)
  ford

  Automatiniuose priekiniuose žibintuose įrengti jutikliai, reaguojantys į šviesos intensyvumo sumažėjimą ar staigų šviesos lygio pasikeitimą, pavyzdžiui, įvažiavus į tunelį. Jutikliai įjungia automatinius priekinius žibintus, taigi vairavimas tampa paprastesnis ir saugesnis. Automatinius priekinius žibintus galite rinktis, jei įrangos komplekte numatyti valytuvai su lietaus jutikliais.

  ford

  Papildomai užsakoma šildoma vairuotojo sėdynė greitai sušildys net ir šalčiausią dieną.

  ford

  Papildomai užsakomi valytuvai su lietaus jutikliais pradeda veikti vos tik aptinka drėgmę ant priekinio stiklo. Valytuvų veikimo greitis automatiškai reguliuojamas taip, kad jie susidorotų su bet kokio intensyvumo krituliais. Galite rinktis iš šešių jautrumo lygių, t. y. nustatyti, kiek drėgmės turi susikaupti ant priekinio stiklo, kad įsijungtų valytuvai. Valytuvus su lietaus jutikliais galite rinktis, jei įrangos komplekte numatyti automatiniai priekiniai žibintai.

  ford Papildomai užsakoma dviejų zonų elektroninė automatinės temperatūros kontrolės sistema ( „Dual zone Electronic Automatic Temperature Control", DEATC) leidžia vairuotojo ir keleivio zonoje nustatyti pageidaujamą temperatūrą, kurią ji palaiko naudodama pažangią oro kondicionavimo technologiją.
  ford Ši technologija padės Jums greičiau pradėti darbus šaltais žiemos rytais. Paspaudus mygtuką itin ploni kaitinimo elementai ištirpdys ledą ir išdžiovins priekinį Jūsų automobilio stiklą bei atitirpdys valytuvus. Sistema atliks savo darbą per keletą sekundžių, net kai lauke minusinė temperatūra.
  ford Su šia sistema beveik neįmanoma įpilti ne tos rūšies degalų, nes netinkamas antgalis tiesiog netilps į bako angą. Sistema „Ford Easy-Fuel" yra be dangtelio, todėl Jums nebereikės teptis rankų.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  Apžvalga ir kainos

  Nuotraukų galerija

 • Saugumas
  ford Skubi pagalba įvykus avarijai - mažai tikėtinu avarijos atveju, sistemos „Ford SYNC" apdovanojimų pelniusi skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance" aktyvuojama iššovus oro pagalvei arba atsijungus degalų siurbliui. Jei Jūsų mobilusis telefonas sujungtas su SYNC sistema, technologija pasinaudos juo, susisieks su skubios pagalbos tarnybomis ir suteiks svarbiausią informaciją, pavyzdžiui, Jūsų buvimo vietos GPS koordinates, bei galimybę Jums kalbėti patiems. Skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance" pelnė „Global Mobile Awards 2012" apdovanojimą geriausios automobiliams skirtos mobiliosios inovacijos kategorijoje.
  ford Susidūrimų spūstyse, kai tenka dažnai sustoti ir pajudėti iš vietos ar važiuojant nedideliu greičiu, įvyksta pakankamai dažnai. Pažangi papildomai užsakoma technologija „Active City Stop" skirta padėti Jums išvengti susidūrimo arba sumažinti jo smūgį. Sistemai nustačius, kad priešakyje esantis automobilis netikėtai sustojo, kai Jūs važiuojate ne didesniu kaip 30 km/val. greičiu, ji automatiškai įjungia stabdžius. Technologijos „Active City Stop" efektyvumą įrodo „Euro NCAP Advanced" apdovanojimas už saugumą.
  ford Elektroninė stabilumo kontrolės sistema („Electronic Stability Control", ESC) nuolat stebi automobilio būseną, aptinka nukrypimus nuo pasirinktos važiavimo krypties (pavyzdžiui, automobiliui pradėjus slysti) ir automatiškai padeda grįžti į įprastą padėtį kelyje. Sistema skirta padėti suvaldyti automobilį ir sutrumpinti stabdymo kelią nenumatytose situacijose.
  ford Visada svarbu, kad padangose būtų tinkamas oro slėgis – tai padeda taupyti degalų sąnaudas, tausoti padangas ir užtikrina Jūsų saugumą. Būtent todėl davikliai nuolat matuoja oro slėgį kiekvienoje padangoje ir praneša apie slėgio pokyčius tam, kad sustotumėte, patikrintumėte padangas, jas pripūstumėte arba pakeistumėte atitinkamą ratą.
  ford Sistemai „Trailer Sway Control" nustačius, kad priekaba pradeda vinguriuoti arba siūbuoti, „Tourneo Connect" greitis sumažinamas ir taip išsprendžiama problema bei užtikrinama didesnė velkamos priekabos kontrolė. Sistema sulėtina automobilio greitį sumažindama variklio sukimo momentą ir palaipsniui didindama visų ratų stabdžių slėgį.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  Apžvalga ir kainos

  Nuotraukų galerija

 • Įranga

  Galimos trys modelio versijos: VAN, KOMBI arba TOURNEO.

  • Kiekviena jų siūloma su dviem pagrindiniais komplektacijų lygiais: AMBIENTE arba TREND.
  • Kiekvienas jų išsiskiria Jūsų poreikius puikiai atitinkančia bazine įranga, kuri apima automobilio saugumą ir funkcionalumą, išorę, interjerą ir garso bei ryšio sistemas.
  • Žinoma, siūlome platų papildomos įrangos pasirinkimą. Galite susikurti individualias, specifinius veiklos poreikius atitinkančias, TRANSIT CONNECT versijas.


  Atsisiųskite TRANSIT CONNECT katalogą ir susipažinkite su visomis naujo modelio galimybėmis (PDF)  SUSISIEKITE SU MUMIS

  Apžvalga ir kainos

  Nuotraukų galerija

Bookmark & Share