Apžvalga ir kainos


 • Kainos

  Jauniausias visiškai naujos Transit šeimos narys, išsiskiriantis itin kompatiška išore, neįtikėtina erdve ir galimybėmis jūsų verslui ar laisvalaikiui. "Ford Transit Courier" nuo 13 612 EUR

  Kainoraštis PDF formatu: ATSISIŲSKITE PILNĄ TRANSIT COURIER MODELIO KAINORAŠTĮ (PDF)


  Parašykite mums užklausą. Su Jumis susisieks kompetentingi "Ford" vadybininkai ir pateiks visą reikiamą informaciją, bei Jums aktualią informaciją ir geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius pasiūlymus.

  Nepamirškite, kad galite pasinaudoti "Inchcape Motors" siūloma automobilio atpirkimo paslauga ir pasirinktą "Ford" modelį įsigyti palankesnėmis sąlygomis.

  Nurodytos kainos galioja nuo 2017 m. balandžio 30 d. UAB "Inchcape Motors" pasilieka teisę keisti automobilių kainas be atskiro perspėjimo, pasikeitus gamintojo ar importuotojo kainodarai ir/ar tiekimo sąlygoms.


  ATVYKITE IŠBANDYTI

  Specifikacijos

  Nuotraukų galerija

 • Apžvalga

  Galingas, patikimas ir itin ekonomiškas, kaip ir kiti "Transit" furgonai. Patogus, malonus vairuoti ir su daugybe išmaniųjų technologijų, kaip ir kiti "Ford" automobiliai. Tai "Ford Transit Courier".

  Kompaktiški furgono matmenys užtikrina manevringumą ir vieną mažiausių šios klasės automobilių apsisukimo spindulių, taigi lengvai susidorosite su iššūkiais važiuodami judriomis, siauromis gatvelėmis ir statydami automobilį ankštoje stovėjimo erdvėje.

  Visgi vertindami "Ford Transit Courier" neapsigaukite dėl jo dydžio – bagažinė yra iki 3,4 m3* tūrio, t. y. maždaug 10 procentų didesnė nei kitų tos pačios klasės automobilių. Rinkitės kėbulo variantą su atlenkiamąja pertvara ir užlenkiamąja keleivio sėdyne bei džiaukitės didžiausia šios klasės furgonų bagažine – jos ilgis net 2,59 m.

  Kad ir kiek kartų Jums teks sustoti – stosite tikrai ne dėl to, kad įpiltumėte degalų. Automobiliuose įrengti apdovanojimų pelnę 1,0 l darbinio tūrio „EcoBoost" benzininiai bei pažangieji 1,5 l ir 1,6 l darbinio tūrio "Duratorq" dyzeliniai varikliai užtikrina išskirtinę degalų ekonomiją ir mažą išmetamų teršalų kiekį: su sistema "Auto-Stop-Start" ir sistema, neleidžiančia viršyti 100 km/val. greičio, 100 km nuvažiuosite automobiliui sudeginus vos 3,7 l degalų ir į aplinką išmetus 97 g/km teršalų.

  Papildomai užsakomų pažangiųjų technologijų sąraše rasite galinio vaizdo kamerą, atstumo jutiklius automobiliui statyti, sistemą "Hill Start Assist", padedančią pajudėti iš vietos įkalnėje, ir daug kitų technologijų – visos jos sukurtos tam, kad Jūsų kelionė būtų kiek įmanoma saugesnė, lengvesnė ir nekelianti streso. O pažangioji sistema "Ford SYNC" su valdymo balsu funkcija leidžia skambinti ir atsiliepti į skambučius nenaudojant rankų. Sistema taip pat gali perskaityti Jums atsiųstus trumpuosius pranešimus.**
  Susipažinkite su "Ford Transit Courier" ir sužinokite daugiau apie jo dizainą, valdymo ypatybes ir praktiškumą, eksploatavimo išlaidas, efektyvumą ir našumą, taip pat apie saugumą, kėbulo tipus, talpumą bei siūlomas modelio versijas.


  Nepamirškite, kad galite pasinaudoti „Inchcape Motors" siūloma automobilio atpirkimo paslauga ir pasirinktą "Ford" modelį įsigyti palankesnėmis sąlygomis.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  ATVYKITE IŠBANDYTI

  Specifikacijos

  Nuotraukų galerija

Bookmark & Share