Specifikacijos

 • Galia ir ekonomija

  TECHNINĖS SAVYBĖS IR EFEKTYVUMAS

  Naujoji modelio versija "Transit Custom" buvo kuriama siekiant suderinti neprilygstamą galingumą, degalų naudojimo efektyvumą ir mažą išmetamųjų teršalų kiekį.

  ford GERESNĖS TECHNINĖS SAVYBĖS

  Galimi "Ford EcoBlue" 2,0 l darbinio tūrio variklių variantai užtikrina didesnį galingumą ir sukimo momentą. Šie varikliai atitinka griežtus "Euro Stage 6" išmetamųjų teršalų standartus ir yra derinami su įvairiomis išmaniosiomis bei ekonomiškomis technologijomis.

  ford TARŠĄ MAŽINANTIS PRIEDAS

  Selektyviosios katalizinės redukcijos sistemoje naudojamas karbamido ir vandens pagrindu pagamintas skystis "AdBlue®", kuris išmetamus azoto oksidus (NOx) paverčia į azotą ir vandenį. Kietųjų
  dalelių filtras sumažina išmetamų kietųjų dalelių kiekį daugiau nei 99 %. Norint užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, "Ford EcoBlue" dyzelinio variklio bakelis, skirtas "AdBlue®" skysčiui, turi būti pripildytas šio skysčio. Kai skysčio lygis yra per mažas, sistema apie tai įspėja vairuotoją.

  ford SUNAUDOKITE MAŽIAU DEGALŲ SU SISTEMA "AUTO START-STOP"

  Kai stovite prie šviesoforo ar spūstyje ir automobilio variklis veikia tuščiąja eiga, ši technologija automatiškai išjungia variklį (nenutraukdama elektros tiekimo pagrindinėms sistemoms, pavyzdžiui, priekiniams žibintams, oro kondicionavimo sistemai, radijo grotuvui ir sistemai "Ford SYNC"). Kai norite pajudėti iš vietos, tiesiog įspauskite sankabos pedalą ir įjunkite pirmąją pavarą (arba įspauskite greičio pedalą, jei automobilyje įrengta automatinė pavarų dėžė) ir variklis vėl įsijungs. Sistema "Auto Start-Stop" itin veiksminga važinėjant mieste, kur ji padeda sumažinti degalų sąnaudas iki 10 % (miesto cikle).

  ford GREITĖJIMO KONTROLĖS SISTEMA "ACCELERATION CONTROL" PADEDA VAŽIUOTI TAUPIAU

  Ši pažangi papildomai užsakoma sistema kontroliuoja automobilio greitėjimą, atsižvelgdama į jo apkrovos lygį. Taigi degalų sąnaudos gali sumažėti iki 15 %, priklausomai nuo Jūsų vairavimo įpročių. Ši technologija taip pat gali padėti sumažinti variklio, stabdžių, padangų ir kitų komponentų dėvėjimąsi.

  ford AUTOMATINĖ TRANSMISIJA "SELECT SHIFT"

  Įrengus šešių pavarų automatinę transmisiją "SelectShift", galima rinktis 130 AG arba 170 AG variklį. Tai yra standartiniai varos sistemos variantai, kuriuos galima rinktis modeliams su įvairaus tipo kėbulu ir nustatyta bendrąja mase. Jie užtikrina sklandų ir malonų važiavimo pojūtį, ypač intensyviame eismo sraute. Jei norite, pavaras galite perjungti rankiniu būdu, naudodami pavarų perjungimo mygtukus,
  esančius ant pavarų perjungimo svirties. Be to, esant sudėtingoms važiavimo sąlygoms, galite užfiksuoti norimą pavarą, pavyzdžiui, kai važiuojate slidžia kelio danga arba leidžiatės stačia nuokalne.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  Kainos

  Galerija

 • Vairavimas ir komfortas

  VAIRAVIMO PATIRTIS

  Vidutinio dydžio mikroautobusas "Transit Custom" yra nepaprastai dinamiškas. Be to, jame įrengta daug išmaniųjų technologijų, dėl kurių vairavimas taps dar paprastesnis.

  ford PADEDA NEVIRŠYTI LEIDŽIAMO GREIČIO

  Naujojoje modelio versijoje "Transit Custom" nuo šiol įrengiama sistema "Intelligent Speed Assist", gerinanti važiavimo greičio kontrolę ir leidžianti vairuotojui daugiau dėmesio skirti vairavimui. Pirmiausia kelio ženklų atpažinimo kamera automatiškai nustato esamą greičio ribojimą (jei ši funkcija yra įjungta), tuomet sistema atitinkamai sureguliuoja didžiausią leidžiamą Jūsų važiavimo greitį.

  ford AUTOMATIŠKAI PRISITAIKANTI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA "CRUISE CONTROL"

  Pastovaus greičio palaikymo sistema "Adaptive Cruise Control" išlaiko Jūsų pasirinktą norimą greitį. Kai integruotas radaro jutiklis aptinka priešakyje esančią transporto priemonę, jis sumažina automobilio greitį ir išlaiko iš anksto nustatytą atstumą iki jo. Keliui atsilaisvinus, sistema automatiškai padidina greitį iki Jūsų pasirinktojo. Technologija "Forward Alert" yra adaptyviosios pastovaus greičio palaikymo
  sistemos "Adaptive Cruise Control" dalis, įspėjanti vairuotoją, kai šis netyčia per daug prisiartina prie priešakyje važiuojančios transporto priemonės.

  ford TECHNOLOGIJA, MATANTI TAI, KO NEMATOTE JŪS
  Nematomos zonos stebėjimo sistema "Blind Spot Information System", naudodama radaro jutiklius, pastebi transporto priemones, kurios gali būti Jums nematomoje zonoje. Jutikliai yra įrengti abiejuose naujosios modelio versijos "Transit Custom" automobilio šonuose ir įspėja vairuotoją žybsinčiomis oranžinėmis lemputėmis, įtaisytomis šoninio vaizdo veidrodėliuose.
  ford PASTEBI TRANSPORTO PRIEMONES, KURIŲ GALITE NEPAMATYTI

  Sistema "Cross Traffic Alert" yra naujosios informacinės sistemos "Blind Spot Information System" dalis. Kai išvažiuojate iš stovėjimo vietos atbuline eiga esant ribotam eismo matomumui, pastebėjusi
  artėjančią transporto priemonę sistema "Cross Traffic Alert" įjungia garsinį įspėjamąjį signalą. Ji taip pat įžiebia šoninio vaizdo veidrodėlyje įrengtą lemputę (kairėje arba dešinėje – priklausomai nuo to, kurioje pusėje užfiksuota artėjanti transporto priemonė).

  ford PASTEBI KELIO ŽENKLUS, KURIŲ GALITE NEPASTEBĖTI

  Nesvarbu, ar kelio ženklai įrengti šalia kelio ar virš jo, jie nuolatiniai ar laikini, kelio ženklų atpažinimo sistema "Traffic Sign Recognition" juos atpažins. Prietaisų skydelyje matysite atitinkamus greičio ribojimo arba draudimo lenkti ženkliukus, kurie keisis įvažiavus į naują kelio ruožą.

  ford NAUJO DIZAINO LED DIENOS ŽIBINTAITAI STILIUS IR MATOMUMAS

  Itin efektyviai energiją naudojantys dienos žibintai teikia automobiliui išskirtinumo ir padeda išsiskirti iš minios. Su šiais žibintais neliksite nepastebėti dieną ir būsite gerai matomi nakties metu.

  ford AUTOMATIŠKAI ĮJUNGIAMI PRIEKINIAI ŽIBINTAI

  Automatiniuose priekiniuose žibintuose įrengti jutikliai, reaguojantys į šviesos intensyvumo mažėjimą ar staigius šviesos lygio pasikeitimus. Esant atitinkamoms sąlygoms, automatiniai žibintai įsijungia ir padeda vairuotojui važiuojant tamsoje.

  Be to, tolimųjų šviesų sistema "Auto High Beam" trumpam pakreipia priekinius žibintus žemyn, kai aptinka iš priekio artėjančią arba priešakyje važiuojančią transporto priemonę, taigi kelyje neakinsite kitų vairuotojų. Vėliau sistema automatiškai nustato įprastą tolimųjų šviesų žibintų padėtį ir užtikrina geriausią matomumą.

  ford PAŽANGI SISTEMA PADĖS NENUKRYPTI NUO KELIO JUOSTOS

  Sistema "Lane Keeping Alert", nustačiusi, kad atsitiktinai nukrypote nuo kelio juostos, įspės Jus įjungdama vairo vibraciją ir vaizdinį įspėjamąjį signalą.

  ford ATBULINE EIGA VAŽIUOKITE LENGVIAU

  Stulpeliai, dviračiai, sienelės… Galinio vaizdo kamera centriniame prietaisų skydelyje įtaisytame ekrane parodys visas už Jūsų esančias kliūtis. Ši sistema ne tik leidžia pamatyti objektus, kurių galėjote nepastebėti, bet ir ekrane pateikia virtualias linijas, padedančias pastatyti automobilį ankštoje erdvėje. Kamera įsijungia automatiškai, kai įjungiate atbulinę pavarą.

  ford JUTIKLIAI PADĖS IŠVENGTI STRESO STATANT AUTOMOBILĮ

  Priekyje ir gale įtaisyti atstumo jutikliai padeda nustatyti atstumą nuo Jūsų automobilio iki kliūčių, esančių prieš ar už Jūsų. Aptikę kliūtį, jutikliai įjungia vaizdinį ir garsinį signalą, kuris vis intensyvėja Jums artėjant prie kliūties.

  ford GALINĖ PNEUMATINĖ PAKABOS SISTEMA

  Galinė pneumatinė pakabos sistema yra reguliuojama automatiškai, kad užtikrintų pastovų automobilio aukštį, nepriklausomai nuo to, ar jis yra pakrautas. Taigi galėsite mėgautis patogia kelione važiuodami vieni, su keleiviais ar visiškai pakrautu automobiliu. (Galima tik modelio versijoje "Kombi".)

  ford SISTEMA "SIDE WIND STABILISATION"

  Padeda vairuotojui nenukrypti nuo eismo juostos pučiant stipriam, gūsingam vėjui. Sistema veikia kartu su elektronine stabilumo kontrolės sistema, nustatančia, kada automobilis yra veikiamas šoninio vėjo.

  ford SISTEMA "FORD SYNC" SU SKUBIOS PAGALBOS FUNKCIJA "EMERGENCY ASSISTANCE"

  Skubios pagalbos funkcija "Emergency Assistance" yra svarbi sistemos "Ford SYNC" dalis*. Avarijos atveju, išsiskleidus oro pagalvėms ar atsijungus degalų siurbliui, technologija automatiškai susisieks su skubios pagalbos tarnybomis, naudodama "Bluetooth®" ryšiu prijungtą mobilųjį telefoną. Prireikus, galite nutraukti skambutį arba patys kalbėti su skubios pagalbos tarnybų darbuotojais. Kritinėse situacijose sistema suteikia svarbiausią informaciją, pavyzdžiui, Jūsų GPS koordinates, jei to negalite padaryti patys.  KOMFORTAS

  Meistriškai įrengtame salone patvarumas dera su praktiškumu. Sumaniai apgalvotas dizainas užtikrina daug erdvės daiktams laikyti. Patogiai valdomos išmaniosios technologijos, įskaitant sistemą "Ford SYNC 3", automobilio salone leis pasijusti kaip patogiame mobiliajame biure.

  ford SISTEMA SYNC 3 PASTANGŲ NEREIKALAUJANTI LAISVŲ RANKŲ SISTEMA

  Pažangioji sistema "Ford SYNC 3" leidžia išlaikyti ryšį su aplinkiniu pasauliu ir naudotis telefonu, reguliuoti muziką bei intuityviąją navigacijos sistemą. Valdykite sistemą balsu arba 8 colių įstrižainės jutikliniame ekrane, kuriame sistemą valdyti galite tokiais pat pirštų judesiais kaip ir išmanųjį telefoną. Programėlė "Live Traffic" padės išvengti eismo spūsčių. Sistema pateiks arčiausiai esančių restoranų sąrašą Jums ištarus "Noriu valgyti"*.

  ford PATOGIAI KELIONEI SUKURTOS SĖDYNĖS

  Naujojo dizaino priekinės sėdynės išsiskiria atnaujinta geometrija, tankesniu audiniu ir smulkesnėmis, tačiau patvaresnėmis siūlėmis. Šios sėdynės užtikrina geresnę atramą ir didesnį patogumo lygį, taigi galite atsipalaiduoti kiekvienoje kelionėje. Modelio versijoje "Transit Custom Kombi" įrengtos 2:1 santykiu perskirtos antrosios ir trečiosios eilių sėdynės, mikroautobuse "Transit Custom Kombi Van" – 2:1 santykiu perskirtos antrosios eilės sėdynės, o modelio versijoje "Transit Custom DCiV" – vientisa trivietė antrosios eilės sėdynė.

  ford JŪSŲ MOBILUSIS BIURAS

  Po lanksčiai pritaikoma dviviete keleivių sėdyne automobilio priekyje yra numatyta lengvai pasiekiama daiktinė, kurioje tilps nešiojamasis kompiuteris, dokumentų segtuvai ir kiti reikalingi biuro reikmenys. Serijų "Trend", "Limited" ir "Sport" automobiliuose centrinės sėdynės atlošo viršutinėje dalyje gali būti įrengiamas atlenkiamas staliukas. Naudingasis šio staliuko plotas yra 345 x 240 mm, taigi ant jo
  galėsite laikyti nešiojamąjį kompiuterį arba dokumentų segtuvus. Atlenkiamame staliuke taip pat yra du puodelių laikikliai, griovelis rašikliui ir tampri fiksavimo juosta.

  ford DAUG ERDVĖS DAIKTAMS LAIKYTI

  Naujojoje modelio versijoje "Transit Custom" numatyta daug erdvės daiktams laikyti. Pavyzdžiui, patogi lentynėlė prietaisų skydelyje. Nepastebima rakinama daiktinė yra pakankamai erdvi, kad joje tilptų A4 formato dokumentų segtuvai ir, priklausomai nuo pasirinktos automobilio serijos, gali būti apšviečiama. Patogi erdvė daiktams laikyti numatyta ir po sėdynėmis. Tarp vairuotojo ir priekinės keleivio sėdynių įtaisytas sulankstomas puodelių laikiklis (tik automobiliuose su mechanine transmisija). Net automobilio durelėse yra erdvios dėtuvės, kuriose tilps A4 formato dokumentų segtuvas ir 2 litrų talpos butelis.

  ford LENGVAI REGULIUOJAMA SALONO TEMPERATŪRA

  Naujojoje modelio versijoje "Transit Custom" įtaisyti naujo tipo šildymo ir oro kondicionavimo sistemos valdymo mygtukai, kurie yra lengvai pasiekiami nuo vairuotojo ir priekinės keleivio sėdynių. Dešinėje pusėje esanti sukiojama temperatūros reguliavimo rankenėlė leidžia nustatyti aukščiausią ir žemiausią temperatūrą, o kairėje pusėje įtaisyta sukiojama rankenėlė leidžia reguliuoti ventiliatoriaus sukimosi greitį, kai nustatyta bet kokia temperatūra, išskyrus aukščiausiąją. Tarp sukiojamų rankenėlių esantys mygtukai yra skirti oro srauto krypčiai reguliuoti (nukreipia oro srautą į priekinį stiklą, veidus ir kojų zoną), sėdynių, priekinio stiklo, galinio stiklo, šoninio vaizdo veidrodėlių šildymui įjungti (išjungti) ir oro kondicionavimo sistemai reguliuoti.

  ford TECHNOLOGIJA "QUICKLEAR" LEIS GREITAI NUVALYTI PRIEKINĮ STIKLĄ

  Ši išmani technologija padės Jums greičiau pradėti darbus šaltais žiemos rytais. Tiesiog paspauskite mygtuką ir itin ploni kaitinimo elementai ištirpdys ledą ir išdžiovins priekinį Jūsų automobilio stiklą bei padės atitirpdyti valytuvus.  PATOGUMAI

  Naujoji modelio versija "Transit Custom" išsiskiria daugybe sumaniai apgalvotų ir praktiškų savybių, padėsiančių eksploatuoti automobilį efektyviau ir paprasčiau. Automobilyje numatyta daug erdvės, taigi lengviau pakrausite ir iškrausite krovinius. Be to, jis suprojektuotas taip, kad eksploatavimo išlaidos būtų kuo mažesnės.

  ford IŠSKIRTINAI DAUG ERDVĖS IR PATOGUS PRIĖJIMAS
  Naujoji modelio versija "Transit Custom" yra itin erdvi – ilga, plati (matuojant atstumą tarp ratų gaubtų) ir aukšta. Taigi laisvai pervešite standartines 240 x 120 cm dydžio lentas, paguldytas šonu arba plokščiai, tris europadėklus ir iki 3 m ilgio krovinius, kuriuos lengvai pakrausite pro unikalią salono pertvaroje esančią angą, skirtą nestandartinio ilgio kroviniams. Bendras mikroautobuso su įtaisyta pertvara bagažo erdvės tūris siekia net šešis kubinius metrus – ir tai tik versijoje su trumpa važiuoklės baze (L1). Versijoje su ilga važiuoklės baze (L2) bagažo erdvės tūris siekia net 6,8 kubinio metro. Plati šoninių durų anga, optimalus jos aukštis ir gale įtaisyta pamina užtikrina patogų priėjimą prie bagažo erdvės. Atidarytas stumdomąsias duris su fiksavimo mechanizmu galima patogiai užfiksuoti, kad būtų galima lengvai pakrauti automobilį.
  ford NAUDINGA ANGA NESTANDARTINIO DYDŽIO KROVINIAMS

  Naujojo modelio versijos "Transit Custom" salono pertvaroje yra išskirtinė anga, skirta padidinti automobilio bagažo erdvę. Bagažo erdvę ir vairuotojo bei keleivių erdvę skiria viso aukščio ir pločio pertvara, kurios apačioje įrengta uždengiama anga. Taigi pro galines duris ir šią angą galėsite pakrauti iki 3 m ilgio krovinį. Dalis krovinio tilps po dviviete priekine keleivių sėdyne (ir versijose su trumpa važiuoklės baze). Dėl šios sumaniai apgalvotos savybės galėsite gabenti vertingas medžiagas automobilio viduje, o ne ant stogo.

  ford PRIGLUNDANČIOS DURYS

  Sumaniai suprojektuotų naujojo dizaino stumdomųjų durų bėgeliai yra uždengti siekiant paslėpti jų mechanizmą. Dėl to pagerėjo aerodinaminės automobilio savybės ir sumažėjo viduje girdimas triukšmas.

  ford MAKSIMALI APSAUGA, KURIĄ UŽTIKRINA ITIN TVIRTA KĖBULO KONSTRUKCIJA

  Dalys, pagamintos iš boro plieno ir kitų itin didelio tvirtumo plieno rūšių, sudaro daugiau nei 40 procentų naujojo "Transit Custom" kėbulo konstrukcijos, įskaitant keleivių salono dalis. Taigi automobilis yra itin lengvas, tačiau atsparus smūgiams. Mes taip pat pagerinome kėbulo konstrukcijos dizainą – kad tai pasiektume, teko sukurti daugiau nei 4500 kompiuterinių modelių ir atlikti 30 automobilio susidūrimo bandymų.

  ford INTEGRUOTI STOGO SKERSINIAI TEIKIA DAR DIDESNĮ PATOGUMĄ, UŽTIKRINA EKONOMIJĄ IR MAŽINA TRIUKŠMĄ

  Pažangi stogo skersinių sistema gali būti sulankstoma, kai jos nereikia. Stogo skersiniai yra integruoti, tad Jums nebereikės vargti kaip su įprastiniais stogo skersiniais, juos prisukant ar nuimant. Be to, ši stogo skersinių sistema neleis viršyti 2 m aukščio apribojimo (išskyrus išvestines modelio versijas, kurių bendra masė yra 3400 kg). Dėl mažesnio oro pasipriešinimo ši sistema padės taupyti degalus ir užtikrins tylesnę kelionę (dėl mažesnio vėjo keliamo triukšmo).

  ford SPECIALI BAGAŽO SKYRIAUS GRINDŲ APSAUGA

  Su papildomai užsakomu lengvai valomu bagažo skyriaus grindų uždangalu Jums nebereikės dengti grindų savo pasigamintu uždangalu. Šis patvarus grindų uždangalas leidžia lengviau įstumti ir ištraukti
  krovinius. Be to, lengviau ir greičiau iššluosite bei išplausite bagažo skyriaus grindis ir taip išlaikysite savojo mikroautobuso likutinę vertę. (Papildomai užsakoma modelio versijos "Base" įranga.)

  ford PRAKTIŠKESNĖS IR PATIKIMESNĖS KROVINIŲ FIKSAVIMO PRIEMONĖS

  Fiksavimo taškai paprastai įtaisomi grindyse. Tačiau juos gali būti sunku pasiekti, kai norėsite užfiksuoti krovinį. Dėl to modelio versijoje "Transit Custom" krovinių fiksavimo taškai yra įtaisyti virš grindų, šoninėse bagažo skyriaus sienelėse. Taigi ant grindų nebėra jokių išsikišusių fiksavimo taškų, ties kuriais gali kauptis nešvarumų, tad krovinius pakrauti yra patogiau, o ant lygių grindų galite patiesti naująjį
  lengvai valomą uždangalą. Papildomi fiksavimo taškai yra įtaisyti automobilio konstrukcijoje juosmens ir pečių aukštyje, o kiekvienas jų atlaiko įspūdingą 30 kg apkrovą.

  ford UŽFIKSUOKITE 90 LAIPSNIŲ KAMPU ATIDARYTAS DURIS

  Kad būtų praktiška ir patogu naudoti, galinės durys gali būti užfiksuojamos atidarius jas 90 laipsnių kampu, o jų fiksavimo kojelės – patogiai sulankstomos, kai durys yra uždaromos. Gerai matomi lipdukai ant vidinių durų briaunų atspindi šviesą ir įspėja kitus eismo dalyvius apie kelyje stovintį automobilį. Dabar duris uždarysite dar lengviau – pagerintos oro šalinimo angos sumažina bagažo skyriuje susikaupusį oro slėgį.

  ford LENGVAI ĮVEIKSITE POSŪKIUS

  Naujosios modelio versijos "Transit Custom" apsisukimo spindulys yra vos 10,96 metroTooltip, o tai yra išties įspūdinga, atsižvelgiant į šio automobilio dydį. Taigi važinėti mieste, statyti automobilį, priimti ir atiduoti krovinius bus itin paprasta.

  ford MAITINIMO LIZDAI, PRIEVADAI IR JUNGTYSVISKAS PO RANKA

  Virš vairo ir prietaisų skydelio yra lentynėlė, kad daiktus laikyti būtų galima lengvai pasiekiamoje vietoje. Be to, apšviestoje lentynėlėje yra 12 V maitinimo lizdas, papildomas prievadas ir standartinis USB prievadas. Antras 12 V maitinimo lizdas ir USB prievadas patogiai įtaisyti šalia pavarų perjungimo svirties.

  Taip pat galite užsisakyti 240 V maitinimo lizdą, tiekiantį 150 vatų srovę.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  Kainos

  Galerija


 • Saugumas

  SAUGUMAS IR APSAUGA

  Naujoji modelio versija "Transit Custom" yra komercinių transporto priemonių keleivių ir krovinio saugumo užtikrinimo etalonas. Įvairios pažangiosios vairuotojui skirtos pagalbinės technologijos, įskaitant pėsčiuosius aptinkančią ir automatiškai stabdžius įjungiančią sistemą "Pre-Collision Assist", suteiks pagalbą potencialiai pavojingose situacijose. Be to, automobilio kėbulo rėmas yra itin tvirtas; jame įrengta apsauginė sistema "Roll Stability Control" ir numatyta galimybė rinktis dvi moderniausias signalizacijos sistemas.

  ford NELEIDŽIA PRIEKABAI VINGURIUOTI

  Sistema "Trailer Sway Control" nustato, kada priekaba pradeda vinguriuoti arba siūbuoti, ir sumažina automobilio greitį, kad neprarastumėte kontrolės ir vilkti priekabą būtų itin paprasta. Sistema sulėtina automobilio greitį, sumažindama variklio sukimo momentą ir palaipsniui didindama visų ratų stabdžių slėgį.

  ford NUOLATINĖ APSAUGA NUO APVIRTIMO

  Unikalusis "Ford" jutiklis, fiksuojantis apvirtimo galimybę, padeda sistemai "Roll Stability Control" išlaikyti ratų sukibimą su kelio danga, ypač tais atvejais, kai svorio centras yra aukštai ir važiuojama itin vingiuotu keliu.

  ford SISTEMA, PADEDANTI APSAUGOTI PĖSČIUOSIUS

  Pagalbinė sistema "Pre-Collision Assist" aptinka priešakyje lėčiau važiuojančias transporto priemones arba pėsčiuosius ir transporto priemones, kurie gali kirsti Jūsų kelią, ir apie juos įspėja vairuotoją. Jums nesureagavus, sistema automatiškai sustabdo automobilį. Ši technologija, veikianti važiuojant 80 km/h greičiu (esant įprastoms kelio ir automobilio eksploatavimo sąlygoms), yra skirta padėti sušvelninti galimas avarijų pasekmes arba apskritai jų išvengti.

  ford 5 ŽVAIGŽDUČIŲ SAUGUMO LYGIS

  Naujoji modelio versija "Transit Custom" pelnė 5 žvaigždučių "Euro NCAP" įvertinimą – tai tik įrodo, kad šis automobilis užtikrins Jūsų ir Jūsų keleivių saugumą.

  ford KONTROLĖ, PRISITAIKANTI PRIE APKROVOS

  Kontrolės sistema "Load Adaptive Control" reguliuoja elektroninio stabilumo programą, atsižvelgdama į bendrą Jūsų vežamą masę. Tai užtikrina tiek tuščio, tiek pakrauto automobilio kontrolę ir stabilumą.

  ford PATOBULINTA ORO PAGALVIŲ SISTEMA

  Naujajame "Transit Custom" gali būti įrengiamos langų, vairuotojo, keleivių ir šoninės oro pagalvės bei naujausia jų aktyvavimo sistema.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  Kainos

  Galerija

Bookmark & Share