Specifikacijos

 • Galia ir ekonomija

  Išskirtinė galia ir degalų ekonomija

  2,2 litrų darbinio tūrio TDCi HD 125 arba 155 AG RWD dyzeliniai varikliai, atitinkantys standarto „Euro VI" reikalavimus, ir 6 pavarų transmisija užtikrina aukštą galingumo lygį, sukimo momentą, degalų ekonomiją ir mažesnes eksploatavimo išlaidas. Ši pažangi pavaros technologija sukurta taip, kad užtikrintų sklandesnę kelionę, leisiančią atsipalaiduoti tiek keleiviams, tiek vairuotojui.

  ford PAVAROS PERJUNGIMO INDIKATORIUS, UŽTIKRINANTIS DEGALUS TAUPANTĮ PAVARŲ PERJUNGIMĄ

  Prietaisų skydelyje įsižiebusi lemputė praneša, kada reikia perjungti pavarą, siekiant užtikrinti maksimaliai veiksmingą degalų naudojimą. Tai paprastas, tačiau efektyvus būdas padidinti kiekvienos kelionės ekonomiškumą.

  ford SUNAUDOKITE MAŽIAU DEGALŲ SU SISTEMA„Auto-Start-Stop"

  Kai su savuoju „Transit Minibus" stovite prie šviesoforo arba spūstyje ir variklis veikia tuščiąja eiga, ši papildomai užsakoma technologija automatiškai išjungia variklį (nenutraukdama elektros tiekimo pagrindinėms sistemoms, pavyzdžiui, vėdinimo sistemai, radijo grotuvui ir sistemai „ Ford SYNC" su funkcija „AppLink"). Kai norite pajudėti iš vietos, tiesiog įspauskite sankabos pedalą ir įjunkite pirmąją pavarą – variklis vėl užsives. Sistema „Auto-Start-Stop" itin veiksminga važinėjant mieste, kur ji padės sumažinti degalų sąnaudas iki 10 % (miesto cikle).

  ford GREITĖJIMO KONTROLĖS SISTEMA „Acceleration Control" PADEDA VAŽIUOTI TAUPIAU

  Ši pažangi, papildomai užsakoma sistema kontroliuoja automobilio greitėjimą, atsižvelgdama į jo apkrovos lygį. Taigi degalų sąnaudos gali sumažėti iki 15 %, priklausomai nuo Jūsų vairavimo įpročių. Ši technologija taip pat gali padėti sumažinti variklio, stabdžių, padangų ir kitų komponentų dėvėjimąsi.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  Apžvalga ir kainos

  Nuotraukų galerija

 • Vairavimas ir komfortas

  Atsipalaiduokite, Jūs važiuojate mikroautobusu „Transit"

  Didelio keleivinio automobilio vairavimas yra atsakingas darbas, kuriam keliami išskirtiniai reikalavimai. Taigi mikroautobusas „Transit" specialiai sukurtas būtent šiai užduočiai įvykdyti. Jame rasite daug pažangių, originalių ir gerai apgalvotų technologijų, užtikrinančių maksimalų visų automobilyje esančių asmenų patogumą ir saugumą.

  ford "Ford SYNC" IR "APPLINK ADVANCED" - PAŽANGI LAISVŲ RANKŲ TECHNOLOGIJA

  Sistema „ Ford SYNC" leidžia reguliuoti muziką ir naudotis mobiliuoju telefonu, valdant sistemą paprastomis balso komandomis. Leiskite muziką iš prietaisų, prijungtų prie USB jungties arba MP3 / „iPod®" grotuvų. Klausykitės mėgstamų dainų savo mobiliajame telefone, prijungtame prie sistemos jungtimi „Bluetooth®"*. Sistema taip pat gali perskaityti Jums atsiųstus trumpuosius pranešimus. Be to, SYNC funkcija „AppLink" leidžia naudotis Jūsų išmaniajame telefone įdiegtomis programėlėmis.


  * „Bluetooth®" prekės ženklas ir logotipai yra „Bluetooth SIG, Inc". nuosavybė. „Ford Motor Company Limited" ir su ja susijusios bendrovės šį prekės ženklą ir logotipus naudoja pagal išduotą licenciją. Kiti prekės ženklai ir komerciniai pavadinimai priklauso atitinkamiems jų savininkams.

  ford PAPRASTESNIS VAŽIAVIMAS ATBULINE EIGA SU GALINIO VAIZDO KAMERA

  Stulpeliai, šiukšlių dėžės, sienelės – viskas ekrane, integruotame į galinio vaizdo veidrodėlį: galinio vaizdo kamera rodo viską, kas yra už automobilio. Ji padės ne tik pastebėti objektus, kurių galėjote nepamatyti, bet ir pastatyti automobilį, nes ekrane nubrėš virtualias linijas, kurios užtikrins, kad tilptumėte net siauriausioje vietoje. Kad užtikrintų dar didesnį valdymo patogumą, sistema įsijungia automatiškai, kai įjungiate atbulinės eigos pavarą. Galinio vaizdo kamerą galima rinktis, jei įrangos pakete yra kelio juostų stebėjimo ir perspėjimo sistema „Lane Keeping Alert".

  ford

  AUTOMATIŠKAI PRISITAIKANTI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA "CRUISE CONTROL"


  Pastovaus greičio palaikymo sistema „Adaptive Cruise Control" išlaiko Jūsų pasirinktą norimą greitį. Integruotam radaro jutikliui aptikus priešakyje esančią transporto priemonę sumažinamas mikroautobuso greitis ir išlaikomas iš anksto nustatytas atstumas iki jos. Kai kelias tampa laisvas, sistema automatiškai padidina greitį iki Jūsų pasirinkto.

  ford PRIEKINIAI ŽIBINTAI, AUTOMATIŠKAI ĮSIJUNGIANTYS TADA, KAI REIKIA

  „Transit Minibus" įrengti jutikliai reaguoja į šviesos intensyvumo sumažėjimą ar staigius šviesos lygio pasikeitimus, pavyzdžiui, įvažiavus į tunelį. Jutikliai įjungia automatinius priekinius žibintus, taigi
  vairavimas tampa paprastesnis ir saugesnis. Automatinius priekinius žibintus galite rinktis, jei įrangos komplekte numatyti valytuvai su lietaus jutikliais.

  ford ELEKTRA VALDOMA VAIRUOTOJO SĖDYNĖ

  Ergonomiška vairuotojo sėdynė gali būti įrengta su papildomai užsakoma paranke ir juosmens atrama. Taip pat galite rinktis šildomą ir 10 padėčių elektra reguliuojamą vairuotojo sėdynę. Taigi lengvai nusistatysite Jums patogią vairavimo padėtį arba pritaikysite sėdynę skirtingiems vairuotojams.

  ford BAGAŽO LENTYNA SALONO VIRŠUJE

  Bagažo lentynos salono viršuje teikia „Transit Minibus" dar daugiau lankstumo.

  Lentynos yra papildomai užsakomos įrangos dalis. Jas galite rinktis įsigydami modelio versijas su paaukštintomis lubomis ir L3 kėbulo tipu. Lentynos yra standartinės L4 460 modelio versijos įrangos dalis.

  Bagažo lentynose standartiškai integruotos LED skaitymo lemputės.

  ford KELIO JUOSTŲ STEBĖJIMO IR PERSPĖJIMO SISTEMA „LANE KEEPING ALERT"

  Ši sistema yra standartinės visų 3,5 t ir didesnės masės modelio versijų „Van", „Chassis" ir „Minibus" įrangos dalis.

  Sistema sukurta tam, kad nustatytų, kada automobilis pradeda artėti prie nubrėžtos kelio linijos, neįjungus posūkio signalo, ir įspėja apie nukrypimą nuo kelio juostos įjungdama vairo vibraciją.

  ford ORO KONDICIONAVIMAS KELEIVIŲ SALONE

  Keleivių salone gali būti įrengta papildomai užsakoma atskira oro kondicionavimo sistema. Kiekvienoje sėdynių eilėje įrengtos atskiros sistemos valdymo rankenėlės ir dvi oro angos.

  ford LENGVESNIS MANEVRAVIMAS NAKTĮ

  Staigų posūkį nakties metu padės įveikti įdiegta funkcija „Cornering Light", posūkyje įjungianti papildomą atitinkamos pusės žibintą. Ši sistema įsijungia važiuojant mažesniu nei 30 km/val. greičiu, kai pasukamas vairas arba naudojamos posūkio signalo svirtelės. Speciali lemputė, įrengta priekinio žibinto viršuje, automatiškai įsijungia ir apšviečia atitinkamą kelio pusę bei pagerina matomumą. Taigi, manevrą atlikti bus paprasčiau.

  ford ATLENKIAMOS KELEIVIŲ SĖDYNĖS

  Atlenkiami keleivių sėdynių atlošai ir parankės, kurie yra standartinės modelio serijos „Trend" įrangos dalis, leidžia keleiviams patogiai atsilošti, atsipalaiduoti ir mėgautis kelione.*

  * Galinės sujungtos sėdynės – neatlenkiamos (bazinėje modelio versijoje).

  ford ATIDAROMI ŠONINIAI LANGAI AUTOMOBILIO GALE

  Aukščiausios kokybės tonuoti stiklai yra standartinės įrangos dalis. Ketvirtoje eilėje sėdintys keleiviai jausis patogiai turėdami galimybę atidaryti šoninėse duryse esančius langus.

  ford PRIJUNKITE PRIETAISUS PRIE PATOGAUS LIZDO

  Papildomai užsakomas 150 vatų, 230 V lizdas įrengiamas tarp vairuotojo ir priekinės keleivio sėdynės: naudokitės juo nešiojamajam kompiuteriui ar kitiems prietaisams įkrauti ir užmirškite apie specialius adapterius.

  ford PATOGUS ĮLIPIMAS / IŠLIPIMAS

  Šoninės durys – itin plačios, todėl galima pasirinkti norimą durų plotį iš dviejų skirtingų pločio variantų. Patogų įlipimą (išlipimą) užtikrina elektra valdoma pamina, kuri yra standartinės įrangos dalis, ir keleiviams skirtos rankenos, patogiai įrengtos abiejose durų pusėse.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  Apžvalga ir kainos

  Nuotraukų galerija

 • Saugumas

  Patikima, saugu ir jokio streso

  Nuo sistemos, padedančios pajudėti iš vietos įkalnėje nepatiriant jokio streso, iki sistemos, kuri už Jus iškviečia skubios pagalbos tarnybas, – tokių technologijų, paruošiančių ir apsaugančių vairuotojus ir keleivius bet kokioje situacijoje, sąrašas ilgas. Pažangios saugumo užtikrinimo sistemos garantuoja aukščiausią saugumo lygį važiuojant mikroautobusu „Transit Minibus" ir išvaduoja Jus nuo bet kokių papildomų rūpesčių.

  ford SKUBI PAGALBA ĮVYKUS AVARIJAI

  Mažai tikėtinu avarijos atveju, sistemos Ford SYNC" apdovanojimų pelniusi skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance" aktyvuojama iššovus oro pagalvei arba atsijungus degalų siurbliui. Jei Jūsų mobilusis telefonas sujungtas su SYNC sistema, technologija pasinaudos juo, susisieks su skubios pagalbos tarnybomis ir suteiks svarbiausią informaciją, pavyzdžiui, Jūsų buvimo vietos GPS koordinates, bei galimybę Jums kalbėti patiems. Skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance" pelnė „Global Mobile Awards 2012" apdovanojimą geriausios automobiliams skirtos mobiliosios inovacijos kategorijoje.

  ford PAPILDOMA KONTROLĖ PAJUDANT IŠ VIETOS ĮKALNĖJE

  Pagalbinė sistema „Hill Start Assist" laikinai neleidžia automobiliui riedėti atgal, kai pradedate judėti iš vietos įkalnėje. Technologija išlaiko slėgį stabdžių sistemoje iki 3 sekundžių, taigi duoda Jums daugiau laiko ir suteikia didesnių galimybių viską kontroliuoti, kai perkeliate koją nuo stabdžių ant greičio pedalo. Ji taip pat naudinga stabdant ir pajudant iš vietos ant slidaus paviršiaus.

  ford PAŽANGI SISTEMA PADĖS NENUKRYPTI NUO KELIO JUOSTOS

  Sistemai „Lane Keeping Alert" nustačius, kad atsitiktinai nukrypote nuo kelio juostos, ji įspės Jus įjungdama vairo vibraciją ir vaizdinį įspėjamąjį signalą. (Galite nustatyti vieną iš trijų vibracijos paleidimo jautrumo lygių).

  ford ESP PADEDA IŠLAIKYTI KONTROLĘ, NEPRIKLAUSOMAI NUO KELIO SĄLYGŲ

  Neprilygstamas priemonių, skirtų užtikrinti Jūsų ir keleivių saugumą, pasirinkimas – nuo itin tvirtos kėbulo konstrukcijos iki pažangios elektroninės stabilumo užtikrinimo programos („ Electronic Stability Programme"; ESP).

  Elektroninė stabilumo programa (ESP) nuolat stebi automobilio būseną. Ji aptinka bet kokius nukrypimus nuo pasirinktos kelio juostos, pavyzdžiui, kai automobilis pradeda slysti, ir automatiškai koreguoja automobilio padėtį kelyje, padėdama išlaikyti kontrolę. Ši technologija taip pat padeda sumažinti stabdymo kelią nenumatytais atvejais.

  ford SISTEMA „Curvature Control"

  Sistema „Curvature Control" padeda išlaikyti automobilio kontrolę įvažiavus į posūkį per dideliu greičiu. Sistemai nustačius, kad vairuotojas praranda automobilio kontrolę, ji sumažina variklio sukimo momentą ir įjungia stabdžius, padėdama sulėtinti važiavimo greitį. Ši unikali technologija itin veiksminga (ir itin naudinga) posūkiuose su nuolydžiu, pavyzdžiui, išvažiavime iš autostrados.

  ford NUOLATINĖ APSAUGA NUO APVIRTIMO

  Sistema „Roll Stability Control" (RSC) saugo automobilį nuo apvirtimo. Sistema nustato, kada Jūsų mikroautobuso stabilumas pradeda mažėti, ir, kontroliuodama variklio sukimo momentą ir kiekvieno rato stabdymo slėgį, padeda išvengti staigių vairo pasukimų bei veiksmingai atkuria automobilio stabilumą

  ford MAKSIMALUS SUKIBIMAS MINIMALIOMIS PASTANGOMIS

  Mūsų pažangioji sukibimo kontrolės sistema „Traction Control System" (TCS) neleidžia ratams prasisukti ir užtikrina patikimiausią sukibimą, našumą bei stabilumą tuomet, kai labiausiai reikia. Sistema nuolat stebi ir reguliuoja kiekvienam automobilio ratui tenkančią galią, užtikrindama maksimalų kontaktą ir sukibimą didinant greitį.

  ford VAIRUOTOJO, KELEIVIŲ, ŠONINĖS IR LANGŲ ORO PAGALVĖS

  Įvairios oro pagalvių kombinacijos gali būti įrengtos kaip standartinės arba papildomai užsakomos įrangos dalis. Vairuotojo ir keleivių oro pagalvės yra standartinės „Transit Minibus" įrangos dalis. Svarbiausiose automobilio vietose išdėstyti pažangūs jutikliai užtikrina greitą ir kontroliuojamą atsaką.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  Apžvalga ir kainos

  Nuotraukų galerija


Bookmark & Share