„Ford“ įsipareigojimas dėl išmetamųjų dujų emisijų

Atsižvelgiant į tarptautinės bendruomenės dėmesio sulaukusius ir žiniasklaidoje plačiai nušviestus dyzelinių variklių taršos bandymus, „Ford“ nusprendė išreikšti aiškią poziciją šiuo aktualiu klausimu.

 

Visų pirma norime pabrėžti, kad mūsų gaminami automobiliai bei jų varikliai, įskaitant mūsų pažangios technologijos dyzelinius variklius, atitinka visus galiojančius reikalavimus dėl išmetamųjų teršalų. Atkreipiame dėmesį, jog mūsų automobiliuose nėra įrengtų jokių taršos bandymų rezultatus klastojančių prietaisų.

 

Taip pat remiame pastangas užtikrinti, kad bandymų procedūros kuo labiau atitiktų realias įprasto vairavimo sąlygas. Dėl šios priežasties išreiškėme paramą Europos taršos bandymų realiomis vairavimo sąlygomis iniciatyvą, kurios įstatymų projektas šiuo metu yra svarstomas Europos lygiu.

 

„Ford“ yra įsipareigojusi pasiūlyti klientams degalų naudojimo efektyvumą didinančius ir išmetamųjų teršalų kiekį mažinančius sprendimus, vadovaudamiesi vadinamuoju „pasirinkimo galios“ principu. Siūlome platų automobilių pasirinkimą nuo benzininių automobilių su „EcoBoost“ varikliu ir pažangios technologijos dyzelinių automobilių iki hibridinių, įkraunamų hibridinių automobilių ir vien tik elektra varomų elektromobilių.

 

Norėdami sužinoti daugiau apie naujausius „Ford“ automobilius, technologijas ir mūsų įsipareigojimus, apsilankykite internetinėje svetainėje adresu www.ford.lt arba atvykite į vietinę „Ford“ parduotuvę arba automobilių pardavimo saloną.

 

 

Jim Farley

 

Vykdantysis viceprezidentas Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos šalims

 

„Ford Motor Company“

 

Bookmark & Share