„Ford Transit Custom“ išrinktas geriausiu metų komerciniu automobiliu

Naujos kartos krovininis furgonas giriamas už vairavimo kokybę ir mažas eksploatacijos sąnaudas

 

Naujos kartos krovininis furgonas „Ford Transit Custom“ Hanoveryje vykusioje komercinių automobilių parodoje buvo paskelbtas 2013 metų geriausiuoju. „International Van of the Year“ titulas nesvetimas „Transit“ šeimai – šiemetinis yra jau ketvirtasis. Iš 24 specializuotų leidinių žurnalistų sudaryta komisija „Ford“ furgonui skyrė 117 iš galimų 133 balų – tai yra daugiau nei antrąją vietą užėmusio „Dacia Dokker“ ir trečiuoju likusio „Mercedes-Benz Citan“ gautų balų suma.

 

„International Van of the Year“ titulą taip pat yra pelnę 2001 metų „Transit“, 2003-ųjų „Transit Connect“ ir 2007-ųjų „Transit“.

 

„Transit Custom“ yra naujos rūšies vienos tonos keliamosios galios furgonas. Skirtas įvairaus pobūdžio darbiniams poreikiams ir praktiškas, tačiau puikiai atrodantis ir labai gerai valdomas. Apjungti legendinį „Transit“ tvirtumą ir praktiškumą su lengvąjį automobilį primenančia išvaizda bei vairavimo savybėmis buvo sunki užduotis. Tačiau mūsų inžinieriai ją puikiai įvykdė“ – sakė „Ford of Europe“ produktų plėtros viceprezidentas Barbas Samardzichas.

 

Hanoverio parodoje buvo pristatyta visa naujoji „Ford“ komercinių automobilių linija – „Transit“, „Transit Custom“ ir „Transit Connect“.

 

„Transit Custom“ gali pasigirti itin patogiu ir erdviu krovinių skyriumi, specialia bagažine ilgiems kroviniams ir ant stogo sumontuotu bagažo krepšiu, kuris, jei nenaudojamas, gali būti patogiai sulankstomas. Vairuotojo patogumui furgone montuojama kelio juostų sekimo sistema „Lane Keeping Aid“ ir „Ford“ komunikacijos sistema SYNC.

 

Furgonas siūlomas su 2,2 litro darbinio tūrio dyzeliniu „Duratorq TDCi“ varikliu, kurio CO2 emisija siekia vos 174 g/km ir tai yra geriausias rodiklis klasėje. Variklis komplektuojamas su automatine „Auto-Start-Stop“ sistema, o jo techninio aptarnavimo intervalas yra ilgiausias – dveji metai arba 50 000 kilometrų.

 

„Naujasis „Transit“ nustatė naujus standartus šioje klasėje, jei kalbame apie išvaizdą, vairavimo kokybę ir krovimo galimybes. „Ford“ pavyko sukurti visiškai naują furgoną naudojantis pasauline komercinių automobilių platforma ir jau išbandytais pakabos bei valdymo elementais. Furgono išvaizda, salonas bei vairavimas primena lengvąjį automobilį, daug dėmesio skirta saugumui, tačiau tuo pat metu jis išlieka funkcionalus, praktiškas ir nebrangus kasdienei veiklai“, - komentavo „International Van of the Year“ komisijos pirmininkas Pieteris Wiemanas.

 

Grįžti atgal

 
Bookmark & Share