„Ford“ šiemet didina pardavimo apimtis Europoje

Pirmąjį ketvirtį atsiriekė didžiausią žemyno komercinių automobilių rinkos dalį per 16 metų

 

„Puikūs pirmojo ketvirčio rezultatai rodo, kad mūsų strategija investuoti į gamybą ir leisti naujus produktus – vien šiemet planuojama 10 naujų modelių – pasiteisino ir turėjo teigiamos įtakos mūsų klientams. Absoliutūs skaičiai svarbu, tačiau mes labai džiaugiamės, kad verslas auga tiek mažmeninėje rinkoje, tiek kalbant apie didelių automobilių parkų valdytojus“, – sako „Ford of Europe“ rinkodaros, pardavimų ir paslaugų viceprezidentas Roelantas de Waardas. 

 

„Ford“ pardavimai Europos mažmeninei rinkai bei automobilių parkų valdytojams pirmąjį ketvirtį paaugo vienu procentiniu punktu iki 73 proc. ir tai yra dviem procentiniais punktais daugiau nei pramonės vidurkis. 

 

Iš viso per pirmus tris šių metų mėnesius „Ford“ pardavė 50 tūkst. komercinių automobilių, t.y. 10 proc. daugiau nei pernai. Komerciniai koncerno automobiliai užėmė 10,4 proc. visos rinkos ir tai yra didžiausia atsiriekta dalis „Ford“ istorijoje nuo 1998 m. 

 

Daugiau kaip 326 tūkst. automobilių pirmąjį ketvirtį buvo parduota 22-ose pagrindinėse „Ford“ rinkose Europoje. Populiariausi tarp pirkėjų – „Focus“ ir „Fiesta“ automobiliai. Vien „Fiesta“ pardavimai paaugo 7 proc., todėl atsižvelgdama į išaugusią paklausą, „Ford“ neseniai paskelbė savo gamykloje Kelne šių automobilių gamybą padidinusi 200 vienetų iki 1850 vienetų per dieną. 

 

Trečia pagal „Ford“ pardavimų rezultatus buvo „Ford Kuga“, kurių Europoje per tris šių metų mėnesius parduota beveik 23,4 tūkst. ir tai yra 56 proc. daugiau, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai. 

 

Didžiausia „Ford“ rinka išliko Didžioji Britanija, kurioje automobilių pardavimai kovą išaugo 13 proc., o per pirmąjį ketvirtį – 11 proc., leisdami „Ford“ išsaugoti aiškaus šios rinkos lyderio vardą. Vokietijoje savo pardavimus kovo mėnesį Ford“ pagerino 19 proc., per pirmuosius tris šių metų mėnesius – 24 proc., tuo tarpu rinkos dalis per mėnesį paaugo 0,8 proc., nuo metų pradžios – 1 proc.

 

Grįžti atgal

 


Bookmark & Share