Naujasis „Ford Mustang“ debiutuos filme „Need for Speed“

Amerikinio sportinio automobilio simbolis tęsia jau penkis dešimtmečius trunkančią karjerą kine. 

 

Dyrbornas, sausio 15 d. „Ford Mustang“ filmuotis nėra jokia naujiena – legendinio sportinio automobilio gerbėjai suskaičiavo, kad per 50 metų trunkančią karjerą įvairių kartų „Mustang“ pasirodė daugiau nei 3200 filmų ir televizijos laidų. O 2015 metais viso pasaulio rinkose pasirodysiantis naujasis „Ford Mustang“ kine debiutuos anksčiau nei pardavėjų salonuose – kovo 14 dieną kino ekranuose pradedamas rodyti ilgai lauktas filmas „Need for Speed“ („Greičio poreikis“), kuriame „mustangai“ vaidina vieną svarbiausių vaidmenų.

 

Pagal to paties pavadinimo kompiuterinį žaidimą pastatyto filmo žvaigždė Aaronas Paulas vairuos modifikuotą šių metų „Mustang“, tačiau keliuose epizoduose jis išbandys ir naujos kartos modelį, kuriam tai bus pirmasis pasirodymas ekrane.

 

„Išskirtinė „Mustang“ išvaizda ir variklio riaumojimas fanus jaudina jau penkis dešimtmečius. Automobilio galimybės, pasitikėjimas savo jėgomis ir gebėjimas valdyti savo galią puikiai dera su Aarono Paulo kuriamu personažu“, - pasakojo „Ford“ vykdomasis viceprezidentas Jimas Farley.

 

Kino kūrėjai anksti suprato, koks galingas simbolis yra „Mustang“ – vos pasirodęs rinkoje 1964 metais, jis iškart debiutavo James‘o Bondo epopėjos filme „Goldfinger“. Per 50 metų „Mustang“ tapo neatskiriama automobilių mados ir populiariosios kultūros dalimi, todėl „Need for Speed“ režisieriui Scottui Wough nekilo abejonių dėl to, ar „Mustang“ turėtų filmuotis.

 

„Aš jį pasirinkau, nes tai yra automobilis, kuris atspindi Amerikos kultūrą. Tiesiog tai naujo tipo galia, tačiau ji tokia pat kultinė, geidžiama ir matyta geriausiuose filmuose, kuriuose esama gaudynių automobiliais“, - sakė režisierius.

 

Tam, kad surinktų ir sutvarkytų „Mustang“ filmografiją, prireikė daugiau nei 100 savanorių, kurie prisidėjo kuriant MustangIMDB.com interneto svetainę. Svetainę sukūręs Islandijos „Mustang“ klubo įkūrėjas Stefanas Thorarensenas sako, kad joje jau sukaupta daugiau nei 3200 įrašų ir jų skaičius vis auga.

 

Beje, pabrėžiant kino industrijos svarbą „Mustang“ prekės ženklo populiarumui, Holivudas buvo pasirinktas viena iš penkių globalaus naujos kartos sportinio automobilio pristatymo vietų 2010 metų gruodžio 5 dieną. „Mustang“ tiesiogine to žodžio prasme paliko įspaudą Holivudo šlovės galerijoje – automobilis įvažiavo į skysto cemento formą priešais istorinį „TCL Chinese Theatre“ pastatą. Ratų įspaudai ir „Mustang“ logotipas dabar puošia alėją kartu su beveik 200 kino žvaigždžių rankų įspaudų ir parašų.

 

Kompiuterinio žaidimo fanai jau dabar gali virtualiai pavairuoti naująjį „Mustang“, kurį galima parsisiųsti kaip nemokamą naujausios „Need for Speed“ dalies „Rivals“ papildinį. Žaidėjai taip pat gali modifikuoti savo „mustango“ išvaizdą naudodami „Mustang Customizer“ programą.

 

2015 metais rinkoje pasirodysiantis „Mustang“ yra technologiškai labiausiai pažengusi garsiojo automobilio versija per visą istoriją. Aptakiame ir elegantiškame „fastbeko“ ir kabrioleto tipo kėbuluose talpinami galingiausi „Ford“ varikliai, įskaitant ir naują „EcoBoost“ šeimos turbininį 2,3 litro darbinio tūrio variklį.

 

Be to, „Mustang“ bus montuojamos naujausios saugumo sistemos, įtaisų komunikacijos sistema, pagalbos vairuotojui sistemos, pagalbinės programos važiavimui lenktynių trasoje, traukos kontrolės sistema ir dar daug kitų.

 

Grįžti atgal

 


Bookmark & Share