Naujasis „Ford Transit“ triumfavo arktinėse varžybose

„Transit“ ir „Transit Connect“ tapo „Arctic Van Test“ bandymų nugalėtojais

 

Tarptautinėse ištvermės varžybose jų dalyviams teko įveikti daugiau nei 700 kilometrų apledėjusiais ir duobėtais keliais, varžytis slalomo trasoje ant apledėjusio oro uosto pakilimo tako ir vežti krovinius. Komisija vertino komercinių automobilių praktiškumą, efektyvumą, krovinio vežimo galimybes ir vairavimo kokybę. Taip pat buvo vertinamas variklio paleidimas šaltyje, salono šildymo sistemos veikimas.

 

„Naujoji „Transit“ šeima buvo išbandyta pačiomis rūsčiausiomis eksploatacijos sąlygomis dar prieš pradedant jų masinę gamybą, todėl šiaurietiški bandymai mūsų automobiliams nebuvo siurprizas. Klientų sėkmė dažnai priklauso nuo komercinio automobilio gebėjimų įgyvendinti visas jam skirtas užduotis, todėl mums svarbu užtikrinti, kad „Transit“ darbą atliktų bet kur ir bet kada“, - sakė „Ford of Europe“ komercinių automobilių linijos direktorius Paulas Randle.

 

Šiaurės Suomijoje automobilius vairavo 6 Europoje leidžiamų specializuotų žurnalų ekspertai, todėl vertinimai pagrįsti jų didžiule patirtimi ir gebėjimu objektyviai vertinti skirtingų gamintojų modelius. Dviguba „Ford“ pergalė yra pirmasis toks atvejis per 23 metus, kai rengiamos šios varžybos.

 

„Ford Transit“ buvo geriausias 9 iš 13 vertinimo kategorijų (dar varžėsi „Meredes-Benz“, „Opel“ ir „Volkswagen“). Mažesnysis „Ford Transit Connect“ laimėjo 7 iš trylikos kategorijų ir varžėsi su „Citroen“, „Renault“ bei „Volkswagen“. Beje, didžiausių liaupsių „Connect“ susilaukė vertinant vairavimo kokybę slidžiais ir sudėtingos konfigūracijos keliais.

 

„Ford“ automobiliai nesunkiai laimėjo labai sunkiomis sąlygomis – trasos buvo itin slidžios ir pavojingos. Tai didelis jų privalumas, nes komerciniai automobiliai dažnai susiduria su nemaloniais gamtos siurprizais. Mūsų bandymuose siurprizai dažniausiai yra kažkur ties riba, todėl prie tokių sąlygų nepratusiems automobiliams ir žmonėms būna labai sunku“ – pažymėjo varžybas organizuojančio Suomijos žurnalo „Auto Tekniikka ja Kuljetus” atstovas Heikkis Laurellis.

 

Naujasis „Transit“ Europos rinkoje pasirodė šiemet, o geriausias 2014 metų komercinis automobilis „Transit Connect“ – pernai metų pabaigoje.

 

 

 

Grįžti atgal

Bookmark & Share