„Ford Performance“ tapo sportinių automobilių rinkos lyderiu

Sportinių automobilių padalinys nesustoja – žada dar 12 naujų modelių

Prognozuojama, kad visame pasaulyje šiemet bus parduota daugiau nei 200 tūkstančių „Ford Performance" produktų, įskaitant „Mustang", „Focus RS", „Focus ST" ir „Fiesta ST". Palyginti su rodikliais prieš trejus metus – tai yra beveik dvigubai daugiau.

Plati modelių ir kainų gama lėmė, kad „Ford" automobiliai populiarėja ir tarp jaunesnio amžiaus, ir tarp pasiturinčių automobilių gerbėjų. Pastariesiems „Ford" įkūnija jų ekonominės sėkmės pripažinimą. Lietuvoje „Inchcape Motors" portfelyje – tuzinas „Mustang" ir 5 „Focus RS" užsakymai.

„Sėkmė rinkoje įpareigoja mus nesustoti ir išlaikyti lyderio pozicijas. Iki šio dešimtmečio pabaigos planuojame pristatyti 12 naujų galingų modelių", – žada Daveas Pericakas, „Ford Performance" vadovas.

Jau išparduota visa pirminiame plane numatyta neseniai pirkėjams pristatyto „Focus RS" partija. Europoje prie šio automobilio išsirikiavo milžiniška eilė. Jį pageidavo įsigyti net 8800 daugiau vartotojų nei suspėta pagaminti automobilių.

„Fiesta ST" Europos rinkai buvo pristatytas 2013 m. Jo jau parduota daugiau nei 38 tūkstančiai vienetų. Šių metų rugpjūtį, palyginti su 2015 m. rugpjūčiu, „Fiesta ST" pardavimas pašoko 11 procentų. Europos pirkėjai jau gali užsisakyti naują 5 durų „Fiesta ST" kėbulo versiją. Kiek anksčiau šiemet „Ford" parodė naują 200 AG „Fiesta ST200" – 3 durų kėbulo tipo, iki 100 km/h įsibėgėjančią per 6,7 sekundės.

Vidutinės klasės „Focus ST" pardavimas rugpjūti pakilo 21 proc.

Tuo tarpu „Geriausiai pasaulyje parduodamo sportinio kupė 2015" (the world's best-selling sports coupe in 2015) vardą pelniusio „Mustang" pardavimas toliau auga ir Europoje bei Azijos ir Tolimųjų Rytų regione. Nors automobilis Europoje gerbėjams buvo pristatytas tik 2015-ųjų pabaigoje, „Mustang" užsakymų skaičius jau viršijo 20 tūkstančių vienetų. Šių metų kovą „Mustang" įveikė savo konkurentus ir rugpjūtį tapo „Geriausiai parduodamu sportiniu automobiliu Vokietijoje" (Germany's No.1 top-selling sports car).

Jungtinėse Amerikos Valstijose galingiausių versijų „Mustang Shelby GT 350" ir „Shelby GT 350R" paklausa yra tokia didelė, kad jau išparduota visa šių modelių kvota 2017 metams.

Taip sparčiai augant paklausai, „Ford Performance" didina automobilių portfelį. Šių metų ketvirtą ketvirtį JAV pasirodys visiškai naujas pikapas „F-150 Raptor", kurio „EcoBoost" šeimos variklis, kaip manoma, generuos apie 450 AG. Pirmą kartą istorijoje pastarasis modelis bus pristatytas ir Kinijos vartotojui. Daugiau nei 6500 gerbėjų jau kreipėsi įsigyti pirmuosius 500 vienetų „Ford GT", pirmieji jų rinkoje pasirodys šių metų pabaigoje.

„Ford Performance" neseniai pažadėjo per dvejus metus pristatyti visiškai naują „Ford GT", kurį vartotojai galės įsigyti po ketverių metų.


ford ford ford ford
ford ford ford ford
ford
Bookmark & Share