Vienintelė „Ford Kuga“ atvyko ir... išvyko


Į konkursą. Sportiškas „Kuga" Lietuvoje debiutuoja „Metų automobilio" rinkimuose

Į didžiausio Lietuvoje automobilių pardavėjo „Inchcape Motors" Vilniaus saloną šiandien atvyko visų laikų moderniausias „Ford" visureigis – visiškai nauja „Ford Kuga". Bendrovės rinkodaros vadovė Justė Šataitė sako, kad Lietuvą pasiekęs pirmasis „Kuga" salone neužsibus – iš karto keliaus į Lietuvos „Metų automobilio 2017" rinkimus.

„Stilingam ir drąsiam automobiliui siūlome drąsų nuotykį – vos tik atvykus, susiremti ko gero svarbiausiame mūsų šalies konkurse – metų automobilio rinkimuose. Neabejoju, kad jis bus įvertintas automobilių žinovų", – sakė J. Šataitė.

„Ford Kuga" savo gerbėjams siūlo tobulą galios, stiliaus ir kokybės santykį. Automobilis pilnas naujų funkcijų ir technologijų, padėsiančių vairuotojui jaustis patikimai, komfortiškai bei saugiai. Nauji išorės bei interjero dizaino pokyčiai ne tik pabrėžia išskirtinę automobilio galią bei kokybę, bet ir sudaro tobulą derinį galimybių kupinam gyvenimui.

Prekyba naujuoju „Kuga" Lietuvoje jau prasidėjo. Kaina pardavėjo salonuose – nuo 19 990 eurų. Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos salonus automobiliai pasieks jau gruodžio mėnesį.


Stilius ir išskirtinės technologijos

Atnaujintas „Kuga" įkūnija naujausią „Ford" dizaino kalbą – drąsią, sportišką ir dinamišką išvaizdą. Masyvios trapecijos formos viršutinės grotelės ir mažesnės apatinės grotelės yra įrėmintos elegantiškų naujų priekinių žibintų su LED dieniniais žibintais bei stilingų papildomų rūko žibintų. Sportišką išvaizdą užbaigia atnaujintas galinis buferis ir galiniai žibintai. Pasiūlytos ir dvi naujos kėbulo spalvos – pilkoji „Guard Grey" ir vario „Copper Pulse".

Aukštos kokybės kruopščiai suderintos interjero apdailos detalės, odiniai sėdynių užvalkalai sukuria aiškų ir išskirtinį sportinio dizaino savitumą. Automobilio salonas erdvus ir praktiškas. Naujojo „Kuga" keleiviai gali mėgautis dosnia erdve kojoms priekyje ir gale.

Lengvojo lydinio ratlankiai suteikia puikią galimybę individualiai pritaikyti naująjį „Kuga" pagal savo asmeninį skonį – pirkėjai galės įsigyti 17, 18 ar 19 colių lengvojo lydinio ratlankius.

„Kuga" įmontuota unikali naujos kartos balsu valdoma komunikacijos sistema SYNC3, leis vairuotojui valdyti automobilio navigacijos, pramogų, aplinkos temperatūros palaikymo sistemas ir išmaniuosius įrenginius beveik neprisiliečiant prie SYNC3 valdymo įrankių. Naujos kartos SYNC supranta kur kas daugiau komandų balsu, yra kur kas greitesnė ir veikia patogesnėje aplinkoje.

Naujojo „Ford Kuga" vairuotojai pajus ką reiškia paprastesnis automobilio valdymas ir patogesnis jo statymas. Ultragarso jutiklių pagalba vairuotojas automobilį priparkuos lygiagrečiai ir tiksliai tarp kitų automobilių, reiks tik paspausti specialų mygtuką ir valdyti stabdžių bei akceleratoriaus pedalus. Papildomi jutikliai padės ne tik pastatyti automobilį, bet ir pajudėti iš vietos: trijų skirtingų signalų pagalba sistema įspės vairuotoją apie netoliese esantį ar ką tik pasirodžiusį objektą.

ford ford ford ford
ford ford ford ford
ford ford ford
Bookmark & Share