Apžvalga ir kainos


 • Apžvalga

  FORD C-MAX IR GRAND C-MAX

  • Šeimos gyvenimas visuomet... beprotiškas.
  • Modelį "Ford C-MAX" sukūrėme tam, kad kiekviena Jūsų kelionė būtų... lengva.
  • Penkių sėdynių modelis C-MAX arba septynių sėdynių "Grand C-MAX" – kad ir kurį iš jų pasirinksite, galėsite džiaugtis visiškai nauju lankstumo, praktiškumo ir efektyvumo lygiu.
  • Prie šių privalumų dar pridėkite puikias eksploatavimo savybes, klusnų valdymą ir daugybę nuostabių technologijų. Tai Jūsų svajonių automobilis.


  5 sėdynių modelis C-MAX

  ford C-MAX: PATOGI ERDVĖ PENKIEMS
  Daugybė pažangiųjų, laiką taupančių ir Jūsų pastangas tausojančių technologijų – sumaniai integruotos į manevringą bei erdvų šeimos automobilį Yra galimybė pasirinkti funkciją, kuri atidarys ir uždarys bagažinės dangtį nenaudojant rankų: paprasčiausiai tereikia pajudinti koją po galiniu buferiu – tobula, jeigu Jūsų rankos užimtos


  7 sėdynių modelis "Grand C-MAX"

  ford GRAND C-MAX
  Jeigu norite maksimalaus universalumo, manevringasis "Grand C-MAX" – kaip tik Jums skirtas automobilis.

  Dėl patogaus tarpo tarp sėdynių lengvai pasieksite vietas salono gale, o ypač puikiai prie keleivių poreikių pritaikytas salono interjeras padės kokybiškai leisti laiką su šeima.

  Jūsų gyvenimą palengvins ir gausybė automobilio funkcijų, jame įrengtų sistemų bei technologijų.
  Pavyzdžiui, sistema "Active Park Assist" padės lengviau ir be rūpesčių pastatyti automobilį į ankštą stovėjimo vietą.


  Susikonfigūruokite savo svajonių automobilį "Ford C-MAX! Konfigūruoti automobilį.

  Nepamirškite, kad galite pasinaudoti "Inchcape Motors" siūloma automobilio atpirkimo paslauga ir pasirinktą "Ford" modelį įsigyti palankesnėmis sąlygomis.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  ATVYKITE IŠBANDYTI

  Specifikacijos

  Nuotraukų galerija

 • Kainos

  Naujasis "Ford C-MAX" Lietuvoje siūlomas su trim įrangos lygiais, tarp kurių nauja – BUSINESS – komplektacija. Ši versija pasižymi ypač geru kainos ir vertės santykiu. Versijos įrangoje rasite: R16 lengvo lydinio ratlankius, dviejų zonų klimato kontrolės sistemą, SYNC ir Bluetooth ir daug kitų saugumo bei komforto sistemų. Susikonfigūruokite savo svajonių automobilį "Ford C-MAX! Konfigūruoti automobilį.

  Vienas universaliausių "Ford" modelių – naujos kartos "Ford C-MAX" ir "Ford Grand C-MAX" nuo 15 932 EUR


  Kainoraščiai PDF formatu:

  ATSISIŲSKITE PILNĄ C-MAX MODELIO KAINORAŠTĮ (PDF)

  ATSISIŲSKITE PILNĄ GRAND C-MAX MODELIO KAINORAŠTĮ (PDF)


  Parašykite mums užklausą. Su Jumis susisieks kompetentingi "Ford" vadybininkai ir pateiks visą reikiamą informaciją, bei Jums aktualią informaciją ir geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius pasiūlymus.


  Nepamirškite, kad galite pasinaudoti „Inchcape Motors" siūloma automobilio atpirkimo paslauga ir pasirinktą FORD modelį įsigyti palankesnėmis sąlygomis.

  Nurodytos kainos galioja nuo 2018 m. balandžio 15 d. UAB „Inchcape Motors" pasilieka teisę keisti automobilių kainas be atskiro perspėjimo, pasikeitus gamintojo ar importuotojo kainodarai ir/ar tiekimo sąlygoms.

  Susikonfigūruokite savo svajonių automobilį "Ford C-MAX! Konfigūruoti automobilį.


  ATVYKITE IŠBANDYTI

  Specifikacijos

  Nuotraukų galerija

Bookmark & Share