Apžvalga ir kainos

 • Apžvalga

  Mūsų sportinių visureigių seriją vainikuojantis naujasis „Ford Edge" įkūnija šiuolaikinio rafinuotumo sampratą.

  Puikios eksploatavimo savybės, modernus stilius ir pažangios technologijos išskiria šį automobilį iš kitų.

  Šis patikimas ir neišdildomą įspūdį kelyje paliekantis automobilis yra daugiau nei paprastas sportinis visureigis – jis atspindi ambicingus gamintojų tikslus.

  NEPRALENKIAMAS. IŠMANUS. PAŽANGUS.

  Išmanus dizainas, pažangūs inžineriniai sprendimai ir neprilygstamos aerodinaminės savybės užtikrina subalansuotą „Ford Edge" eksploatavimą, degalų ekonomiją ir tikslų valdymą.
  PAŽANGUS. NEREIKALAUJANTIS PAPILDOMŲ PASTANGŲ. NOVATORIŠKAS.

  Automobilyje „Ford Edge" įrengta daug pažangiųjų technologijų. Nustebsite pagalvoję, kaip anksčiau išsiversdavote be jų. Šios technologijos leis Jums sutelkti visą dėmesį į vairavimą ir priešakyje nusidriekusį kelią.

  SAUGUS. PATIKIMAS. APSAUGOTAS.

  Automobilyje „Ford Edge" įrengtas patikimų saugos technologijų paketas, užtikrinantis aukštą Jūsų ir keleivių saugumo lygį.


  Susipažinkite su naujuoju „Edge".

  SUSISIEKITE SU MUMIS  Susikonfigūruokite savo svajonių automobilį "Ford Edge! Konfigūruoti automobilį.

  Nepamirškite, kad galite pasinaudoti "Inchcape Motors" siūloma automobilio atpirkimo paslauga ir pasirinktą "Ford" modelį įsigyti palankesnėmis sąlygomis.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  ATVYKITE IŠBANDYTI

  Specifikacijos

  Nuotraukų galerija

 • Kainos

  Parašykite mums užklausą. Su Jumis susisieks kompetentingi "Ford" vadybininkai ir pateiks visą reikiamą informaciją, bei Jums aktualią informaciją ir geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius pasiūlymus.


  Nepamirškite, kad galite pasinaudoti „Inchcape Motors" siūloma automobilio atpirkimo paslauga ir pasirinktą FORD modelį įsigyti palankesnėmis sąlygomis.

  Nurodytos kainos galioja nuo 2017 m. birželio 1 d. UAB „Inchcape Motors" pasilieka teisę keisti automobilių kainas be atskiro perspėjimo, pasikeitus gamintojo ar importuotojo kainodarai ir/ar tiekimo sąlygoms.

  Susikonfigūruokite savo svajonių automobilį "Ford Edge! Konfigūruoti automobilį.


  ATVYKITE IŠBANDYTI

  Specifikacijos

  Nuotraukų galerija

Bookmark & Share