Specifikacijos


 • Galia ir ekonomija

  NEPRALENKIAMAS. NAŠUS. PAŽANGUS.

  Išmanus dizainas, pažangūs inžineriniai sprendimai ir neprilygstamos aerodinaminės savybės užtikrina subalansuotą „Ford Edge" eksploatavimą, degalų ekonomiją ir tikslų valdymą.

  ford PAŽANGI PAKABA - MALONIAM VAŽIAVIMUI IR TIKSLIAM VALDYMUI

  Nauja pažangi integruotų jungčių galinė pakaba ir patobulinta „McPherson strut" priekinė pakaba užtikrina puikią valdymo kontrolę bei neprilygstamą važiavimo kokybę.

  Ji suderinta atsižvelgiant į didelį „Edge" aukštį ir plotį bei specifines automobilio eksploatavimo savybes, todėl valdyti automobilį yra patogu.

  ford PAŽANGUS DYZELINIS VARIKLIS

  Pirkėjai gali rinktis iš pažangių dviejų galingumo lygių ir 2,0 l darbinio tūrio TDCi variklių: 180 AG ir 210 AG „Bi-Turbo". Abiejų tipų varikliuose įdiegtos naujausios technologijos, maksimaliai gerinančios automobilio našumą, sukimo momentą ir degalų ekonomiją bei mažinančios išmetamųjų teršalų kiekį.

  - 180 AG, 400 Nm sukimo momentas, 5,3 l/100km, CO2 – 149 g/km.

  - 210 AG, 450 Nm sukimo momentas, 5,3 l/100km, CO2 – 149 g/km.

  „Bi-Turbo" variklyje įrengti du turbokompresoriai, užtikrinantys geresnes eksploatavimo savybes ir didesnį našumą.

  Pirminis turbokompresorius veikia važiuojant mažesniu greičiu, suteikdamas papildomos galios tada, kai jos reikia, pavyzdžiui, įvažiuojant į judrią gatvę. O antrinis turbokompresorius veikia važiuojant didesniu greičiu, pavyzdžiui, kai lenkiate lėčiau važiuojančią transporto priemonę.

  Be to, „Bi-Turbo" variklis taip pat sušildo saloną greičiau nei įprastas variklis. Tai mažina dalių dėvėjimąsi, didina degalų ekonomiją ir leidžia greičiau pradėti dieną šaltais rytais.

  ford GREITAI PERJUNGIAMOS MECHANINĖS PAVAROS

  Mechaninė 6 pavarų dėžė užtikrina puikų sukimo momentą ir sklandų, greitą bei tikslų pavarų perjungimą. Siekiant optimalaus degalų naudojimo, prietaisų skydelyje įrengtas indikatorius, pranešantis, kada reikia perjungti pavarą.

  ford PAVARŲ DĖŽĖ "FORD POWERSHIFT" - GREITA IR TAUPANTI DEGALUS

  Patogi, kaip automatinė, ir puikiai valdoma, kaip mechaninė, ši pažangi 6 pavarų dėžė iš anksto už Jus parenka kitą pavarą, taigi perjungiant jas galia neprarandama. Pavarų dėžė „PowerShift" itin greitai ir sklandžiai perjungia pavaras, todėl vairavimas yra daug malonesnis, mažėja degalų sąnaudos ir išmetamųjų CO2 dujų kiekis (palyginti su įprasta automatine pavarų dėže).

  ford TECHNOLOGIJA "PADDLE SHIFT" - MĖGAUKITĖS GREITAI PERJUNGIAMOMIS AUTOMATINĖMIS PAVAROMIS

  Automatinė pavarų perjungimo svirčių technologija, įprastai įrengiama aukštos klasės sportiniuose automobiliuose, sujungia automatinę 6 pavarų ir „PowerShift" pavarų dėžes. Ši lenktyninių automobilių įkvėpta technologija leidžia vienu pirštu greitai ir lengvai perjungti pavaras. Pavarų perjungimo rankenėlės įrengtos ant vairo, todėl galėsite lengviau perjungti pavaras posūkiuose.

  ford SUNAUDOKITE MAŽIAU DEGALŲ SU SISTEMA "AUTO START-STOP"

  Kai stovite prie šviesoforo arba spūstyje ir automobilio variklis veikia tuščiąja eiga, ši technologija automatiškai išjungia variklį (nenutraukdama elektros tiekimo pagrindinėms sistemoms, pavyzdžiui, priekiniams žibintams, oro kondicionavimo sistemai, radijo grotuvui ir sistemai Ford SYNC"). Kai norite pajudėti iš vietos, tiesiog įspauskite sankabos pedalą ir įjunkite pirmąją pavarą (arba įspauskite greičio pedalą, jei automobilyje įrengta automatinė pavarų dėžė) ir variklis vėl bus paleidžiamas. Sistema „Auto Start-Stop" itin veiksminga važinėjant mieste, kur ji padės sumažinti degalų sąnaudas iki 10 % (miesto cikle).

  ford VEIKSMINGESNIS BŪDAS AKUMULIATORIUI ĮKRAUTI

  Skirtingai nuo įprastų sistemų, išmanioji regeneracinio įkrovimo sistema „Smart Regenerative Charging" krauna akumuliatorių tik tada, kai to reikia, ir, jei tik įmanoma, nekrauna jo, kai spaudžiate greičio pedalą. Tai leidžia sutaupyti dar daugiau degalų ir sumažinti išmetamųjų teršalų kiekį.

  ford GERESNĖS AERODINAMINĖS SAVYBĖS DIDESNEI DEGALŲ EKONOMIJAI

  Važiuojant nedideliu greičiu, grotelių atvėrimo sistema „Active Grille Shutter" atidaro priekines groteles ir užtikrina papildomą variklio aušinimą. Automobiliui greitėjant, grotelės automatiškai užsidaro, todėl pagerėja aerodinaminės automobilio savybės ir taupomi degalai.

  ford SUMAŽINTAS PASIPRIEŠINIMAS DIDESNIAM NAŠUMUI UŽTIKRINTI

  Ypatingos formos priekinis buferis ( Front Aero Curtain) yra itin pažangi automobilio dizaino detalė. Priekinio buferio kraštuose esančios angos nukreipia oro srautą į besisukančius ratus, o pro rato gaubte esančias angas oras išstumiamas į išorę. Šis ratus apgaubiantis intensyvus oro srautas mažina aerodinaminį pasipriešinimą ir gerina važiavimą bei degalų ekonomiją.


  GARANTUOJANTIS JŪSŲ RAMYBĘ. PATOGUS. PRAKTIŠKAS.

  Automobilyje „Ford Edge" yra daugybė naudingų funkcijų, leisiančių Jums ir Jūsų keleiviams mėgautis malonia ir nerūpestinga kelione.

  ford SU ŠIA SISTEMA UŽMIRŠKITE BET KOKĮ PAŠALINĮ TRIUKŠMĄ SALONE

  Technologija „Active Noise Control" pašalina visus nepageidaujamus garsus salone.

  Mikrofonai aptinka ir matuoja konkrečias garso bangas. Valdymo blokas atskiria garsus, kuriuos pageidaujate girdėti, pavyzdžiui, pašnekovo balsą ir muziką, nuo nepageidaujamo triukšmo.

  Tuomet sistema pradeda skleisti žmogui negirdimą baltąjį triukšmą, kuris užgožia visus nepageidaujamus garsus ir suteikia tikrą ramybės pojūtį vairuojant.

  ford PAKELIAMOSIOS BAGAŽINĖS DURYS ATIDAROMOS / UŽDAROMOS NENAUDOJANT RANKŲ

  Jei Jūsų rankos užimtos, bet su savimi turite automobilio pultelį, naujasis „Ford Edge" pastebės, kad prie jo priartėjote, todėl Jums beliks pajudinti koją po galiniu buferiu ir bagažinės durys automatiškai atsidarys arba užsidarys.

  Pakeliamąsias bagažinės duris taip pat galite valdyti automobilio pulteliu arba salone esančiais mygtukais. Be to, keldami duris į viršų, galite bet kada jas sustabdyti.

  ford ĮTAMPOS NEKELIANTIS AUTOMOBILIO STATYMAS IR PAJUDĖJIMAS IŠ VIETOS

  Įvairias technologijas pasitelkianti sistema „Active Park Assist" ne tik padeda pastatyti automobilį, bet ir lengvai pajudėti iš vietos. Jums važiuojant pro tinkamą stovėjimo vietą, pagalbinė automobilio statymo lygiagrečiai ir statmenai sistema ją aptinka ir automatiškai pastato joje automobilį – Jums belieka tik spausti greičio pedalą, perjungti pavaras ir įspausti stabdžių pedalą (laikantis ekrane pateiktų nurodymų bei garso signalų).

  ford JUTIKLIAI PADĖS IŠVENGTI STRESO STATANT AUTOMOBILĮ

  Atstumo jutikliai padeda nustatyti atstumą nuo Jūsų automobilio iki kliūčių, esančių prieš ar už Jūsų. Aptikę kliūtį, jutikliai įjungia garsinį signalą, kuris tampa vis intensyvesnis Jums artėjant prie kliūties.

  ford LENGVESNIS VAŽIAVIMAS ATBULOMIS - STEBĖKITE VAIZDĄ UŽ JŪSŲ

  Stulpeliai, turėklai, sienelės – viskas ekrane, integruotame centriniame prietaisų skydelyje: galinio vaizdo kamera rodo viską, kas yra už automobilio, ir įsijungia automatiškai, kai perjungiate atbulinės eigos pavarą. Sistema taip pat rodo virtualias linijas, kurios padės pastatyti automobilį net ir labai ankštoje erdvėje.

  ford MYGTUKU VALDOMI STOVĖJIMO STABDŽIAI

  Išmanus naujasis elektroninis stovėjimo stabdys leis užmiršti apie įprastą rankinio stabdžio svirtį. Centriniame prietaisų skydelyje esantis mygtukas leis saugiai įjungti stovėjimo stabdį. Ši funkcija ne tik užtikrina daugiau laisvos vietos salone, bet ir daro gyvenimą paprastesnį, nes mažina būtinybę reguliuoti stabdžius tarp atliekamų techninės priežiūros darbų.

  ford ERDVĖ KOJOMS IŠTIESTI

  Salone rasite dviem eilėmis išdėstytas erdvias sėdynės (galinė sėdynių eilė perskirta 60/40 santykiu) ir netruksite pastebėti, kad čia pakaks vietos visiems keleiviams. Automobilyje numatyta daug skyrelių daiktams pasidėti. Be to, jame įrengta erdvi bagažinė, taigi vietos pakaks keleiviams, bagažui, pirkiniams, augintiniams, laisvalaikio įrangai ir t. t.

  ford SALONO APŠVIETIMAS PRITAIKYTAS, JŪSŲ STILIUI, SKONIUI IR NUOTAIKAI

  Šiuolaikiškas šaltos mėlynos spalvos apšvietimas apšviečia visas salone esančius valdymo mygtukus ir rankenėles. Salone įrengtos septynių spalvų lemputės apšviečia įvairias automobilio zonas, pavyzdžiui, erdvę kojoms ir puodelių laikiklius. Gamintojas suteikė naudotojams galimybę nustatyti norimą apšvietimo spalvų derinį ir išsaugoti penkis norimus spalvų derinius naudojantis funkcija „MyColour".

  ford BERAKTĖ SISTEMA - RŪPESČIŲ NEKELIANTI SISTEMA

  Beraktė „Ford" sistema leidžia užrakinti ir atrakinti automobilį neieškant raktų kišenėje arba rankinėje. Ši funkcija taip pat leidžia išvengti papildomų rūpesčių, kai Jūsų rankos užimtos.

  ford DALYKITĖS AUTOMOBILIU SU TECHNOLOGIJA „MyKeY" ®

  Technologija „Ford MyKey®" leidžia nustatyti didžiausią leistiną važiavimo greitį, priminimą apie saugos diržus ir nureguliuoti garsą. Technologija užtikrins Jūsų ramybę, kai paskolinsite savo automobilį draugams arba šeimos nariams, nes ji leidžia programuoti įvairius apribojimus, taikomus konkretaus raktelio naudotojui. Pagrindinį raktelį, kuriam netaikomi jokie apribojimai, galite pasilikti sau. Jei norite, galite pasigaminti daugiau abiejų rūšių raktelių.

  ford DIDELIS PANORAMINIS STOGLANGIS UŽTIKRINA ŠVIESESNIO IR ERDVESNIO SALONO ĮSPŪDĮ

  „Ford Edge" įrengtas prabangus dviejų dalių stiklinis panoraminis stoglangis, kuris gali būti pakeltas arba paslinktas po galine stogo dalimi, sudarant šviesaus ir erdvaus salono įspūdį. Nors per stoglangį natūrali šviesa pateks į saloną, tačiau saulės spindulius atspindintis stiklas užtikrins malonią vėsą ir apsaugos nuo ultravioletinių spindulių. Elektra valdoma stoglangio užuolaidėlė taip pat uždengia arba atidengia stoglangį vienu mygtuko paspaudimu.

  ford SUŠILDYS IR ATVĖSINS

  Naudotojai gali rinktis odines sėdynes (standartinės įrangos dalis modelio versijose „Sport" ir „Titanium") bei šildomas ar šaldomas vairuotojo ir keleivio sėdynes, užtikrinančias aukščiausią patogumo lygį. Be to, galima rinktis šildomas galines keleivių sėdynes. Šalti rytai vairuotojams taps malonesni, nes automobilyje įrengtas šildomas vairas.

  ford AUKŠTOS KOKYBĖS GARSAS

  Devynių garsiakalbių garso sistema yra standartinė sistemos Ford SYNC 3" dalis. Ji užtikrina itin aukštos kokybės garsą visame salone. Papildomai užsakoma 12 garsiakalbių 390 vatų „Premium Sony" sistema su DAB radijo grotuvu leis mėgautis dar didesniu garsu.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  Apžvalga ir kainos

  Nuotraukų galerija


 • Vairavimas ir komfortas
  ford TECHNOLOGIJA „ADAPTIVE STEERING"
  Su šia papildomai užsakoma naująja technologija automobilio valdymas nereikalauja jokių papildomų pastangų net ir nedidelėje erdvėje.

  Nuolat stebėdama aplinkos sąlygas ir Jūsų vairavimo stilių, ji užtikrina optimalų valdymą, t.y. nustato tinkamą reikalingų vairo pasukimų skaičių.

  Važiuojant mažesniu greičiu, pavyzdžiui, statant automobilį, adaptyviojo valdymo technologija „Adaptive Steering" užtikrina didesnį automobilio manevringumą ir palengvina apsisukimą. Važiuojant didesniu greičiu, technologija „Adaptive Steering" didina valdymo sistemos jautrumą, todėl valdant automobilį reikia mažiau pastangų.

  Vairuoti daug maloniau, kai tai nereikalauja papildomų pastangų.

  ford TECHNOLOGIJA „ACTIVE NOISE CONTROL"
  Triukšmą slopinanti technologija „Active Noise Control" matuoja trikdančias garso bangas (pavyzdžiui, variklio skleidžiamą triukšmą) ir jas neutralizuoja.

  Technologija atskiria pašalinį triukšmą nuo garsų, kuriuos pageidaujate girdėti, pavyzdžiui, muzikos ar pašnekovo balso, taigi pastarieji girdimi itin aiškiai.

  Arba galite tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis ramybe sutelkdami visą dėmesį į kelią.


  PAŽANGUS. NEREIKALAUJANTIS PAPILDOMŲ PASTANGŲ. NOVATORIŠKAS.

  Automobilyje „Ford Edge" įrengta daug pažangiųjų technologijų. Nustebsite pagalvoję, kaip anksčiau išsiversdavote be jų.

  Šios technologijos leis Jums sutelkti visą dėmesį į vairavimą ir priešakyje nusidriekusį kelią.

  ford TAIP SMAGIAU. MAŽIAU PASTANGŲ REIKALAUJANTIS VALDYMAS.

  Naujoji technologija „Adaptive steering" užtikrina pastangų nereikalaujantį vairavimą bet kokiomis sąlygomis, net statant automobilį.

  Važiuojant mažesniu greičiu, pavyzdžiui, manevruojant automobilių stovėjimo aikštelėje. Važiuojant didesniu greičiu, technologija automatiškai nustato įprastą valdymo sistemos jautrumą, užtikrindama patogų ir patikimą automobilio valdymą.

  Vairuotojas gali nustatyti ir sportinį režimą. Įjungus sportinį režimą, automobilis vingiuotu keliu važiuoja stabiliau, nes posūkius įveikia vos pasukus vairą.

  ford BALSU VALDOMA TECHNOLOGIJA

  Sistema Ford SYNC 3" leidžia palaikyti ryšį su pasauliu ir naudotis telefonu, reguliuoti muziką, valdyti navigacijos bei klimato kontrolės sistemas intuityviomis balso komandomis arba naudojantis 8 colių įstrižainės spalvotu jutikliniu ekranu.

  Paprasčiausiai ištarę „Noriu valgyti" galėsite paskambinti vietiniams restoranams arba prisijungti prie „Michelin" gido, kuris padės išsirinkti ir rezervuoti staliuką restorane ar užsakyti kambarį viešbutyje.

  Belaidis ryšys veikia per viešąją interneto prieigą ir USB modemą. Skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance" automatiškai iškviečia skubios pagalbos tarnybas įvykus avarijai.

  ford PASITIKĖJIMO POJŪTIS BESIKEIČIANČIOMIS SĄLYGOMIS

  Išmanioji visų varančiųjų ratų sistema (AWD) užtikrina reikiamą ratų sukibimą, stabilumą posūkyje ir valdymo sistemos jautrumą esant sausai, šlapiai ar apledėjusiai kelio dangai bet kokioje vietovėje. Išmanioji technologija nukreipia sukimo momentą į priekinę arba galinę ašį, priklausomai nuo konkrečių sąlygų. Nukreipdama sukimo momentą pagal poreikį sistema užtikrina išskirtinį automobilio valdymą ir saugų bei papildomų pastangų nereikalaujantį vairavimą.

  ford PRIEKINIAI ŽIBINTAI, GERINANTYS MATOMUMĄ POSŪKIUOSE

  Adaptyvusis apšvietimas, kurį užtikrina priekiniai šviesos diodų žibintai „Ford Dynamic", yra ne tik stulbinantis, bet ir išmanus. Šviesos diodų juostos užtikrina, kad šviesos srautas būtų nukreipiamas tiksliai. Ryški lempučių šviesa teikia išskirtinės kokybės apšvietimą. Automobilyje taip pat įrengti dienos žibintai. Vietoj įprastų žybsinčių posūkio signalo lempučių šiame automobilyje įrengtos šviesos diodų juostelės, kurių šviesos diodai įsižiebia paeiliui, todėl juos lengviau pastebi kiti vairuotojai. Be to, sistema „Glare Free High Beam" automatiškai sureguliuoja žibintus maksimaliai pagerindama matomumą, tačiau neakindama kitų vairuotojų. Neįtikėtina, tačiau šie naujieji priekiniai žibintai taip pat seka kelią ir gerina matomumą posūkiuose.

  ford FIKSUOJA IŠ VISŲ PUSIŲ ARTĖJANČIUS OBJEKTUS

  Nedidelė panoraminė vaizdo kamera, įrengta naujojo „Ford Edge" priekyje, pateikia vaizdą daugiafunkciame ekrane, padalytą į keletą ekranėlių, todėl galėsite matyti kitus automobilius, dviratininkus ar pėsčiuosius iš abiejų pusių. Ši nauja papildomai užsakoma technologija yra nepakeičiama, pajudant iš vietos ankštoje stovėjimo aikštelėje arba esant intensyviam eismui ir ribotam matomumui.

  ford PASTEBI KELIO ŽENKLUS, KURIŲ JŪS GALĖJOTE NEPASTEBĖTI

  Nesvarbu, ar kelio ženklai įrengti šalia kelio ar virš jo, ar jie nuolatiniai ar laikini, kelio ženklų atpažinimo sistema „Traffic Sign Recognition" juos atpažins. Prietaisų skydelyje matysite atitinkamus greičio apribojimo arba draudimo lenkti ženkliukus, kurie keisis įvažiavus į naują kelio ruožą.

  ford PAŽANGI SISTEMA PADĖS NENUKRYPTI NUO KELIO JUOSTOS

  Kelio juostų stebėjimo sistema „Lane Keeping System" naudodama priekinę vaizdo kamerą, gali nustatyti, kada automobilis netyčia nukrypsta nuo kelio juostos. Tuomet perspėjimo sistema „Lane Keeping Alert" įspėja apie tai vairuotoją įjungdama vairo vibraciją ir vaizdinį įspėjamąjį signalą. Jei reaguojate per lėtai arba nereaguojate, pagalbinė sistema „Lane Keeping Aid" sureguliuoja sukimo momentą ir padeda Jums saugiai grįžti į savo kelio juostą. Technologija naudinga važiuojant kelių juostų keliuose (pavyzdžiui, autostradose), todėl esant mažesniam nei 65 km/val. greičiui ji išsijungia automatiškai. Ją taip pat galima išjungti rankiniu būdu.

  ford AUTOMATIŠKAI PRISITAIKANTI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA "CRUISE CONTROL"

  Pastovaus greičio palaikymo sistema „Adaptive Cruise Control" išlaiko Jūsų pasirinktą norimą greitį. Kai integruotas radaro jutiklis užfiksuoja priešakyje esančią transporto priemonę, jis sumažina automobilio greitį ir išlaiko iš anksto nustatytą atstumą iki jos. Kai kelias tampa laisvas, sistema automatiškai padidina greitį iki Jūsų pasirinktojo.

  Technologija „Forward Alert" yra adaptyviosios pastovaus greičio palaikymo sistemos „Adaptive Cruise Control" dalis, įspėjanti vairuotoją, kai šis netyčia per daug prisiartina prie priešakyje važiuojančios transporto priemonės.

  ford PADEDA NEVIRŠYTI LEISTINO GREIČIO

  Išmanioji sistema „Intelligent Speed Assist" mažina tikimybę viršyti leistiną greitį ir leidžia Jums labiau susitelkti į kelią. Kelio ženklų atpažinimo kamera automatiškai nustato esamą greičio apribojimą (jei tokia funkcija įjungta), tuomet sistema automatiškai atitinkamai sureguliuoja didžiausią galimą Jūsų važiavimo greitį.

  ford VEIDRODĖLIAI, "MATANTYS" TAI, KO NEMATOTE JŪS

  Informacinė sistema „Blind Spot Information System" (BLIS) padeda saugiau persirikiuoti – radaro jutikliai stebi „akląją" zoną abiejose automobilio pusėse. Aptikus transporto priemonę, kurios Jūs nepastebėjote, įsižiebia atitinkamame šoninio vaizdo veidrodėlyje įrengta oranžinė lemputė.

  ford PAPILDOMA PAGALBA VAŽIUOJANT ATBULOMIS

  Naujoji technologija „Cross Traffic Alert" aptinka besiartinančias transporto priemones Jums judant atbuline eiga. Pastebėjus artėjantį objektą, įsijungia garsinis įspėjamasis signalas ir įsižiebia atitinkamame šoninio vaizdo veidrodėlyje įrengta lemputė.

  ford PAPILDOMA KONTROLĖ PAJUDANT IŠ VIETOS ĮKALNĖJE

  Pagalbinė sistema „Hill Start Assist" laikinai neleidžia automobiliui pariedėti pirmyn ar atgal, kai pradedate judėti iš vietos įkalnėje. Sistema išlaiko slėgį stabdžių sistemoje 2,5 sekundės, taigi duoda Jums daugiau laiko ir suteikia didesnes kontrolės galimybes, kai perkeliate koją nuo stabdžių ant greičio pedalo. Ji taip pat naudinga stabdant ir pajudant iš vietos ant slidžios kelio dangos.

  ford PRIEKABA SAUGIAI LIKS KELIO JUOSTOJE

  Sistemai „Trailer Sway Control" nustačius, kad priekaba pradeda vinguriuoti arba siūbuoti, automobilio greitis sumažinamas ir taip išsprendžiama problema bei užtikrinama didesnė priekabos vilkimo kontrolė. Sistema sulėtina automobilio greitį sumažindama variklio sukimo momentą ir palaipsniui didindama visų ratų stabdžių slėgį.

  ford MAKSIMALI KONTROLĖ POSŪKIUOSE

  Sistema „Torque Vectoring Control" tolygiai paskirsto variklio sukimo momentą priekiniams ratams, priklausomai nuo kelio dangos ir sąlygų. Sistema fiksuoja duomenis 100 kartų per sekundę, t. y. 33 kartus greičiau nei spėjate sumirksėti. Vadinasi, yra užtikrinamas didesnis ratų sukibimas ir itin tikslus automobilio valdymas. Tai pajusite didindami greitį posūkiuose.

  ford VAIRAS SU STIPRINTUVU UŽTIKRINA GREITĄ ATSAKĄ BET KOKIOJE SITUACIJOJE

  Elektra valdomas vairo stiprintuvas automatiškai prisitaiko prie automobilio greičio ir važiavimo sąlygų. Važiuojant nedideliu greičiu, sistema padeda lengviau pasukti vairą ir užtikrina optimalų automobilio manevringumą. Jei važiuojate didesniu greičiu, kai būtina didesnė kontrolė, vairas pasidaro standesnis. Sistema, neleidžianti automobiliui slysti, taip pat atsižvelgia į šoninį vėją ir kitas važiavimo sąlygas.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  Apžvalga ir kainos

  Nuotraukų galerija

 • Saugumas

  SAUGUS. PATIKIMAS. APSAUGOTAS.

  Automobilyje „Ford Edge" įrengtas patikimų saugos technologijų paketas, užtikrinantis aukštą Jūsų ir keleivių saugumo lygį.

  ford SISTEMA, KURI PADĖS APSAUGOTI JUS IR APLINKINIUS

  Pagalbinė sistema „Pre-Collision Assist" su pėsčiųjų aptikimo funkcija „Pedestrian Detection" aptinka kelyje esančius arba jį ketinančius kirsti žmones (ar didelius objektus) ir įspėja Jus apie tai. Jums nesureagavus, sistema automatiškai sustabdo automobilį.

  Nauja pažangi technologija, veikianti važiuojant 80 km/val. greičiu, skirta galimoms avarijų pasekmėms sušvelninti, o tam tikrais atvejais padeda išvengti susidūrimo kaktomuša.

  ford IŠSKIRTINĖ SALONO GALE SĖDINČIŲ KELEIVIŲ APSAUGA

  Galinėse kraštinėse sėdynėse įrengta tik „Ford" automobiliams būdinga saugos technologija – galiniai pripučiamieji saugos diržai. Įvykus susidūrimui, saugos diržai išsipučia ir dėl to smūgis paskirstomas penkis kartus didesniame kūno plote, nei esant įprastiniams saugos diržams.

  Pažangi technologija mažina krūtinei tenkantį spaudimą, geriau kontroliuoja galvos bei kaklo judesius ir taip gali padėti sumažinti sužalojimų tikimybę.

  ford PAPILDOMA GALIA STABDANT AVARINĖSE SITUACIJOSE

  Avarinio stabdymo sistema „Emergency Brake Assist" padeda pasiekti maksimalų automobilio stabdymo veiksmingumą avarinėse situacijose. Elektroninės stabilumo kontrolės sistemos „Electronic Stability Control" automatiškai valdoma technologija nustato stabdžių slėgį, susidariusį Jums įspaudus stabdžių pedalą, ir, jei reikia, automatiškai jį padidina.

  ford „SISTEMA Ford SYNC 3" SU SKUBIOS PAGALBOS FUNKCIJA „EMERGENCY ASSISTANCE"

  „Ford" skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance" yra svarbi sistemos Ford SYNC 3" dalis.* Ši funkcija gali išgelbėti Jūsų gyvybę. Ji iškviečia skubios pagalbos tarnybas ir praneša joms apie automobilio buvimo vietą Jūsų gimtąja kalba. Prireikus, galite nutraukti skambutį arba patys kalbėti su skubios pagalbos tarnybų darbuotojais. Kritinėse situacijose sistema suteikia svarbiausią informaciją, pavyzdžiui, Jūsų GPS koordinates, net jei Jūs esate praradę sąmonę.

  * Funkcija „Ford Emergency Assistance" yra pažangi sistemos „SYNC 3" dalis, naudojanti Bluetooth jungtimi prijungtą mobilųjį telefoną tam, kad, įvykus avarijai ir išsiskleidus oro pagalvėms arba atsijungus degalų siurbliui, padėtų automobilyje esantiems asmenims tiesiogiai susisiekti su vietine skubios pagalbos tarnyba. Funkcija galima naudotis daugiau nei 40 Europos šalių ir regionų.

  ford SISTEMA „DRIVER ALERT" ĮSPĖJA JUS PASTEBĖJUSI PIRMUOSIUS JŪSŲ NUOVARGIO POŽYMIUS

  Sistema „Driver Alert" nuolat stebi Jūsų vairavimo ypatumus ir aptinka bet kokius pokyčius, kuriuos gali sukelti nuovargis. Jei sistema nustato, kad praradote budrumą, ekrane įsižiebia įspėjamasis ženkliukas, rekomenduojantis sustoti pailsėti.

  ford PADEDA UŽTIKRINTI VAIKŲ SAUGUMĄ

  Naujasis „Ford Edge" sukurtas taip, kad užtikrintų mažų vaikų saugumą visose kelionėse. Galinėse sėdynėse įrengtos ISOFIX jungtys, todėl lengvai galima pritvirtinti dvi vaikiškas kėdutes.

  ford NUOLATINĖ APSAUGA NUO APVARTIMO

  Apsauginė sistema „Roll Stability Control" nustato padidėjusią automobilio apvirtimo tikimybę ir įvertina automobilio manevrus, dėl kurių jis gali apvirsti. Technologija automatiškai stabdo pavienius ratus, sureguliuoja sukimo momentą ir taip padeda atgauti valdymo kontrolę.

  ford SUDERINTAI VEIKIANČIOS SAUGUMO SISTEMOS ĮSIJUNGIA AKIMIRKSNIU

  Pažangi išmanioji apsaugos sistema „Intelligent Protection System" (IPS) koordinuoja įvairių saugos sistemų veikimą ir užtikrina aukščiausią Jūsų bei keleivių saugumo lygį. Naujojo „Ford Edge"
  korpusas yra itin tvirtas ir puikiai sugeria smūgius, o pažangios sėdynės ir saugos diržų technologija mažina sužalojimų pavojų įvykus avarijai.

  ford PASITIKĖJIMO POJŪTIS SUDĖTINGOMIS SĄLYGOMIS

  Automobilyje įrengta elektroninė stabilumo kontrolės sistema „Electronic Stability Control" (ESC), pagrįsta įvairiomis technologijomis, kurios neleis prarasti valdymo kontrolės. Jutikliai nustato visus staigius valdymo, stabdymo ar kitų automobilio funkcijų pokyčius, dėl kurių automobilis gali tapti nevaldomas. Tuomet ESC tiksliai sureguliuoja kiekvieno rato sukimosi greitį, todėl automobilis tampa stabilesnis ir jo slydimo tikimybė sumažėja. Vienos iš galimų ESC funkcijų yra pajudėjimo įkalnėje sistema „Hill Start Assist", avarinio stabdymo sistema „Emergency Brake Assist" ir elektroninių stabdžių sistema „Electronic Brake Prefill".

  ford GREITESNIS AVARINIS STABDYMAS IR TRUMPESNIS STABDYMO KELIAS

  Nustačiusi situaciją, kurioje būtinas avarinis stabdymas, elektroninė stabilumo kontrolės sistema „Electronic Stability Control" paruošia stabdžių sistemą užverdama oro tarpą tarp stabdžių trinkelių ir diskų. Taigi, elektroninė stabdžių technologija Electronic Brake Prefill" padeda sutrumpinti stabdymo kelią.

  ford PAŽANGI ORO PAGALVIŲ SISTEMA

  Oro pagalvių sistema, kurioje numatytos priekinės oro pagalvės, apsaugančios žmogaus juosmens sritį ir krūtinės ląstą, gali būti papildyta ir antrosios eilės kraštinių sėdynių šoninėmis oro pagalvėmis.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  Apžvalga ir kainos

  Nuotraukų galerija

Bookmark & Share