Apžvalga ir kainos


 • Apžvalga

  Tai kol kas labiausiai ištobulintas „Focus" automobilis: visiškai atnaujinto stiliaus, dar skulptūriškesnė išorė ir nei bet kada anksčiau pažangesnis bei rafinuotesnis salonas.

  Šiame naujos kartos modelyje taip pat įrengta daugybė puikių, naujų technologijų. Pavyzdžiui, sistema „ Ford SYNC 2" su valdymo balsu funkcija bei jutikliniu ekranu leidžia vien balsu intuityviai valdyti automobilio navigacijos, pramogų ir klimato kontrolės sistemas. O patobulinta „Active Park Assist" sistema padės pasistatyti automobilį tiek lygiagrečiai, tiek statmenai.

  Moderniausi benzininiai ir dyzeliniai varikliai užtikrina tobulą galios pusiausvyrą bei degalų ekonomiją. Automobilyje įrengta pažangioji „PowerShift" transmisija, todėl pavarų perjungimo svirtelės veikia dar našiau bei efektyviau.


  Susikonfigūruokite savo svajonių automobilį "Ford Focus"! Konfigūruoti automobilį.

  Nepamirškite, kad galite pasinaudoti "Inchcape Motors" siūloma automobilio atpirkimo paslauga ir pasirinktą "Ford" modelį įsigyti palankesnėmis sąlygomis.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  ATVYKITE IŠBANDYTI

  Specifikacijos

  Nuotraukų galerija

 • Kainos

  Sumaniai parinkta standartinė komplektacija ir gausus papildomos įrangos pasirinkimas saugumui, stiliui ir komfortui. "Ford Focus" nuo 14 225 EUR.

  Kainoraštis PDF formatu: ATSISIŲSKITE PILNĄ FOCUS MODELIO KAINORAŠTĮ (PDF)


  Parašykite mums užklausą. Su Jumis susisieks kompetentingi "Ford" vadybininkai ir pateiks visą reikiamą informaciją, bei Jums aktualią informaciją ir geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius pasiūlymus.


  Nepamirškite, kad galite pasinaudoti „Inchcape Motors" siūloma automobilio atpirkimo paslauga ir pasirinktą FORD modelį įsigyti palankesnėmis sąlygomis.

  Nurodytos kainos galioja nuo 2018 m. birželio 1 d. UAB „Inchcape Motors" pasilieka teisę keisti automobilių kainas be atskiro perspėjimo, pasikeitus gamintojo ar importuotojo kainodarai ir/ar tiekimo sąlygoms.

  Susikonfigūruokite savo svajonių automobilį "Ford KA+"! Konfigūruoti automobilį.


  ATVYKITE IŠBANDYTI

  Specifikacijos

  Nuotraukų galerija

Bookmark & Share