Galerija

„Galaxy“ kūrėjams pavyko išvengti tokio tipo automobiliams būdingo „antsvorio“ įspūdžio. Vienatūris lengvai atpažįstamas kaip elegantiškas, rafinuotas ir dinamiškas pastarųjų metų „Ford“.

 • Išorės dizainas

  Itin sėkmingai pavyko išspręsti masyvaus automobilio galo problemą - suliejant automobilio stiklą su galinių žibintų blokais, sukurtas didelės stiklo erdvės įspūdis. Ploni langų rėmai taip pat sukurti taip, kad padidintų matymo lauką iš automobilio vidaus, o iš išorės automobilis atrodytų grakštesnis.
  SUSISIEKITE SU MUMIS

 • Interjeras

  Visiškai naujas „Galaxy“ pasižymi įmantriu interjeru, kurio centre puikuojasi centrinė konsolė, susiliejanti su viršutine panele ir apgaubianti prietaisų skydelį. Apdailos detalėse daug aliuminio, anglies pluošto ir lako blizgesio. Atviras ir erdvus salonas pasižymi didele stiklo erdve ir pasirenkamu pilnu panoraminiu stiklo stogu.

  Tradicinis instrumentų prietaisų skydelis talpina pasirenkamą 10 colių ekraną su animuotu klasikinio stiliaus spidometru ir tachometru. Vairuotojai taip pat gali pritaikyti skaitmeninio ekrano nustatymus ir 3D grafiką pagal savo poreikius. Ekranas automatiškai pritaiko ekrano ryškumą prie aplinkos šviesos.
  SUSISIEKITE SU MUMIS

 • Spalvos
Bookmark & Share