Galerija

Praktiškas stilius

Kompaktiško automobilio „KA+" eksterjero savitumą išreiškia praktiškumo (penkios durys) ir stilingumo (išskirtinės „Ford" automobiliams būdingos grotelės bei įspūdingi žibintai) derinys.

Modernus, erdvus ir praktiškas

Erdvus salonas taip pat nusipelno pagyrų – į „KA+" automobilį patogiai tilps susėsti penki žmonės. Komfortą užtikrina aukštos lubos ir didelė erdvė kojoms ištiesti važiuojant galinėse sėdynėse – aukštesni žmonės čia jausis itin patogiai. Be to, bagažinėje taip pat daug vietos daiktams susidėti.

Malonesnis vairavimas

Lengvas ir manevringas. Lengvai valdomas ir patikimas.
Automobilis „KA+" puikiai prisitaiko prie bet kokių vairavimo sąlygų. Jame įrengta daugybė išmaniųjų, Jumis ir Jūsų keleiviais besirūpinančių technologijų, dėl kurių kiekviena kelionė bus lengva ir smagi. Su „KA+" keliauti maloniau – tiek sukinėjantis mieste, tiek važiuojant tolėliau.

Daugiau apsaugos saugesnis vairavimas

Automobilyje „Ford KA+" įrengta daugybė išmaniųjų saugos funkcijų, sukurtų apsaugoti Jus, kol vairuojate, ir Jūsų automobilį, kol šis stovi.

Efektyvus ir paklūstantis visiems vairuotojo norams

Kiekvieną degalų lašą maksimaliai išnaudojantis automobilis „KA+" sukurtas tam, kad tiek Jūs, tiek Jūsų keleiviai galėtų mėgautis sklandžiomis kelionėmis.


Pažvelkite į "Ford Ka+" modelio vidaus ir išorės dizaino nuotraukų galeriją:

ford ford ford ford
ford ford ford ford
ford ford ford ford
ford ford ford ford
ford ford ford ford
ford ford ford ford
ford ford ford ford
ford
ford ford ford
ford ford ford ford


Susikonfigūruokite savo svajonių automobilį "Ford KA+"! Konfigūruoti automobilį.

Nepamirškite, kad galite pasinaudoti „Inchcape Motors" siūloma automobilio atpirkimo paslauga ir pasirinktą FORD modelį įsigyti palankesnėmis sąlygomis.


SUSISIEKITE SU MUMIS

ATVYKITE IŠBANDYTI

Apžvalga ir kainos

Specifikacijos

Bookmark & Share