Specifikacijos

 • Galia ir ekonomija

  Efektyvus ir paklūstantis visiems vairuotojo norams

  Kiekvieną degalų lašą maksimaliai išnaudojantis automobilis „KA+" sukurtas tam, kad tiek Jūs, tiek Jūsų keleiviai galėtų mėgautis sklandžiomis kelionėmis.

  1,2 l darbinio tūrio „Ti-VCT" benzininis variklis yra paklusnus, paslankus ir taupiai naudoja degalus. Svarbus kiekvienas lašas.

  ford NAUJAS VARIKLIS, TAUPANTIS JŪSŲ DEGALUS

  Automobilyje „KA+" veikia paklusnus ir ekonomiškas keturių cilindrų, 1,2 l darbinio tūrio „Ti-VCT" benzininis
  variklis. 70 AG arba 85 AG galingumo variklis parduodamas su penkių greičių mechanine pavarų dėže. Degalų ekonomija yra puiki (vidutinės degalų sąnaudos yra iki 5,0 l/100km), o CO2 dujų automobilis išmeta tik 114 g/km.

  ford TAUPYKITE PINIGUS PERJUNGDAMI PAVARĄ

  Automobilio „KA+" prietaisų skydelyje užsidega pavaros perjungimo ženkliukas, pranešantis Jums, kada geriausias laikas perjungti pavarą. Tai padeda išlaikyti mažesnes apsukas, pagerinti degalų ekonomiją ir nuvažiuoti toliau už mažesnę kainą.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  Apžvalga ir kainos

  Galerija

 • Vairavimas ir komfortas

  Malonesnis vairavimas

  Lengvas ir manevringas. Lengvai valdomas ir patikimas.

  Automobilis „KA+" puikiai prisitaiko prie bet kokių vairavimo sąlygų. Jame įrengta daugybė išmaniųjų, Jumis ir Jūsų keleiviais besirūpinančių technologijų, dėl kurių kiekviena kelionė bus lengva ir smagi. Su „KA+" keliauti maloniau – tiek sukinėjantis mieste, tiek važiuojant tolėliau.

  ford LENGVAI PASISTATYSITE AUTOMOBILĮ ANKŠTOSE ERDVĖSE

  Automobilis „KA+" yra pakankamai kompaktiškas ir manevringas, tad galėsite lengvai įvažiuoti į siauras automobilių stovėjimo vietas mieste. Užtikrintai pasistatyti automobilį padės atstumo jutikliai mašinos gale. Jie sureaguoja, kai pernelyg priartėjate prie kokio nors objekto, ir centriniame prietaisų skydelyje parodo vaizdinį perspėjimą, kurį lydi garsinis signalas. Automobilį pasistatysite lengvai ir sklandžiai!

  ford VAIRUOKITE LABIAU ATSIPALAIDAVĘ

  „KA+ Zetec" serijos automobiliuose veikia tiek pastovaus greičio palaikymo sistema, tiek greičio ribotuvas. Naudodami pastovaus greičio palaikymo sistemos funkcijų nustatymo mygtukus, įrengtus ant vairo, nustatykite pageidaujamą greitį ir „KA+" jį išlaikys, o Jūs galėsite net nukelti koją nuo akceleratoriaus pedalo. Prireikus važiuoti greičiau arba sulėtinti nuspauskite akceleratoriaus ar stabdžių pedalą kaip įprasta ir automobilis paklus Jūsų komandai. Greičio ribotuvas yra ypač naudingas važiuojant mieste. Jis padeda Jums laikytis leistino greičio, be to, jį lengva reguliuoti šiam greičiui kintant.

  ford LENGVAI PAJUDĖSITE ĮKALNĖJE

  Pagalbinė sistema „Hill Start Assist" naudoja stabdžius, kad neleistų Jūsų automobiliui „KA+" riedėti atgal, kai pradedate
  judėti iš vietos įkalnėje. Kai sistema aktyvi, nukėlus koją nuo stabdžių automobilis dar 2–3 sekundes nejuda. Tiek laiko pakanka, kad spėtumėte perkelti koją ant akceleratoriaus pedalo. Ši funkcija padeda paprasčiau ir saugiau pajudėti sustojus keblumų vairuotojui keliančioje įkalnėje, ypač, jeigu už Jūsų stovi kitos transporto priemonės.

  ford SUVALDYKITE AUTOMOBILĮ BET KOKIOMIS APLINKYBĖMIS

  Sukibimo kontrolės sistema padeda užkirsti kelią ratams slysti (arba persisukti) važiuojant ant slidžios kelio dangos. Ši sistema ypač naudinga, kai reikia greitai išvystyti didelį greitį iš stovimos pozicijos, važiuojant nedideliu greičiu arba važiuojant į kalną. Dėl šios sistemos vairavimas bus sklandesnis, o Jūs geriau kontroliuosite automobilį ant apledėjusios kelio dangos arba lyjant.

  ford MANEVRUOTI BUS PAPRASTA

  Elektroninis vairo stiprintuvas (EPAS) automatiškai prisiderina prie aplinkos ir leidžia Jums vairuoti paprasčiau bei
  lengviau, kai norite pasistatyti automobilį, tvirčiau – kai važiuojate greitkelyje ir Jums reikalinga geresnė kontrolė. Skirtingai nuo įprastų vairo stiprintuvų (kurie veikia nuolatos ir todėl naudoja daugiau energijos bei degalų), EPAS veikia tik tuomet, kai reikia. Taigi taip dar labiau pagerinama automobilio degalų ekonomija.

  ford GERESNIS MATOMUMAS TIEK DIENĄ, TIEK NAKTĮ

  Dėl sumanaus dizaino automobilis „KA+" tapo dar labiau pastebimas. Rūko žibintų korpuse taip pat įrengti dienos žibintai, todėl
  kelyje neliksite nepastebėtas bet kokiomis sąlygomis – tiek dieną ar naktį, tiek tvyrant rūkui ar šviečiant saulei.


  Praktiškas automobilis, kurį malonu vairuoti

  Kiekviename „KA+" automobilyje puikiai dera praktiškumas, pažangiosios technologijos ir malonus vairavimas. Pastebėsite, kad „KA+" įspūdingas ne vien savo išvaizda. Jis taip pat sumanus ir paslaugus.

  ford „Ford SYNC": PAŽANGI LAISVŲ RANKŲ TECHNOLOGIJA

  Tai standartinės įrangos dalis modelio versijoje „KA+ Zetec", kuri leidžia paprastomis komandomis balsu kontroliuoti
  muziką ir skambinti arba atsiliepti telefonu. Ji garsiai perskaitys Jūsų žinutes, paleis muziką iš USB rakto arba internetu per mobiliojo telefono „Bluetooth®"* ryšį. O naudodami „AppLink" funkciją galėsite balsu valdyti populiariąsias „Android" ir „iOS" programėles. Net automobilyje būdamas vienas jausitės tarsi kartu su jumis važiuotų asmeninis padėjėjas.


  * „Bluetooth®" prekės ženklas ir logotipai yra „Bluetooth SIG", Inc., nuosavybė. „Ford Motor Company Limited" ir su ja susijusios bendrovės šį prekės ženklą ir logotipus naudoja išduotos licencijos pagrindu. Kiti prekės ženklai ir komerciniai pavadinimai priklauso atitinkamiems jų savininkams.

  ford IŠMANI LAIKYMO VIETA IŠMANIESIEMS TELEFONAMS

  „MyFord Dock" yra apgalvota dizaino detalė, kurioje saugiai galite pasidėti savo išmanųjį telefoną, įtaisyti MP3 grotuvą ar
  navigacijos prietaisą, kad galėtumėte juos matyti nenusukę akių nuo kelio. Įkroviklis įtaisytas virš centrinio prietaisų skydelio. Dangtelis su lankstais tvirtai užfiksuos Jūsų prietaisą.

  ford KELIONĖS GARSO TAKELIS

  Automobilio versijoje „KA+ Studio" įrengtas AM/FM radijo imtuvas, palaikomas „Bluetooth" ryšys, „MyFord Dock" funkcija ir yra
  integruota USB jungtis, kad galėtumėte klausytis muzikos iš savo išmaniojo telefono.

  Automobilio versijoje „KA+ Zetec" įrengtas DAB radijo imtuvas arba CD grotuvas ir „ Ford SYNC" sistema, kuri suteikia Jums galimybę kontroliuoti savo muziką balsu arba nuotolinio valdymo mygtukais ant vairo. O „AppLink" funkcija leidžia balsu kontroliuoti populiariąsias „Android" ir „iOS" programėles: klausytis audioknygų, sužinoti naujausių futbolo varžybų rezultatus iš www.goals.com ir kokie renginiai vyksta netoliese, taip pat klausytis mėgstamų dainų per „Spotify" programą.

  ford PASTANGŲ NEREIKALAUJANTI TEMPERATŪROS KONTROLĖ

  Elektronine automatinės temperatūros kontrolės sistema nustatykite norimą temperatūrą ir „KA+" automobilis pats ją palaikys.
  Ne per šalta, ne per karšta – tobula temperatūra kiekvienos kelionės metu.

  ford ŠILDOMOS SĖDYNĖS – DAR PATOGIAU

  Jūs ir šalia Jūsų automobilyje „KA+" važiuojantis keleivis jausitės šiltai ir patogiai bet kokiomis oro sąlygomis.
  Papildomai užsisakius šildomas priekines sėdynes kelionės šaltesniais mėnesiais bus malonesnės.

  ford ELEKTRA UŽLENKIAMI VEIDRODĖLIAI

  Kad būtų išvengta atsitiktinio apgadinimo, papildomai užsakomi elektra valdomi veidrodėliai gali būti užlenkiami į vidinę
  pusę naudojant veidrodėlių valdymo jungiklį.

  ford SISTEMA „Ford EasyFuel" – PAPRASTAM DEGALŲ PILDYMUI

  Su šia naudinga technologija beveik neįmanoma įpilti ne tos rūšies degalų, nes netinkamas antgalis tiesiog netilps į bako
  angą. Sistema „Ford EasyFuel" yra be dangtelio, taigi Jums nebereikės teptis rankų.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

 • Saugumas

  Daugiau apsaugos – saugesnis vairavimas

  Automobilyje „Ford KA+" įrengta daugybė išmaniųjų saugos funkcijų, sukurtų apsaugoti Jus, kol vairuojate, ir Jūsų automobilį, kol šis stovi.

  Pavyzdžiui, „Ford SYNC" sistemoje veikia „Emergency Assistance" funkcija, kuri avarijos atveju už Jus paskambins pagalbos tarnyboms.

  „Ford KA+" visuomet rūpinasi Jūsų saugumu.

  ford SISTEMA „Ford SYNC" SU SKUBIOS PAGALBOS FUNKCIJA „Emergency Assistance"

  Avarijos atveju, išsiskleidus oro pagalvėms arba atsijungus degalų siurbliui, technologija susisieks su skubios pagalbos
  tarnybomis. Prireikus, galite nutraukti skambutį arba patys kalbėti su skubios pagalbos tarnybų darbuotojais. Kritinėse situacijose sistema suteikia svarbiausią informaciją, pavyzdžiui, Jūsų GPS koordinates, net jeigu esate praradę sąmonę.

  * Funkcija „Ford Emergency Assistance" yra pažangi sistemos SYNC dalis, naudojanti „Bluetooth®" ryšiu su automobiliu susietą mobilųjį telefoną tam, kad įvykus avarijai ir išsiskleidus oro pagalvėms arba atsijungus degalų siurbliui padėtų automobilyje esantiems asmenims tiesiogiai susisiekti su vietine skubios pagalbos tarnyba. Funkcija galima naudotis daugiau nei 30 Europos šalių ir regionų.

  ford ĮVAIRIAPUSĖ APSAUGA

  Be priekinės oro pagalvės vairuotojo ir keleivio zonose, čia įrengtos ir šoninės oro pagalvės, apsaugančios krūtinės
  ląstą, bei langų zonos oro pagalvės, apsaugančios galvą.

  ford TECHNOLOGIJA „MyKey®" – LEISKITE AUTOMOBILĮ VAIRUOTI KITIEMS

  „MyKey®" leidžia pritaikyti automobilio nustatymus individualiems skirtingų vairuotojų poreikiams. Taigi, jei skolinate savo „KA+" automobilį kitiems asmenims, galite apriboti didžiausią greitį, nustatyti priminimą apie saugos diržus ir net sureguliuoti
  garso lygį. Ši pažangi technologija padeda užtikrinti vairuotojų ir keleivių saugumą bei Jūsų ramybę.

  ford IŠANKSTINIS PERSPĖJIMAS BLIŪKŠTANT PADANGAI

  Jeigu kelionės metu ima bliūkšti padanga, padangų slėgio stebėjimo sistema „Tyre Pressure Monitoring System" nedelsiant
  Jus perspėja įžiebdama ženkliuką prietaisų skydelyje. Išankstinis perspėjimas leidžia Jums saugiai sustabdyti, patikrinti padangos slėgį ir išspręsti bet kokias galimas problemas.

  ford ĮSPĖJAMIEJI STABDYMO ŽIBINTAI

  Jeigu Jums prireiks atlikti avarinį stabdymą, automatiškai įsijungs įspėjamieji žibintai, o stabdžių žibintai ims mirksėti.
  Šių žibintų derinys įspėja iš paskos važiuojančius vairuotojus apie
  potencialiai pavojingą situaciją.

  ford IŠMANIOSIOS SAUGOS SISTEMOS

  Automobilio „KA+" duris galima užrakinti ir atrakinti nuotoliniu būdu, jame taip pat įrengta trijų žvaigždučių „Thatcham"
  saugos sistema. Ji apima perimetro signalizaciją ir dvigubų saugių spynelių sistemą. Užrakinus automobilį dvigubomis saugiomis spynelėmis durų neįmanoma atidaryti iš vidaus, net jeigu kažkas bando patekti į automobilį išdaužęs šoninį langą.

  ford VALDYKITE AUTOMOBILĮ BET KOKIOMIS SĄLYGOMIS

  Elektroninė stabilumo kontrolės sistema nuolatos stebi Jūsų automobilį ir pastebėjusi, kad pradedate klysti iš kelio
  arba slystate, automatiškai ištaiso Jūsų padėtį kelyje. Ji sukurta taip, kad padėtų jums išlaikyti „KA+" kontrolę. Sistema naudoja ABS, kad suvaldytų nedidelius kontrolės sutrikimus šiems nespėjus padidėti, ir avarinėse situacijose padeda sumažinti stabdymo kelią.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

Bookmark & Share