Specifikacijos

 • Techniniai duomenys

  TECHNOLOGIJA, VISADA ATLIEKANTI SAVO FUNKCIJĄ

  • Nuo intuityviosios balsu valdomos sistemos SYNC 3 iki pastangų nereikalaujančio elektroninio rankinio stabdžio.
  • Nuo išmanios sistemos, padėsiančios sustabdyti automobilį, iki pavarų perjungimo svirtelių, leidžiančių perjungti pavaras pirštų galiukais.
  • Naujajame „Kuga" gausu naujų ir atnaujintų technologijų. Visos jos įrengtos siekiant suteikti patikimo, našesnio ir smagesnio važiavimo pojūtį.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  Apžvalga ir kainos

  Nuotraukų galerija

 • Galia ir ekonomija
  ford Nuo šiol automobiliuose „Ford Kuga" gali būti įrengtas naujas 1,5 l darbinio tūrio TDCi 120 AG dyzelinis variklis, užtikrinantis didesnę degalų ekonomiją ir mažesnį išmetamųjų teršalų kiekį. Automobilyje numatytos ir kitos pažangios technologijos, pavyzdžiui, tiesioginio įpurškimo sistema, turbokompresorius ir dvejopas nepriklausomas kintamas vožtuvų atidarymo ir uždarymo intervalas. Veikdamos kartu, šios technologijos užtikrina greitą variklio reakciją, sklandų ir aktyvų veikimą, taigi vairuoti automobilį bus itin malonu.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  Apžvalga ir kainos

  Nuotraukų galerija

 • Vairavimas ir komfortas
  ford LAISVŲ RANKŲ SISTEMA SYNC 3

  SYNC 3 yra pažangiausia iki šiol mūsų sukurta sistemos versija. Ji greitesnė ir ja lengviau naudotis, nes dabar ją galite valdyti balsu. Be to, sistemoje įdiegta dar daugiau funkcijų. Naujojoje sąsajoje pateikti didesni mygtukai, taigi ją dar paprasčiau valdyti. 8 colių įstrižainės lietimui jautrų ekraną galite valdyti tokiais pat pirštų judesiais, kaip išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, tad užtikrinama dar intuityvesnė navigacija. Sistemoje SYNC 3 integruotos programos „AppLink", „Apple CarPlay" ir „Android Auto", leidžiančios peržiūrėti išmaniajame telefone turimą informaciją automobilyje įrengtame lietimui jautriame ekrane (papildomai pasirenkama modelio variante „Zetec").

  ford VISADA LENGVAI PASTATYSITE SAVO AUTOMOBILĮ

  Sistema „Active Park Assist" suteikia naujų galimybių. Sistemos veikimas pagrįstas ultragarso jutikliais, nustatančiais, ar Jūsų „Kuga" tilps pasirinktoje stovėjimo vietoje. Nustačius, kad taip, sistema saugiai įvairuoja automobilį, o Jums belieka perjungti pavaras ir įspausti reikiamą pedalą. Be to, sistema veikia statant automobilį ir lygiagrečiai, ir statmenai. Kai ketinate tęsti kelionę, sistema padės išvažiuoti iš stovėjimo vietos (Papildomai pasirenkama modelio versijose „Zetec" ir „Titanium").

  ford NENAUDOJANT RANKŲ PAKELIAMAS BAGAŽINĖS DANGTIS

  Vos pristačius šią „Ford" technologiją, nenaudojant rankų pakeliamas bagažinės dangtis sulaukė itin didelio pasisekimo. Jį ypač pamėgo aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjai. Jei Jūsų rankos užimtos, bet su savimi turite automobilio pultelį, Jums beliks pajudinti koją po galiniu buferiu ir bagažinės dangtis automatiškai atsivers pastebėjęs, kad prie jo priėjote. Bagažinės dangtį taip pat galima valdyti naudojant automobilyje įrengtus mygtukus.

  ford ELEKTRONINIS RANKINIS STABDYS

  Išmanus naujasis elektroninis stovėjimo stabdys leis užmiršti apie įprastą rankinio stabdžio svirtį. Nuo šiol rankinį stabdį įjungsite paspaudę centriniame prietaisų skyde įtaisytą mygtuką. Ši funkcija ne tik užtikrina daugiau laisvos vietos salone, bet ir daro gyvenimą paprastesnį, nes mažina poreikį reguliuoti stabdžius tarp atliekamų techninės priežiūros darbų (nėra modelio variante „Zetec").

  ford PAGALBA VAŽIUOJANT ATBULINE EIGA

  Naujausiomis technologijomis pagrįsta sistema „Cross Traffic Alert" padeda išvengti bereikalingo spėliojimo ir rūpesčių, išvažiuojant iš stovėjimo vietos atbuline eiga. Pastebėjus artėjantį objektą, įsijungia garsinis įspėjamasis signalas ir įsižiebia atitinkamame šoninio vaizdo veidrodėlyje įrengta lemputė (pasirenkama savybė).

  ford IŠTRAUKIAMAS PRIKABINIMO ĮTAISAS

  Skirtingai nuo kituose automobiliuose stacionariai įrengtų prikabinimo įtaisų, naujajame „Kuga" įrengtas elektra valdomas ištraukiamas prikabinimo įtaisas, kuris saugiai paslenkamas už galinio buferio tuomet, kai jo nereikia, todėl galėsite užmiršti apie nubalnotas blauzdas ir mėlynes, likusias po bagažinės pakrovimo ar iškrovimo.

  ford PRIEKINIAI ŽIBINTAI, APŠVIEČIANTYS POSŪKIO ZONĄ

  Pažangieji biksenono priekiniai žibintai nuo šiol su adaptyviojo apšvietimo funkcija „Adaptive Lighting" ir dinaminio apšvietimo posūkiuose funkcija „Dynamic Curve Lighting". Automobiliui pasukus, žibintai pasisuka ir apšviečia posūkio zoną. Be to, jie automatiškai sureguliuoja spindulį, atsižvelgdami į vairavimo sąlygas. Žibintuose numatyti aštuoni spindulio režimai, įskaitant režimą, skirtą gyvenamosioms vietovėms, greitkeliams, užmiesčio keliams ir centrinėms miestų gatvėms. Po priekiniais žibintais įrengta LED dienos žibintų juostelė, gerinanti matomumą šviesiu paros metu (papildomai pasirenkama modelio variante „Titanium" ir „ST-Line"; standartinės įrangos dalis modelio variante „Vignale").

  ford LENKTYNIŲ AUTOMOBILIŲ ĮKVĖPTOS PAVARŲ PERJUNGIMO SVIRTELĖS

  Ši lenktyninių automobilių įkvėpta technologija leidžia vienu pirštu greitai ir lengvai perjungti pavaras. Pavarų perjungimo svirtelės yra standartinės įrangos dalis esant abiejų tipų „Kuga" transmisijai, taigi pavaras galėsite perjungti rankiniu būdu ir džiaugtis dar smagesniu vairavimu. Svirtys įrengtos ant vairo, taigi lengviau perjungsite pavaras posūkiuose.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  Apžvalga ir kainos

  Nuotraukų galerija

 • Saugumas
  ford SAUGESNIS VAIRAVIMAS MIESTE

  Avarijos spūstyse arba lėtai judančiame automobilių sraute yra itin dažnos (ypač miesto gatvėse, kuriose vyksta intensyvus eismas). Sistema „Active City Stop" skirta padėti vairuotojui sumažinti susidūrimo smūgį ir, kai kuriais atvejais, išvengti galimo susidūrimo. Sistemai nustačius, kad priešakyje esantis automobilis netikėtai sumažino greitį, kai Jūs važiuojate ne didesniu kaip 30 km/val. greičiu, ji automatiškai įjungia stabdžius (pasirenkama savybė).

  ford IŠMANESNĖ NEI ĮPRASTA VISŲ VARANČIŲJŲ RATŲ SISTEMA

  Išmanioji visų varančiųjų ratų sistema nuolat stebi važiavimo sąlygas. Tai darydama ji nustato reikiamą ratų sukibimą, vairo pasukimą, balansą ir reakciją bei atitinkamai sureguliuoja automobilio charakteristikas. Nesvarbu, ar važiuojate šlapia, sausa arba apledėjusia kelio danga, sistema nukreips daugiau galios į priekinę arba galinę ašį, kai to labiausiai reikia, užtikrindama išskirtinį valdymą bet kokioje situacijoje. Važiuojant nedideliu greičiu, sistema didina ratų sukibimą. Pavyzdžiui, jei priekiniai ratai važiuoja ledu, o galiniai – ne, didesnė sukimo momento dalis nukreipiama į galinę ašį, kuriai jis labiau reikalingas. Sistema įsijungia tik tada, kai jos reikia, taigi padeda taupyti degalus važiuojant lengvesnėmis sąlygomis.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  Apžvalga ir kainos

  Nuotraukų galerija

Bookmark & Share