Apžvalga ir kainos


 • Apžvalga

  AMERIKIETIŠKA SVAJONĖ TAMPA REALYBE LIETUVOJE

  Naujoji legendinės amerikietiškos automobilių ikonos karta - Ford Mustang debiutas Lietuvoje. Jūsų pasirinkimui – du varikliai ir gausybė komforto bei saugumo sistemų. Kad ir koks Jūsų pasirinkimas – galėsite mėgautis kvapą gniaužiančiomis dinaminėmis savybėmis ir maloniomis kelionėmis su savo naujuoju Mustang. Modelis siūlomas su 2.3 l Ford EcoBoost varikliu išvystančiu 300 AG arba net galingesniu – 5.0 l darbinio tūrio V8 agregatu pasiekiančiu net 400 AG. Pasirinkimui – dviejų durų kupe arba kabrioleto kėbulas.


  Susikonfigūruokite savo svajonių automobilį "Ford Mustang"! Konfigūruoti automobilį.

  Nepamirškite, kad galite pasinaudoti "Inchcape Motors" siūloma automobilio atpirkimo paslauga ir pasirinktą "Ford" modelį įsigyti palankesnėmis sąlygomis.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  ATVYKITE IŠBANDYTI

  Specifikacijos

  Nuotraukų galerija

 • Kainos

  Amerikietiška svajonė tampa realybe Lietuvoje. "Ford Mustang" nuo 40 346 EUR


  Kainoraštis PDF formatu: ATSISIŲSKITE PILNĄ MUSTANG MODELIO KAINORAŠTĮ (PDF)


  Parašykite mums užklausą. Su Jumis susisieks kompetentingi "Ford" vadybininkai ir pateiks visą reikiamą informaciją, bei Jums aktualią informaciją ir geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius pasiūlymus.

  Nepamirškite, kad galite pasinaudoti „Inchcape Motors" siūloma automobilio atpirkimo paslauga ir pasirinktą FORD modelį įsigyti palankesnėmis sąlygomis.

  Nurodytos kainos galioja nuo 2017 m. sausio 1 d. UAB „Inchcape Motors" pasilieka teisę keisti automobilių kainas be atskiro perspėjimo, pasikeitus gamintojo ar importuotojo kainodarai ir/ar tiekimo sąlygoms.

  Susikonfigūruokite savo svajonių automobilį "Ford Mustang"! Konfigūruoti automobilį.


  ATVYKITE IŠBANDYTI

  Specifikacijos

  Nuotraukų galerija

Bookmark & Share