Apžvalga

NAUJASIS FORD "ECOSPORT" PREKYBOJE NUO 2018 M.

Griežta, moderni išvaizda ir stilius dera su praktiškumu ir pajėgumu. O patrauklų, išmaniai suprojektuotą ir meistriškai įrengtą saloną papildo svarbiausios išmaniosios technologijos.

Pajėgus, našus ir išmanus. Pasižymintis sportiniam visureigiui būdingu stiliumi, rafinuotumu ir kitais privalumais. Visos šios savybės dera naujajame „EcoSport" automobilyje, teikiančiame patikimo vairavimo įspūdį.

Rafinuotas, išskirtinis ir sportiškas – pasiruoškite išvysti naująjį „EcoSport".

ford STILIUS, KURIS PRIVERS ATSIGRĘŽTI. Praktiškas ir išmanus.

Naujajame „Ford EcoSport" automobilyje visos funkcijos ir technologijos turi savo paskirtį ir yra suprojektuotos taip, kad Jūsų kelionės būtų malonesnės. Sistema „Ford SYNC 3" leidžia išlaikyti ryšį su aplinkiniu pasauliu ir naudotis telefonu, reguliuoti muziką bei intuityviąją navigacijos sistemą balso komandomis arba 8 colių įstrižainės spalvotu jutikliniu ekranu. 675 vatų galingumo garso sistema „B&O PLAY" leidžia mėgautis sodriu garsu, sklindančiu iš ne mažiau kaip 10 aukštos kokybės garsiakalbių. Gerai apgalvotos funkcijos, pavyzdžiui, keturiomis kryptimis reguliuojamos šildomos sėdynės ir vairas, padės atsipalaiduoti ir mėgautis kiekviena kelione.

ford ATKREIPIA Į SAVE DĖMESĮ GATVĖSE. Patikimo važiavimo pojūtis - tai yra neatsiejama šio automobilio dalis.

Suimkite automobilio vairą ir kontroliuokite pažangiąsias vairuotojui skirtas pagalbines sistemas, patogiai sėdėdami ant aukščiau įrengtos vairuotojo sėdynės. Išmanioji visų varančiųjų ratų sistema (AWD) užtikrina išskirtinį valdymą kintančiomis sąlygomis. Pagalbinė sistema „Hill Start Assist" neleidžia automobiliui riedėti atgal, kai pradedate judėti iš vietos įkalnėje. LED dienos žibintai užtikrina gerą matomumą ir išsiskiria originaliu stiliumi.

ford PERIMKITE KONTROLĘ Į SAVO RANKAS. Techninės savybės ir našumas. Mėgaukitės jais abiem.

Modeliui „EcoSport" yra numatyti trys pažangūs varikliai. Pirmasis variantas – 1 l darbinio tūrio benzininis variklis „Ford EcoBoost", šešis kartus pelnęs tarptautinį metų variklio apdovanojimą*. Pasirinkę 125 AG ar 140 AG variklį, mėgausitės stulbinamu našumu, kurio galėtumėte tikėtis iš įprasto 1,6 l darbinio tūrio variklio, ir džiaugtis ne tik didesne degalų ekonomija, bet ir tuo, kad automobilis išmeta mažiau CO2. 1,5 l darbinio tūrio dyzelinio variklio TDCi galingumas siekia 100 AG, o jo išmetamo CO2 kiekis yra vos 107 g/km. Na, o 1,5 l darbinio tūrio dyzelinis variklis su turbokompresoriumi „EcoBlue" leis džiaugtis 125 AG. Šio variklio išmetamo CO2 kiekis yra nuo 119 g/km.

ford
NEBIJOKITE IŠTRŪKTI IŠ MIESTO. Visą dėmesį skyrėme Jūsų saugumui.

Jūsų saugumui teikiame pirmenybę. Štai kodėl naujajame modelyje „EcoSport" yra įdiegtos technologijos ir sistemos, skirtos apsaugoti Jus, Jūsų keleivius ir automobilį. Vienos iš
pagrindinių saugos savybių yra stabdžių antiblokavimo sistema, elektroninė stabilumo kontrolės sistema ir oro slėgio padangose stebėjimo sistema. Automobilyje taip pat įrengtos priekinės, šoninės, kelių ir langų zonos oro pagalvės. Dėl šių ir kitų priežasčių automobiliui buvo suteiktas 4 žvaigždučių „Euro NCAP" įvertinimas.

ford ATRODO GERAI BET KOKIOMIS SĄLYGOMIS. Įspūdingas lankstumas.

Naujojo modelio „EcoSport" salonas yra itin erdvus. Gerai apgalvotą erdvės ir daiktų laikymo sistemų išdėstymą papildo nulenkiamos galinės sėdynės, perskirtos 60:40 santykiu. Atverčiama sėdimoji dalis leidžia visiškai nulenkti sėdynių nugarėles, taigi lengviau pakrausite vežamus daiktus. Reguliuojamos bagažinės grindys gali būti fiksuojamos trijose padėtyse – tai itin patogu, kai nenorite dėti vežamų daiktų vienas ant kito.


SUSISIEKITE SU MUMIS

Bookmark & Share