Specifikacijos

 • Galia ir ekonomija

  BEKOMPROMISĖS TECHNINĖS SAVYBĖS IR NAŠUMAS

  Pripažinimą pelnęs 1 l darbinio tūrio benzininis variklis „Ford EcoBoost" yra puikus variklių technologijų pažangos pavyzdys. Variklis „EcoBoost", suprojektuotas užtikrinti tobulą galią, našumą ir mažą išmetamųjų dujų kiekį, yra ateities variklis, kuriuo galite džiaugtis jau šiandien.

  ford IŠ SAVO VARIKLIO GAUKITE VISKĄ, KAS ĮMANOMA
  Rrevoliucinis 1l darbinio tūrio 3 cilindų benzininis variklis "EcoBoost" šešis kartus pelnė tarptautinį metų variklio apdovanojimą*. Nenuostabu. Pasirinkę 125AG ar 140 AG variklį, mėgausitės stulbinamu našumu, kurio galėtumėte tikėtis iš įprasto 1,6 l darbinio tūrio variklio, ir džiautis ne tik didesne degalų ekonomija, bet ir tuo, kad automobilis išmeta mažiau CO2.

  * Tarptautinį 2017 metų variklio apdovanojimą pelnė mažesnio nei 1,0 l darbinio tūrio variklių kategorijoje.
  ford PAŽANGUSIS DYZELINIS VARIKLIS
  Naujasis modelis „EcoSport" yra pirmasis automobilis, kuriame gali būti įrengiamas visiškai naujas 1,5 l darbinio tūrio variklis „Ford EcoBlue". Tai keturių cilindrų variklis su turbokompresoriumi ir degalų įpurškimo technologija, kurio galingumas siekia net 125 AG. Šis tylus ir rafinuotas variklis išsiskiria mažomis degalų sąnaudomis, t. y. sunaudoja vos 4,6 l/100 km. Na, o išmetamo CO2 kiekis siekia tik 119 g/km.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

 • Vairavimas ir komfortas

  TECHNOLOGIJOS, NE NIEKUČIAI

  Geriausios technologijos yra tos, kurios daro pasaulį geresnį, padeda spręsti problemas ir teikia akivaizdžios naudos. Būtent tokias technologijas rasite naujajame modelyje „EcoSport". Nuo išmaniosios visų varančiųjų ratų sistemos iki sistemų „Hill Start Assist" ir „Ford SYNC" – atraskite technologijas, su kuriomis galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis kelione. Užmirškite stresą ir mėgaukitės kiekviena akimirka.

  ford PASITIKĖJIMAS SAVIMI KINTANČIOMIS SĄLYGOMIS
  Išmanioji visų varančiųjų ratų sistema (AWD) nustato reikiamą ratų sukibimą, stabilumą posūkyje ir valdymo sistemos jautrumą, esant sausai, šlapiai ar apledėjusiai kelio dangai bet kokioje

  vietovėje. Ši technologija nukreipia sukimo momentą į priekinę arba galinę ašį, priklausomai nuo konkrečių sąlygų. Toks sukimo momento paskirstymas užtikrina išskirtinį valdymą ir didesnį našumą.

  ford PAPILDOMA KONTROLĖ PAJUDANT IŠ VIETOS ĮKALNĖJE
  Pagalbinė sistema „Hill Start Assist" laikinai neleidžia automobiliui riedėti pirmyn ar atgal, kai pradedate judėti iš vietos įkalnėje. Sistema išlaiko slėgį stabdžių sistemoje 2,5 sekundės, taigi Jūs turite daugiau laiko ir didesnes kontrolės galimybes, kai perkeliate koją nuo stabdžių ant greičio pedalo. Ji taip pat naudinga stabdant ir pajudant iš vietos, kai kelio danga yra slidi.

  ford LED DIENOS ŽIBINTAI - TAI STILIUS IR MATOMUMAS
  Su šiais energiją taupančiais pažangiaisiais dienos žibintais būsite pastebimi dieną ir naktį.

  ford SKUBIOS PAGALBOS FUNKCIJA "EMERGENCY ASSISTANCE" IŠKVIES PAGALBĄ TADA, KAI TO NEGALĖSITE PADARYTI PATYS
  Skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance" yra svarbi sistemos „Ford SYNC 3" dalis*. Avarijos atveju, išsiskleidus oro pagalvėms arba atsijungus degalų siurbliui, technologija

  automatiškai susisieks su skubios pagalbos tarnybomis, naudodama „Bluetooth®" ryšiu prijungtą mobilųjį telefoną. Prireikus, galite nutraukti skambutį arba patys kalbėti su skubios pagalbos tarnybų darbuotojais. Kritinėse situacijose sistema suteikia svarbiausią informaciją, pavyzdžiui, Jūsų GPS koordinates, net jei Jūs to negalite padaryti patys.

  * Funkcija „Ford Emergency Assistance" veikia daugiau nei 40 Europos šalių. Ši funkcija veikia prijungus suderinamą mobilųjį telefoną, kuris turi būti salone, kai iššauna oro pagalvės (išskyrus kelių zonos oro pagalves) arba kai susidūrimą fiksuojantis jutiklis atjungia degalų siurblį. Pranešimų funkcija ir skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance" palaikomos ne visomis Europos šalių kalbomis.


  STEBINANTIS MALONUMAS

  Naujausios informacinės ir pramoginės technologijos, įmantri garso sistema „B&O PLAY", prabangios detalės, pavyzdžiui, šildomos sėdynės ir vairas, ir daugybė kitų privalumų.

  ford SKLANDŽIAI VEIKIANTI TECHNOLOGIJA, KURIĄ GALITE VALDYTI BALSU
  Pažangioji sistema „Ford SYNC 3" leidžia išlaikyti ryšį su aplinkiniu pasauliu ir naudotis telefonu, reguliuoti muziką bei intuityviąją navigacijos sistemą balso komandomis arba 8 colių įstrižainės spalvotu jutikliniu ekranu. Ši sistema taip pat gali būti sujungiama su programėlėmis „Apple CarPlay", „Android Auto" ir „Applink". Be to, galėsite naudotis kai kuriomis mėgstamiausiomis išmaniojo telefono programėlėmis, pavyzdžiui, „Spotify". Programėlė „Live Traffic" padės išvengti eismo spūsčių. Galėsite paskambinti vietiniams restoranams paprasčiausiai ištarę „Noriu valgyti" arba prisijungti prie „Michelin" gido, kuris padės išsirinkti ir rezervuoti staliuką norimame restorane.

  ford MUZIKA ATGYJA SU GARSO SISTEMA "B&O PLAY"
  Nesvarbu, kokio stiliaus muzikos klausotės, ji turi skambėti taip, kaip to norėtų atlikėjas. To galite tikėtis su naujuoju modeliu „EcoSport". Kodėl? Nes jame įrengta sistema „B&O PLAY". Ši

  aukščiausio lygio 675 vatų galingumo garso sistema leidžia mėgautis sodriu garsu, sklindančiu iš 10 garsiakalbių, įskaitant žemųjų dažnių garsiakalbius. Gamintojo „B&O PLAY" akustikos specialistai šią pažangiąją sistemą suprojektavo ir priderino būtent naujajam modeliui „EcoSport". Taigi, padidinkite garsą ir mėgaukitės mėgstamų grupių dainomis automobilio salone.

  ford SĖDYNĖS IR VAIRAS, KURIE NELEIS SUŠALTI
  Šildomos priekinės vairuotojo ir keleivio sėdynės yra papildomai užsakomos įrangos dalis. Galėsite rinktis iš trijų šildymo lygių, kuriuos lengvai valdysite mygtukais, kontroliuojančiais kairėje ir dešinėje pusėje įrengtos sėdynės šildymą. Įsižiebusi lemputė parodo pasirinktą šildymo lygį. Vėsų rytą, žvarbią dieną ar itin šaltą naktį šildomas vairas neleis Jūsų rankoms sušalti ir sušildys geriau nei pirštinės.

  ford TECHNOLOGIJA "QUICKLEAR" LEIS GREITAI NUVALYTI PRIEKINĮ STIKLĄ
  Ši išmani technologija padeda Jums greičiau pradėti darbus šaltais žiemos rytais. Tiesiog paspauskite mygtuką ir itin ploni kaitinimo elementai ištirpdys ledą ir išdžiovins priekinį Jūsų automobilio stiklą bei padės atitirpdyti valytuvus.

  ford
  ŠONINIO VAIZDO VEIDRODĖLIŲ APSAUGOS FUNKCIJA
  Kad būtų išvengta atsitiktinio apgadinimo, statant automobilį elektra valdomi veidrodėliai užsilenkia į vidinę pusę. Taip apsaugomos ir juose integruotos stilingos posūkio signalo lemputės. Su šildomais veidrodėliais greičiau pradėsite dieną esant šaltam orui.


  ERDVĖ IR NAŠUMAS

  Naujasis modelis „EcoSport" išsiskiria lanksčiai pritaikoma ir sumaniai išdėstyta erdve. Mėgaukitės praktišku ir našiu automobiliu.

  ford PATOGIOS REGULIUOJAMOS BAGAŽINĖS GRINDYS
  Automobilyje numatyti trys bagažinės grindų aukščio lygiai, taigi po jomis turėsite paslėptą keičiamo dydžio skyrių. Nustačius aukščiausią grindų padėtį ir nulenkus galines sėdynes, gaunamos visiškai plokščios bagažinės grindys.

  ford PRITAIKYTAS MIESTUI
  Aukšti šaligatvių kraštai, gilios duobės, kelio darbai, greičio mažinimo kalneliai... Miestų gatvėse gali būti nesaugu. Štai kodėl naujojo modelio „EcoSport" prošvaisa yra didesnė.
  ford LENGVAI ĮVEIKSITE U RAIDĖS POSŪKIUS
  Skirtingai nuo įprastų nerangių sportinių visureigių, naujasis modelis „EcoSport" išsiskiria nedideliu posūkio spinduliu: 10,6 m nuo kelkraščio iki kelkraščio. Taigi, lengvai ir greitai įveiksite U raidės formos posūkius judriose gatvėse, net jei abiejose kelio pusėse yra stovinčių automobilių.
  ford LENGVAI ĮVEIKSITE KLIŪTIS
  Naujojo modelio „EcoSport" privažiavimo ir nuvažiavimo kampas atitinkamai yra 21,0 ir 33,3 laipsnio. Didžiausias nepakrauto automobilio pasvirimo kampas yra 23,3 laipsnio. Šie

  skaičiai parodo, kiek automobilis gali pasvirti įveikdamas įvairias kliūtis, nesubraižant jo dugno. Tai yra itin svarbūs šiuolaikinio sportinio visureigio techniniai parametrai.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

 • Saugumas

  JAUSKITĖS SAUGIAU

  Kai kurios saugos sistemos yra skirtos Jūsų, Jūsų automobilio ir kitų eismo dalyvių saugumui užtikrinti nelaimingo atsitikimo atveju. Kitos sistemos padeda apskritai išvengti avarijų. Naujajame modelyje „EcoSport" rasite abiejų šių paskirčių technologijas.

  ford ORO PAGALVĖS APSAUGOS IŠ VISŲ PUSIŲ
  Be priekinių vairuotojo ir keleivio zonos oro pagalvių, salone taip pat įrengtos vairuotojo kelių zonos ir šoninės oro pagalvės, apsaugančios krūtinės ląstą bei nustumiančios asmenis iš susidūrimo zonos. Jos taip pat pakelia automobilyje esančių asmenų rankas, taigi palieka daugiau erdvės tarp kūno ir į saloną patenkančių objektų. Langų zonos oro pagalvės dengia maksimalų plotą, o galvos atramos apsaugo nuo kaklo sužalojimų. Naujojo modelio „EcoSport" priekyje ir gale įrengti saugos diržų įtempikliai, apkrovos ribotuvai ir sistema, primenanti užsisegti saugos diržus, padės užtikrinti aukščiausią Jūsų saugumo lygį.

  IŠANKSTINIS PERSPĖJIMAS BLIŪKŠTANT PADANGAI
  Jeigu kelionės metu ima bliūkšti kuri nors padanga, padangų slėgio stebėjimo sistema „Tyre Pressure Monitoring System" Jus perspėja įžiebdama ženkliuką prietaisų skydelyje.

  ford PAŽANGIOSIOS SISTEMOS - GERESNIAM STABDŽIŲ VALDYMUI
  Stabdžių antiblokavimo sistema (ABS) ir elektroninė stabdymo jėgos paskirstymo sistema užtikrina veiksmingesnį stabdymą.

  ford VALDYKITE AUTOMOBILĮ BET KOKIOMIS SĄLYGOMIS
  Sistema „Electronic Stability Control" nuolat stebi automobilio būseną. Ji nustato, kada automobilis praranda sukibimą, ir automatiškai įjungia pavienių ratų stabdžius, padėdama stabilizuoti automobilį. Naudodama pažangiuosius stabdžių antiblokavimo ir sukibimo kontrolės sistemos jutiklius, ši sistema nuolat stebi automobilio būseną.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

Bookmark & Share