Apžvalga

Modernus dizainas, pažangios technologijos ir dinamiška vairavimo patirtis tikrai Jus sužavės. Naujos kartos „Ford Fiesta“ automobilis patobulintas visais aspektais.

Be to, daugybė individualiai nustatomų įrangos elementų suteiks Jums galimybę pritaikyti naujos kartos „Ford Fiesta“ automobilį pagal savo pageidavimus. Pasidžiaukite išskirtiniais įrangos elementais.

fordYpatingas patogumas

Išmaniosios technologijos padarys jūsų gyvenimą lengvesnį ir malonesnį. Tam naujos kartos „Ford Fiesta“ automobilyje įrengta „ Ford SYNC 3“* – ypač moderni „Ford“ ryšio ir pramogų sistema.

Be to, B&O PLAY užtikrins Jums unikalią akustiką, o panoraminis stoglangis – ypač malonią atmosferą.

fordTaupus ir galingas

Kodėl turėtumėte rinktis arba įspūdingą galingumą, arba kuro taupymą? Naujos kartos „Ford Fiesta“ automobilis siūlo abu privalumus. Ne be reikalo 1,0 l „EcoBoost“ benzininis variklis savo kategorijoje penkis kartus apdovanotas kaip „Tarptautinis metų variklis“.

Be to, „Start-Stop“ sistema užtikrina didelį kuro taupymą. Rezultatas – minimalios sąnaudos maksimaliam vairavimo malonumui.

fordTikrai protingas

Kai tik paleisite savo naujojo „Ford Fiesta“ automobilio variklį, pradės veikti daugybė naujausių technologijų. Pavyzdžiui, pagalbinė automobilio pastatymo ir išvažiavimo iš stovėjimo vietos funkcija, prisitaikanti greičio reguliavimo sistema arba eismo ženklų atpažinimo sistema. Taigi, per kiekvieną kelionę mėgausitės didžiausiu komfortu ir saugumu.

fordVisapusiškas saugumas

Naujos kartos „Ford Fiesta“ automobilyje daug pažangių technologijų, bet kurioje situacijoje užtikrinančių visapusišką visų keleivių saugumą. Vienos iš tokių technologijų yra, pavyzdžiui, „Active City Stop“ arba „ Ford SYNC 3“ * su pagalbos skambučio funkcija.

Aprašytos funkcijos, priklausomai nuo įrangos varianto, gali būti įdiegtos serijiniu būdu arba jas galima pasirinkti už papildomą mokestį atskirai arba kaip įrangos paketą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos ir gauti duomenų apie įrangą, žiūrėkite kainoraščius arba teiraukitės savo „Ford“ partnerio.


SUSISIEKITE SU MUMIS

Bookmark & Share