Specifikacijos

 • Galia ir ekonomija

  Kodėl turėtumėte rinktis arba įspūdingą galingumą, arba kuro taupymą? Naujos kartos „Ford Fiesta“ automobilis siūlo abu privalumus. Ne be reikalo 1,0 l „EcoBoost“ benzininis variklis savo kategorijoje penkis kartus apdovanotas kaip „ Tarptautinis metų variklis“ *.

  Be to, „Start-Stop“ sistema užtikrina didelį kuro taupymą. Rezultatas – minimalios sąnaudos maksimaliam vairavimo malonumui.

  „Ford Fiesta“ 1,0 l „EcoBoost“ benzininio variklio kuro sąnaudos ir emisijos (kartu) pagal Reglamentą (EB) 715/2007:

  • 74 kW (100 AG), 6 pavarų mechaninė pavarų dėžė su „Start-Stop“ sistema (kuro sąnaudos 4,3 l/100 km; CO2 emisijos 97 g/km);
  • 74 kW (100 AG), automatinė pavarų dėžė su „Start-Stop“ sistema (kuro sąnaudos 5,2 l/100 km; CO2 emisijos 118 g/km);
  • 92 kW (125 AG), 6 bėgių mechaninė pavarų dėžė su „Start-Stop“ sistema (kuro sąnaudos 4,3 l/100 km; CO2 emisijos 98 g/km).


  fordĮrodymas, kad didesnis ne visada geresnis

  „EcoBoost“ benzininiai varikliai su tiesioginio benzino įpurškimo sistema, turbokompresoriumi ir keičiamomis dujų skirstymo fazėmis pasiekia tokią pat galią ir sukimo momentą, kaip ir didesni varikliai, tačiau su mažesnėmis sąnaudomis ir emisijomis.

  fordDyzelinio variklio jėga

  1,5 l „TDCi“ variklis trijų durų bazinio dydžio automobilyje paperka dinamiška 63 kW (85 AG) galia, mažomis 3,2 l/100 km bendromis kuro sąnaudomis ir mažomis 82 g/km* CO2 emisijomis. Galingesniame variante variklio galia siekia net 88 kW (120 AG), bendros kuro sąnaudos tik 3,5 l/100 km, o CO2 emisijos – 89 g/km (pagal Reglamentų (EB) Nr. 715/2007 ir EB) Nr. 692/2008 galiojančią redakciją).

  * Vertės galioja automobiliui su 1,5 l „TDCi“ varikliu su „Start-Stop“ sistema ir su 15 colių ratlankiais su vasarinėmis padangomis.

  fordIšmanus kuro taupymas

  „Start-Stop“ sistema, priklausomai nuo temperatūros ir sistemos apkrovos, išjungia variklį, kai Jūsų automobilis stovi, o bėgis išjungtas, pavyzdžiui, prie šviesoforo arba spūstyse. Taigi ženkliai sumažinamos kuro sąnaudos. Kai tik įjungsite bėgį, variklis vėl įsijungs.

  fordEfektyvumas vienu mygtuko paspaudimu

  Kita „Ford“ technologijų naujovė naujajame „Ford Fiesta“ automobilyje yra „Eco“ mygtukas. Paspaudus šį mygtuką, įvairios sistemos ir parametrai suderinami tarpusavyje taip, kad kuo taupiau būtų naudojamas kuras. Pavyzdžiui, sumažinamas pagreitis, tuščiosios eigos sukimosi dažnis ir oro kondicionavimo sistemos ventiliatoriaus sukimosi greitis. Visų šių mažų priemonių derinys gali užtikrinti didelį kuro sąnaudų skirtumą.

  Aprašytos funkcijos, priklausomai nuo įrangos varianto, gali būti įdiegtos serijiniu būdu arba jas galima pasirinkti už papildomą mokestį atskirai arba kaip įrangos paketą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie funkcijos prieinamumą, žiūrėkite kainoraščius arba teiraukitės savo „Ford“ partnerio.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

 • Vairavimas ir komfortas

  Kuriant salono koncepciją, ypatingas dėmesys buvo skiriamas tam, kad Jūs su savo bendrakeleiviais galėtumėte mėgautis kiekviena minute važiuodami „Ford Fiesta“ automobiliu. Elegantiškas dizainas su romantiškomis detalėmis sukuria aukštos kokybės malonią aplinką.

  Be to, daugybė individualiai nustatomų elementų leidžia individualizuoti naująjį „Ford Fiesta“ pagal savo pageidavimus.

  Naujos kartos „Ford Fiesta“ automobilis siūlo Jums daug šiame segmente neįprastų technologijų ir pagalbinių sistemų. Patirkite patys, kaip pagalbinė automobilio pastatymo ir išvažiavimo iš stovėjimo vietos funkcija arba greičio reguliavimo sistema padarys Jūsų kasdienybę ne tik patogesnę, bet ir saugesnę.


  fordDar niekada nebuvo taip lengva pastatyti automobilį

  Paspaudus mygtuką, autonominio automobilio pastatymo sistema, naudodama ultragarso jutiklius, aptinka reikiamo ilgio tarpą automobiliui pastatyti ir be vargo į jį įsuka automobilį, o Jums tereikia valdyti tik akceleratorių, stabdį ir pavarų svirtį. Išvažiavimo iš stovėjimo vietos sistema padeda išvažiuoti net iš mažiausio tarpo. Papildomi jutikliai gale leidžia pastatyti automobilį ir į skersai eismo juostai esantį tarpą.

  fordReguliuoja greitį ir atstumą iki kitų transporto priemonių

  Su prisitaikančia greičio reguliavimo sistema ACC ir įdiegta pagalbine apsaugos nuo susidūrimo funkcija galite pasirinkti pageidaujamą greitį, kurį sistema toliau pati palaikys. Kai integruotas radaro jutiklis atpažins prieš Jus važiuojančią transporto priemonę, automobilį sistema automatiškai pristabdys, kad išliktų iš anksto nustatytas atstumas iki kitų transporto priemonių. Kai gatvė vėl bus laisva, sistema pati padidins automobilio greitį iki iš anksto nustatytojo. Važiuojant tokiu būdu ir mažu greičiu (4 km/h ir greičiau) galima išvengti susidūrimų arba juos sušvelninti.

  fordSaugiai persirikiuokite į kitą eismo juostą

  Važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės sistema su vaizdo kamera priekyje atpažįsta eismo juostų ženklinimą ir įspėja vairo vibracija bei vaizdiniu signalu borto kompiuteryje, kad išsukote iš eismo juostos, jei prieš tai neįjungėte mirksinčios posūkio šviesos rodyklės.

  fordNepražiopsokite eismo ženklų

  Eismo ženklų atpažinimo sistema su vaizdo kamera priekyje automatiškai atpažįsta draudimo lenkti ir greičio ribojimo ženklus, pro kuriuos važiuojate. Jie papildomai bus rodomi borto kompiuteryje. Taigi nepražiopsosite svarbių nuorodų, net jei iš karto jų nepastebėsite. Jei važiuosite greičiau negu leidžiama, borto kompiuteryje pasirodys įspėjimo ženklas.

  Važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės sistema su vaizdo kamera priekyje atpažįsta eismo juostų ženklinimą ir įspėja vairo vibracija, kad išsukote iš eismo juostos, jei prieš tai neįjungėte mirksinčios posūkio šviesos rodyklės.

  fordViską matyti, bet nieko neapakinti

  Pažangi pagalbinė tolimojo apšvietimo sistema įjungia artimąjį apšvietimą, kai kitos transporto priemonės Jus lenkia arba atvažiuoja iš priekio. Be to, ji turi švelniai pritemstančius šviesos gaubtus.


  fordVeidrodėliai, kurie viską „mato“

  Pagalbinė nematomos zonos stebėjimo sistema BLIS padės Jums pastebėti kitus automobilius ir kliūtis sunkiai matomoje zonoje ir atkreips Jūsų dėmesį į galimus pavojus. Sistema veikia su radaro jutikliais abiejose automobilio pusėse. Šviesos signalas veidrodyje įspėja, kad nesuktumėte į tą šoną – tai padės Jums išvengti nelaimingų atsitikimų. Jei iš stovėjimo vietos važiuosite atbuline eiga, pagalbinės nematomos zonos stebėjimo sistemos jutikliai atpažins iš kairės ir dešinės artėjančias transporto priemones maždaug 40 m spinduliu. Jei sistema atpažįsta automobilį ar kitą pavojų, įsijungia įspėjamieji vaizdo ir garso signalai.

  fordVairo stiprintuvas bet kuriai situacijai

  Elektrinis vairo stiprintuvas ne tik palengvina vairavimą įvairiose situacijose, bet ir taupo kurą, nes įsijungia tik sukant vairą. Elektrinis vairo stiprintuvas veikia taip: sukimo momentas, greitis ir vairo padėtis jutikliais nustatomi realiuoju laiku. Remiantis šiais duomenimis apskaičiuojama sukimo kryptis bei vairavimui palengvinti reikalinga jėga ir į elektros variklį siunčiami atitinkami impulsai. Taigi vairuojant, pavyzdžiui, statant automobilį, vairą pasukti lengviau, o važiuojant autostrada – sunkiau.


  Išmaniosios technologijos padarys jūsų gyvenimą lengvesnį ir malonesnį. Todėl naujos kartos „Ford Fiesta“ automobilyje įdiegta „ SYNC 3“* – ypač moderni „Ford“ ryšio ir pramogų sistema.

  Be to, B&O PLAY garso sistema užtikrina unikalią šiame segmente akustiką, o panoraminis stoglangis – labai malonią atmosferą.


  fordGalingas garsas su B&O PLAY garso sistema

  Jūsų mėgstamiausia muzika nusipelno skambėti puikiai per kiekvieną kelionę. Būtent tai užtikrina B&O PLAY garso sistema naujajame „Ford Fiesta“ automobilyje. Tradiciškai, kaip ir būdinga kompanijos „Bang & Olufsen“ produkcijai, B&O PLAY sužavi 675 vatų galia ir žemų dažnių garsiakalbiu „Subwoofer“.

  Ši aukščiausios klasės garso sistema sukurta specialiai naujajam „Ford Fiesta“ automobiliui. Kuriant minėtą sistemą buvo atsižvelgta į skirtingas važiavimo sąlygas, kad bet kurioje situacijoje galėtumėte mėgautis geriausios kokybės garsu. Džiaukitės įspūdingu garso efektu savo asmeninėje koncertų salėje – naujajame „Ford Fiesta" automobilyje.

  fordNaujas ryšio kokybės lygis

  „ Ford SYNC 3“* yra patobulinta kokybiška mūsų ryšio ir pramogų sistema. Ji palengvina įvairių funkcijų automobilyje naudojimą. Taigi su šia sistema (naudodami laisvų rankų įrangą) galite patogiai kalbėtis telefonu, skaityti SMS žinutes ir net į jas atsakyti, kaip ir su „Ford SYNC 3“ sistema. Be to, galite garso sistemą ir už papildomą mokestį įdiegiamą navigacijos sistemą valdyti balsu arba su nauju 20,3 cm (8 colių) įstrižainės talpiniu jutikliniu ekranu. „Ford SYNC 3“ turi ne tik „AppLink“ įskiepį – ji kartu su programomis „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ siūlo ir kitokių ryšio sprendimų.

  fordPuikios perspektyvos

  Naujos kartos „Ford Fiesta“ automobilį galima įsigyti su panoraminiu stogu ir su papildoma šviesa – ypač maloniai atmosferai. Saulę atspindintis stiklas saugo salono vėsą, o Jus – nuo UV spindulių. Skydelis nuo saulės valdomas elektroniniu būdu paspaudžiant mygtuką.

  fordPritaikytas Jums – Jūsų naujasis „Ford Fiesta“ automobilis

  Daugybė individualizavimo galimybių leis Jums savo naująjį „Ford Fiesta“ automobilį pritaikyti pagal savo pageidavimus. Galite rinktis vieną iš dviejų metalinio blizgesio spalvų išorei, išskirtinius akcentus salonui ir vairo dizainą – Jūsų kūrybiškumas neribojamas.

  fordErdvus salonas

  Inteligentiška salono koncepcija naujos kartos „Ford Fiesta“ automobilyje suteikia daugiau erdvės kojoms ir priekyje, ir gale.

  fordŠiltos sėdynės, šildomas vairas

  Individualiai reguliuojamas priekinių sėdynių šildymas užtikrins Jums visada malonią šilumą. Kartu su šildomu vairu naujajame „Ford Fiesta“ automobilyje šaltomis dienomis užtikrinama maloni atmosfera.

  fordJokio streso ir be raktelio

  Savo automobilį galėsite atrakinti ir užrakinti su „Ford Key Free“ sistema, o rakteliai liks Jūsų kišenėje. Ypač patogu, kai rankos užimtos.

  Aprašytos funkcijos, priklausomai nuo įrangos varianto, gali būti įdiegtos serijiniu būdu arba jas galima pasirinkti už papildomą mokestį atskirai arba kaip įrangos paketą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie funkcijos prieinamumą, žiūrėkite kainoraščius arba teiraukitės savo „Ford“ partnerio.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

 • Saugumas

  Naujos kartos „Ford Fiesta“ automobilyje yra daug pažangių technologijų, bet kurioje situacijoje užtikrinančių visapusišką visų keleivių apsaugą. Vienos iš tokių technologijų yra, pavyzdžiui, sistemos Active City Stop arba „Ford SYNC 3“* su pagalbos skambučio funkcija.


  fordDidesnis saugumas vairuojant mieste

  „Active City Stop“ sistema sumažina lėtai važiuojančių transporto priemonių susidūrimo tikimybę. Sistema atpažįsta, kai priekyje važiuojantis automobilis sumažina greitį ar staigiai stabdo. Tokiu atveju sistema stabdo automobilį, kad būtų išvengta susidūrimo arba kad jis būtų sušvelnintas. Lazerio jutiklis kontroliuoja atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio. Šios sistemos efektyvumas gali skirtis priklausomai nuo oro sąlygų, padangų ir t. t.

  fordPuikiai tarpusavyje suderintos saugos sistemos

  „Ford Fiesta“ automobilyje įdiegta išmanioji saugos sistema IPS, valdanti įvairių pažangių technologijų funkcijas keleivių apsaugai. Sužeidimų pavojų, įvykus nelaimingam atsitikimui, sumažina ne tik standus, smūgius absorbuojantis kėbulas, bet ir patobulinta sėdynių ir saugos diržų technologija.

  fordSignalizacija

  Sistema įjungia įspėjamąjį garso signalą per visą perimetrą, jei automobilio durelės arba variklio gaubtas atidaromas su jėga.

  fordKontroliuotas stabdymas

  Su ABS sistema, saugančia ratus nuo užsiblokavimo, ir elektroniniu stabdymo jėgos skirstytuvu bet kurioje situacijoje galėsite būti tikras, kad stabdydamas neprarasite kontrolės.

  fordApsaugoti nuo nelaimingų atsitikimų

  Su prisitaikančia greičio reguliavimo sistema ACC ir įdiegta pagalbine apsaugos nuo susidūrimo funkcija galite pasirinkti pageidaujamą greitį, kurį sistema toliau pati palaikys. Kai integruotas radaro jutiklis atpažins prieš Jus važiuojančią transporto priemonę, automobilį sistema automatiškai pristabdys, kad išliktų iš anksto nustatytas atstumas iki kitų transporto priemonių. Kai gatvė vėl bus laisva, sistema pati padidins automobilio greitį iki iš anksto nustatytojo. Važiuojant tokiu būdu ir mažu greičiu (4 km/h ir greičiau) galima išvengti susidūrimų arba juos sušvelninti.


  fordĮspėja paskui Jus važiuojančias transporto priemones

  Jei netikėtai tektų staigiai stabdyti, automatiškai įsijungusi įspėjimo lemputė įspės kitus vairuotojus. Papildomai įsijungs stabdymo šviesos, kad laiku įspėtų paskui važiuojančius vairuotojus apie potencialiai pavojingą situaciją.

  Aprašytos funkcijos, priklausomai nuo įrangos varianto, gali būti įdiegtos serijiniu būdu arba jas galima pasirinkti už papildomą mokestį atskirai arba kaip įrangos paketą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie funkcijos prieinamumą žiūrėkite kainoraščius arba teiraukitės savo „Ford“ partnerio.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

 • Komplektacijos

  Vienas „Ford Fiesta“ – daug savybių.

  Nesvarbu, kokius specifinius reikalavimus keliate savo automobiliui, naujos kartos „Ford Fiesta“ automobilis siūlo būtent tai, ko ieškote. „Trend“, „Titanium“, „Vignale“, „ST-Line“ arba „Archive“ – bet kuris įrangos variantas paperka savo išskirtiniais akcentais.


  fordElegantiška prabanga: „Ford Fiesta Vignale“

  „Ford Fiesta Vignale“ iš karto sužavės Jus savo prabangia išvaizda. Apžiūrėkite dailios formos prietaisų skydelį, mėgaudamiesi patogiu sėdėjimu ant aukščiausios klasės odinės sėdynės ir klausydamiesi švaraus B&O PLAY garso sistemos skambėjimo.

  fordSportiškas kelionėms: „Ford Fiesta ST-Line“

  „Ford Fiesta ST-Line“ – puikus automobilis tiems, kurie nori sportiškos išvaizdos. Šis automobilis jau iš pirmo žvilgsnio paperka į akį krintančiomis kėbulo detalėmis, o salone jis išsiskiria sportinėmis sėdynėmis su raudonomis dekoratyvinėmis siūlėmis ir suplokštintu vairu.

  fordSu aukščiausios klasės įranga: „Ford Fiesta Titanium“

  „ Ford SYNC 3“* su „AppLink“ įskiepiu, jutiklinis ekranas, 16 colių lengvojo lydinio ratlankiai, chromuotos apdailos juostelės, vidaus apšvietimas – „Ford Fiesta Titanium“ pasižymi įspūdinga įrangos įvairove ir aukštos kokybės apdaila.

  fordAbsoliučiai novatoriškas: „Ford Fiesta Trend“

  „Ford Fiesta Trend“ visam laikui pakeis Jūsų reikalavimus mažam automobiliui. Kai pamatysite jo tobulą dizainą ir pajusite jo išmaniąsias technologijas, stebėsitės, kaip iki šiol be viso to galėjote išsiversti.

  fordBus galima gauti nuo 2018 metų: „Ford Fiesta Active“

  Ieškote nuotykių ir vertinate aktyvų gyvenimo būdą? Tuomet sėskite į „Ford Fiesta Active“ ir patirkite nuostabų jausmą. „Ford Fiesta Active“ pasižymi tvirtu didesnio pravažumo automobilio dizainu, didesne prošvaisa, bagažo laikikliais ant stogo ir įspūdinga važiavimo dinamika.

  Aprašytos funkcijos, priklausomai nuo įrangos varianto, gali būti įdiegtos serijiniu būdu arba jas galima pasirinkti už papildomą mokestį atskirai arba kaip įrangos paketą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos ir duomenų apie įrangą žiūrėkite kainoraščius arba teiraukitės savo „Ford“ partnerio.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

Bookmark & Share