Specifikacijos

Pamirškite laikus, kai negalėjote turėti visko ir teko rinktis tarp praktiškumo, tiklsaus valdymo ir ekonomiškumo. Naujos kartos S-MAX yra itin sumaniai suprojektuotas. Jus nustebins nepaprastai praktiškas ir erdvus salonas bei puikios eklsploatacinės savybės, dėka pažangios kėbulo konstrukcijos ir naujausių technologijų.

 • Galia ir ekonomija
  ford Itin efektyvūs benzininiai varikliai – Ford EcoBoost. Naujajame S-MAX gali būti montuojami 1.5l 160 AG arba 2.0 l 240 AG EcoBoost varikliai.
  ford Puiki atnaujintų dyzelinių variklių gama. Šie agregatai išvysto nuo 120 iki 210 AG. Maksimali galia pasiekiama versijoje su Bi-Turbo varikliu ir automatine PowerShift transmisija.
  ford Norintiems patiems tiksliai valdyti variklio darbą, siūlomos versijos su mechanine 6-ių pavarų transmisija.
  ford Maksimaliam komfortui ir efektyviam degalų sunaudojimui rekomenduojame puikiai subalansuotas automatines transmisijas, tarp kurių ir išskirtinė Ford PowerShift sistema.
  ford Sportiškesniam pavarų perjungimui ir malonesniam valymui – siūlomos versijos su pavarų perjungimo svirtelėmis už vairo.
  ford Naujos kartos S-MAX pasižymi dar geresne garso izoliacija, komfortiškesniu važiavimu ir neprilygstamai tiksliu valdymu. Toks efektas buvo pasiektas patobulinus visą važiuoklės konstrukciją.
  ford Meskite iššūkį sau – su specialiu ECO režimu galėsite stebėti savo važiavimo stilių ir keisti įpročius siekdami geresnio rezultato – mažesnių degalų sąnaudų.
  ford Taupykite degalus su pažangia Auto Start-Stop sistema, kuri užgesina variklį automobiliui sustojus ir automatiškai akimirksniu jį užveda norint pajudėti pirmyn, pavyzdžiui sankryžose ar eismo spūstyse.
  ford Tausokite energiją – speciali stabdžių regeneracinė sistema leidžia pakrauti automobilio akumuliatorių ir palaikyti elektros sistemų darbą.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  Apžvalga ir kainos

  Nuotraukų galerija


 • Vairavimas ir komfortas
  ford Maksimaliai praktiškas ir universalus interjeras – erdvus ir ergonomiškas su begale transformavimo galimybių.
  ford Dar tikslesnis ir komfortiškesnis valdymas, dėka atnaujintos pakabos konstrukcijos ir patobulintos vairo sistemos.
  ford Intuityviai lengvai valdomos informacinės ir pramogų sistemos – šiuolaikiška valdymo sąsaja ir pažangi SYNC ryšių sistema.
  ford Itin erdvus salonas. Be to erdvės pojūtį galite sustiprinti pasirinkę versiją su dideliu panoraminiu stoglangiu.  Naujos kartos Ford MPV pristatoma visa eilė inovacijų – sistemų ir technologijų skirtų Jūsų saugumui ir komfortui:

  ford Išmani visų varančiųjų ratų sistema.
  ford Pažangi vaizdo kamerų sistema.
  ford Bekontaktė bagažo atidarymo sistema.
  ford Naujos kartos žibintų technologijos.


  Siūlomos dvi naujojo S-MAX komplektacijos:

  • Bazinė – TREND – versija turi viską ko gali prireikti Jūsų šeimos kelionėms, saugumui ir komfortui.
  • Norintiems daugiau išskirtinumo ir papildomos prabangos, rekomenduojame rinktis TITANIUM komplektaciją.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  Apžvalga ir kainos

  Nuotraukų galerija

 • Techniniai duomenys

  Išsamių techninių duomenų teiraukitės artimiausioje FORD atstovybėje.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  Apžvalga ir kainos

  Nuotraukų galerija

Bookmark & Share