Idealus balansas
FORD GALAXY HIBRIDAS

FORD GALAXY


Keliaukite prabangiai ir stilingai

Septynvietis Ford Galaxy yra daug daugiau nei tiesiog keleiviams vežti skirta transporto priemonė. Šis prabangus ir universalus automobilis savo aukščiausio lygio patogumu ir erdvumu vienodai lepins ir vairuotoją ir keleivius. Pasirenkamos ergonominės sėdynės užtikrins papildomas atramas nugaros srityje. Be to, galinėje sėdynių eilėje yra sumontuota ISOFIX sistema, leisianti pritvirtinti iki trijų vaikiškų kėdučių. Prireikus papildomos erdvės, nenaudojamas sėdynes nulenksite vos vienu mygtuko paspaudimu.
 
Galaxy automobilyje komfortas tobulai dera su efektyvumu. Naujasis 2,5 litro benzininis hibridas su nuolatos prisitaikančia automatine transmisija – tai didžiulė galia, jaudinantis sukimo momentas, iki 1 510 kg siekiantys išskirtiniai vilkimo pajėgumai, mažesnė emisija ir itin efektyviai naudojami degalai.
Susipažinkite iš arčiau

VARIKLIS

Ford Galaxy 2,5 litro benzininis hibridas yra gerokai efektyvesnis už įprastą automobilį su benzininiu varikliu, be to, nei kiek nenusileidžia kalbant apie galią ir sukimo momentą.
HIBRIDAS
Savaime įsikraunantis, su hibridine baterija, leisiančia mažesniu greičiu važiuoti naudojant tik elektros energiją.
 
CO2 emisija: 148–149 g/km

Įkrovimo tipas: rekuperacinis stabdymas

Transmisija (-os): automatinė

Degalų sąnaudos: 6,4–6,5 (l/100 km)
Į JOKIUS KOMPROMISUS NESILEISIANTIS PAŽANGUS VARIKLIS
Dėl mūsų naujausios technologijos jums nebereikės rinktis tarp galios ir efektyvumo. Hibridinis Galaxy automobilis su naujausia 2,5 litro darbinio tūrio benzinine hibridine sistema gali drąsiai puikuotis išskirtine 190 AG galia, 200 Nm sukimo momentu ir dar mažesnėmis degalų sąnaudomis.
INTENSYVUS EISMAS? JIS JŪSŲ NEBEVARGINS
Išmani adaptyvioji greičio palaikymo sistema su Stop & Go funkcija leis pasirinkti pageidaujamą greitį ir atstumą iki priešais važiuojančios transporto priemonės. Eismo srautui lėtėjant ir nesant jūsų pasirinkto greičio palaikymo sąlygų, sistema išlaikys iš anksto pasirinktą atstumą iki priekyje esančio eismo dalyvio. Eismui itin suintensyvėjus, ši technologija gali automatiškai sustabdyti jūsų automobilį. Keliui atsilaisvinus, vėl važiuosite savo pasirinktu greičiu – tai tobulas pasirinkimas, kai intensyvūs miestų eismo srautai juda netolygiai.
PRABANGI, UNIVERSALIAI PRITAIKOMA ERDVĖ
Ford Galaxy automobilyje gali būti montuojamos ypatingo dizaino ergonominės sėdynės ir ISOFIX sistema, leisianti pritvirtinti iki trijų vaikiškų kėdučių. Naudodami visas septynias sėdimąsias vietas, savo daiktus nesunkiai sutalpinsite 300 litrų tūrio bagažinėje, o vos vienu mygtuko paspaudimu nulenkę galines sėdynes, turėsite ypatingai erdvų 1 301 litro tūrio bagažo skyrių. Pažangios FordPass programėlės ryšio galimybės apima nuotolinio automobilio užrakinimo ir atrakinimo funkciją bei pranešimų apie automobilio būklę siuntimą tiesiai į jūsų telefoną. Skulptūriškas ir modernus Galaxy interjero dizainas, aukščiausios kokybės medžiagos, prabangios V-Line serijos masažinės sėdynės – tai jūsų raktas į aukščiausios klasės vairavimo patirtį.
PAPILDOMOMIS ATRAMINĖMIS SAVYBĖMIS IR MASAŽO FUNKCIJA IŠSISKIRIANČIOS SĖDYNĖS
Galite rinktis daugiafunkces vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynes su keičiamo tūrio oro kameromis. Šių sėdynių konstrukcija leidžia jas įvairiai reguliuoti, todėl atramines savybes galėsite visiškai pritaikyti savo poreikiams. Dar daugiau – šios sėdynės turi masažo funkciją, todėl po ilgos kelionės nesijausite tokie pavargę.
PĖSČIŲJŲ APSAUGOS SISTEMA
Apsaugos nuo susidūrimo sistema aptinka ir įspėja apie priešakyje esančias transporto priemones ir pėsčiuosius, taip pat pėsčiuosius, kurie gali ketinti pereiti kelią. Jums nesureagavus, sistema ims automatiškai stabdyti. Važiuojant ne didesniu kaip 80 km/h greičiu, ši technologija gali padėti sumažinti eismo įvykių žalą arba net jų išvengti.