JŪSŲ IŠVYKOMS

FORD S-MAX ST-LINE HIBRIDAS

LEISKITĖS Į NUOTYKIUS

FORD S-MAX ST-LINE HiBRIDAS

SUKURTAS ILGIEMS SAVAITGALIAMS

FORD S-MAX ST-LINE

PRADĖKITE DIENĄ TEISINGAI

FORD S-MAX + NUOTOLINIS UŽVEDIMAS

NAUJASIS FORD S-MAX SUKURTAS JŪSŲ GYVENIMO NUOTYKIAMS

„Ford S-MAX“ yra skirtas jaudinančioms išvykoms į gamtą. Keliauti yra smagiau su kompanija, todėl šis elegantiškas didesnio pravažumo automobilis (SAV) tikrai nenuvils savo erdve keleiviams ir jų daiktams. Penkios arba septynios sėdimosios vietos tiems, kuriuos domina vienatūris automobilis, iki trijų ISOFIX sistemos tvirtinamųjų elementų vaikų kėdutėms ir universaliai pritaikoma sėdynių sistema sutalpins visus ir viską – nuo lagaminų iki banglenčių. „Ford S-MAX“ multimedija nuobodžiauti kelionės metu neleis nė vienam keleiviui.
 
Be to, nuo šiol galite rinktis naują variklio variantą, kuris įrodys, kad „Ford S-MAX“ kuro sąnaudos maloniai džiugins visos kelionės metu. 2,5 litro benzininis hibridinis variklis užtikrins dar mažesnę CO2 emisiją, išskirtinę galią ir sukimo momentą bei puikius vilkimo pajėgumus. Variklio nereikia įkrauti, hibridinė baterijos technologija yra įmontuota į automobilio dugną. Tai reiškia, kad projektuojant bagažo erdves nebuvo leistasi į jokius kompromisus. Trumpai tariant, kiekvienas šio automobilio centimetras yra skirtas nuotykių entuziastams.

Kainoraštis ir katalogas

Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.

IŠSKIRTINIS S-MAX VARIKLIS

Galite rinktis savaime įsikraunantį „Ford S-MAX“ hibridą – tai dar didesnis efektyvumas, išlaikant įspūdingą galią, sukimo momentą ir užtikrinant mažesnę CO2 emisiją.

HIBRIDAS

Savaime įsikraunantis automobilis su hibridine pavarą, važiuojant mažesniu greičiu, leis naudoti tik elektros energiją.
 
CO2 emisija: 147–148 g/km
 
Įkrovimo tipas: REKUPERACINIS STABDYMAS
 
Transmisija (-os): CVT Auto

Degalų sąnaudos: 6,4–6,5 (l/100km)

GALINGAS, EFEKTYVUS IR NUO ŠIOL ELEKTRINIS

„Ford S-MAX“ techniniai duomenys daro įspūdį – įdiegta visiškai nauja hibridinė varos sistema. Ši 2,5 litro darbinio tūrio hibridinė benzininio variklio technologija išvysto 190 AG galią ir 200 Nm sukimo momentą. Tai įspūdingi skaičiai hibridiniam automobiliui. Nemažiau įspūdingi ir iki 1 750 kg siekiantys vilkimo pajėgumai – į keliones galėsite pasiimti vandens motociklą arba nedidelį prikabinamą kemperį. Kaip ir galėjote tikėtis, variklis tausoja degalus ir į aplinką išskiria dar mažiau teršalų.

DAR PAPRASTESNIS PARKAVIMAS

Aktyvusis „S-MAX“ parkavimo asistentas gali automatiškai atlikti parkavimo manevrus ir pastatyti Jūsų automobilį į vos 20 proc. už Jūsų automobilį ilgesnę parkavimo vietą. Tiesiog paspauskite mygtuką ir šios pažangios sistemos jutikliai suras tinkamą automobilio pastatymo vietą jums pravažiuojant. Tuomet ši technologija automatiškai pastatys automobilį – jums reikės naudotis tik akceleratoriaus, stabdymo pedalais ir pavaromis (vadovaujantis ekrane pateiktais nurodymais ir garsiniais signalais).

SĖDYNĖS SU MASAŽO FUNKCIJA – KURIS VIENATŪRIS AUTOMOBILIS GALI TUO PASIGIRTI?

Naujajame „Ford S-MAX“ galite rinktis daugiafunkcines vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynes su keičiamo tūrio oro kameromis. Šių sėdynių konstrukcija leidžia jas įvairiai reguliuoti, todėl atramines savybes galėsite visiškai pritaikyti savo poreikiams. Tvirta atrama nugarai, sėdynėse integruota masažo funkciją net ir po ilgiausios kelionės leis nejausti nuovargio.

SĖDYNĖS SU PAPILDOMOMIS ATRAMINĖMIS SAVYBĖMIS IR MASAŽO FUNKCIJA

Galite rinktis daugiafunkcines vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynes su keičiamo tūrio oro kameromis. Šių sėdynių konstrukcija leidžia jas įvairiai reguliuoti, todėl atramines savybes galėsite visiškai pritaikyti savo poreikiams. Dar daugiau – šios sėdynės turi masažo funkciją, todėl po ilgos kelionės nesijausite tokie pavargę.

PAPILDOMA STABDYMO JĖGA NENUMATYTIEMS ATVEJAMS

Stabdymo nenumatytais atvejais asistento technologija padės užtikrinti didžiausią stabdymo efektyvumą avarinėse situacijose. Ši „Ford S-MAX“ funkcija yra valdoma automatiškai, pasitelkus elektroninės stabilumo kontrolės sistemą, kuri nustato jūsų naudojamą stabdymo jėgą ir prireikus ją padidina. Sistema fiksuoja ir suprastėjusį sukibimą su kelio danga. Automatiškai panaudota stabdymo jėga stabilizuoja automobilį, tad net ir prasčiausiomis oro sąlygomis už vairo jausitės užtikrintai.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Gaukite daugiau informacijos apie Jus dominantį modelį.