Elegantiškas, kad ir iš kur žiūrėtumėte

FORD S-MAX VIGNALE

IŠMANUS IR KRUOPŠČIAI APGALVOTAS DIZAINAS

VAIRAVIMO PATIRTIS

Nevarginančio, patogaus ir tuo pačiu jaudulį keliančio vairavimo patirtį praturtins moderniausios technologinės sistemos ir išmaniosios funkcijos. Elegantiškas ir išmaniai suprojektuotas salonas leis viską perimti į savo rankas, o įmantrus ir šiuolaikinis stilius džiugins akis, kad ir kur pažvelgsite.

TECHNINĖ DALIS

Itin tikslus valdymas posūkiuose ir vingiuose. Sklandus ir patogus vairavimas greitkeliuose ir tiesiuose kelių ruožuose. Puikus galios atsakas bet kokioje situacijoje. S-MAX Vignale varikliai, kartu su ištobulinta pakaba, džiugins įspūdingomis charakteristikomis ir efektyvumu.

KOMFORTAS

Šio automobilio salone vairuotojas ir keleiviai ne tik atsipalaiduos, bet ir pasisems naujų jėgų. Pajuskite aukščiausio lygio malonumą už vairo – pažangios technologijos reaguos į jus supančią aplinką ir individualų jūsų vairavimo stilių.

VISIŠKA RAMYBĖ

Nuo aktyviojo stabdymo sistemos Active City Stop iki galinių sėdynių saugos diržų su integruotomis oro pagalvėmis – S-MAX Vignale modelyje yra gausybė moderniausių saugumo technologijų. Tikslas – pasirūpinti jūsų, jūsų keleivių ir pėsčiųjų saugumu.