Balansas kelionėms ir darbui
NAUJASIS FORD TOURNEO CUSTOM ACTIVE
Progresas per inovacijas
FORD TOURNEO CUSTOM
Verslo klasės kelionės
NAUJASIS FORD TOURNEO CUSTOM ACTIVE
Mėgaukitės erdve
FORD TOURNEO CUSTOM
Dar efektyvenis
FORD TOURNEO CUSTOM

AUKŠTESNIO LYGIO DAR PATOGESNIS KELEIVINIS KOMERCINIS AUTOMOBILIS

Iki devynių sėdimųjų vietų galintis turėti „Ford Tourneo Custom“ modelis išsiskiria praktiška ir universalia interjero erdve bei užtikrina išskirtinį komfortą, būdingą aukščiausios klasės keleiviniams automobiliams. Dabar galite rinktis iš plataus ekonomiškų dyzelinių automobilių asortimento arba pažangias hibridines technologijas. Nesvarbu, kurį modelį pasirinksite: „Ford Tourneo Custom Trend“, „Ford Tourneo Custom Active“, „Ford Tourneo Custom Sport“ ar „Ford Tourneo Custom Titanium“,  rezultatas – dar rafinuotesnis ir įmantresnis keleivinis automobilis nei bet kada anksčiau.

Kainoraštis ir katalogas

Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.
FORD TOURNEO CUSTOM ECOBLUE HIBRIDAS
Nedidelis elektrinis variklis gali užtikrinti dar geresnį efektyvumą

Galite rinktis „Tourneo Custom“ hibridinę „EcoBlue“ versiją. Tai technologija, užtikrinanti mažesnes degalų sąnaudas ir taršą – baterijos energija varomas nedidelis elektrinis variklis prireikus veikia kartu su vidaus degimo varikliu. Važiuojant nedideliu greičiu arba sustojus, šis variklis gali išsijungti pats, o prireikus 48 V starteris-generatorius jį vėl sklandžiai užves. Atskira 48 V ličio jonų baterija rekuperacinio stabdymo metu įsikrauna automatiškai, kai važiuojate laisva eiga arba stabdote. Baterijos nereikia papildomai prijungti prie energijos šaltinio.

Tokie komerciniai automobiliai, lengvieji hibridai, yra puikus pasirinkimas kasdien važinėjantiems nedidelius atstumus, ypač tuomet, kai tenka dažnai sukinėtis mieste vidutiniu greičiu.
FORD TOURNEO CUSTOM ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS
Dviejų skirtingų technologijų geriausių savybių derinys

Bene svarbiausi įkraunamo hibrido „Ford Tourneo Custom“ techniniai duomenys prasideda nuo dviejų skirtingų energijos šaltinių. Baterijos energiją naudojantis elektrinis variklis varo automobilį, o 1 litro darbinio tūrio „Ford EcoBoost“ benzininis variklis įkrauna hibridinę bateriją ir užtikrina didesnį nuvažiuojamą atstumą. Važiuojant galima rinktis iš keturių elektrinio važiavimo (EV) režimų, pavyzdžiui, pasirinkę „EV Now“ režimą, važiuosite naudodami tik elektros energiją ir negeneruodami jokios emisijos. Tokiu būdu, t. y. naudodami tik elektros energiją, galėsite įveikti 55 kilometrų atstumą, kuris taip pat priklauso nuo konkretaus automobilio, oro sąlygų ir vairavimo stiliaus. Šio „Ford Tourneo Custom“ įkraunamas hibridas baterija gali būti įkraunama ir daugelyje kintamosios srovės įkrovimo vietų.
FORD KOMERCINIAI AUTOMOBILIAI SU ECOBLUE DYZELINIAIS VARIKLIAIS
Efektyvi dyzelinė technologija 

Naujasis „Tourneo Custom“ išsiskiria plačiomis 2 litrų darbinio tūrio „Ford EcoBlue“ dyzelinių variklių pasirinkimo galimybėmis, be to, galite rinktis iš keturių, iki 185 AG galią išvystančių, varos sistemų. Galingi, švarūs ir ištobulinti „Ford EcoBlue“ dyzeliniai varikliai pasižymi pirmaujančių rinkoje ir apdovanojimų pelniusių „Ford EcoBoost“ benzininių variklių našumu ir technologija.

Selektyvinė išmetamųjų dujų valymo sistema „Selective Catalytic Reduction“ (SCR) naudoja „AdBlue“, padedantį konvertuoti išmetamųjų dujų NOx medžiagas į azotą ir vandenį, todėl kiekvienas variklis atitinka griežčiausius Euro 6.2 emisijos standartus. 
MODERNIAUSIOS TECHNOLOGIJOS JŪSŲ FORD TOURNEO PAVERČIA PATIKIMU PARTNERIU
„Ford Tourneo Custom“ automobilyje yra įdiegta įspūdinga gausybė išmaniųjų pagalbos vairuotojui technologijų, įskaitant ir įspėjamąją aklųjų zonų sistemą, pastebinčią automobilius, kurių jūs galite nepamatyti. Kelio ženklų atpažinimo kamerą naudojantis išmanusis važiavimo greičio kontrolės asistentas automatiškai nustatys didžiausią leistiną greitį (kai funkcija yra aktyvuota) ir padės jo neviršyti.

Įspėjimo apie artėjantį transportą funkcija, nustačiusi artėjančias transporto priemones jums važiuojant atbuline eiga, apie tai jus nedelsiant įspės, o adaptyvioji greičio palaikymo sistema leis automatiškai išlaikyti iš anksto nustatytą atstumą iki priešais važiuojančio automobilio.
PATOGIAI ATSISĖSKITE, ATSIPALAIDUOKITE IR MĖGAUKITĖS KELIONE
„Ford Tourneo Custom“ panardins į ypatingai malonią važiavimo patirtį, nesvarbu kurioje vietoje sėdėtumėte. Universaliai pritaikoma galinių sėdynių sistema leis išnaudoti įvairias sėdynių ir bagažo skyriaus konfigūravimo galimybes. Jeigu išsirinksite ilgesnę L2 važiuoklės bazę, vietos bagažui turėsite dar daugiau. Apsukamos antrosios eilės sėdynės leis paprastai sukurti konferencinės erdvės atmosferą salone. Priklausomai nuo to, kurį modelį pasirinksite, šis komercinis automobilis leis naudotis trimis atskiromis sėdimosiomis vietomis trečioje sėdynių eilėje ir / arba atskiromis antrosios sėdynių eilės sėdynėmis. 

Viskas skirta Jūsų ir Jūsų keleivių patogumui bei malonioms kelionėms – aukščiausios kokybės medžiagos ir apdaila, platesnės daiktų laikymo galimybės ir skrupulingas meistriškumas. Norintiems išsiskirti sukurtas „Ford Tourneo Custom Titanium X“ papildomos įrangos paketas.
JŪSŲ TOURNEO CUSTOM APRŪPINTAS PĖSČIŲJŲ APSAUGOS SISTEMA
Tam, kad Jūsų diena būtų saugesnė ir lengvesnė, šie „Ford“ komerciniai automobiliai aprūpinti gausybe sistemų. Naudodama radarą ir kamerą, apsaugos nuo susidūrimo sistema „Pre-Collision Assist“ aptinka ir įspėja apie priešakyje lėčiau judančias transporto priemones bei pėsčiuosius, taip pat eismo dalyvius, kurie gali ketinti pereiti kelią. Jums nesureagavus į įspėjamuosius signalus, sistema paruošia stabdžių sistemą ir gali automatiškai pradėti stabdyti automobilį, kad užkirstų kelią susidūrimui arba sušvelnintų jo padarinius. 

Esant įprastoms eismo sąlygoms ir tinkamai automobilio būklei, važiuojant ne didesniu kaip 80 km/val. greičiu, ši technologija gali padėti sumažinti eismo įvykių riziką arba net jų išvengti.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Gaukite daugiau informacijos apie Jus dominantį modelį.