Balansas kelionėms ir darbui
NAUJASIS FORD TOURNEO CUSTOM ACTIVE
Progresas per inovacijas
FORD TOURNEO CUSTOM
Verslo klasės kelionės
NAUJASIS FORD TOURNEO CUSTOM ACTIVE
Mėgaukitės erdve
FORD TOURNEO CUSTOM
Dar efektyvenis
FORD TOURNEO CUSTOM
AUKŠTESNIO LYGIO DAR PATOGESNIS KELEIVINIS AUTOMOBILIS
Iki devynių sėdimųjų vietų galintis turėti Ford Tourneo Custom modelis išsiskiria praktiška ir universalia interjero erdve bei užtikrina išskirtinį komfortą, būdingą aukščiausios klasės keleiviniams automobiliams. Dabar galite rinktis iš plataus ekonomiškų dyzelinių automobilių asortimento arba pažangias hibridines technologijas. Rezultatas – dar rafinuotesnis ir įmantresnis keleivinis automobilis nei bet kada anksčiau.
Kainoraštis ir katalogas
Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.
ECOBLUE HIBRIDAS
Nedidelis elektrinis variklis gali užtikrinti dar geresnį efektyvumą

Galite rinktis Tourneo Custom hibridinę EcoBlue versiją. Tai technologija, užtikrinanti mažesnes degalų sąnaudas ir taršą – baterijos energija varomas nedidelis elektrinis variklis prireikus veikia kartu su vidaus degimo varikliu. Kinetinė energija ir rekuperacinis stabdymas įkrauna 48 voltų hibridinę bateriją važiavimo metu. 
ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS
Dviejų skirtingų technologijų geriausių savybių derinys

Įkraunamas Tourneo Custom hibridas naudoja du skirtingus energijos šaltinius. Baterijos energiją naudojantis elektrinis variklis varo automobilį, o 1 litro darbinio tūrio Ford EcoBoost benzininis variklis įkrauna hibridinę bateriją ir užtikrina didesnį nuvažiuojamą atstumą. Važiuojant galima rinktis iš keturių elektrinio važiavimo (EV) režimų, pavyzdžiui, pasirinkę EV Now režimą, važiuosite naudodami tik elektros energiją ir negeneruodami jokios emisijos. Tokiu būdu, t. y. naudodami tik elektros energiją, galėsite įveikti 55 kilometrų atstumą, kuris taip pat priklauso nuo konkretaus automobilio, oro sąlygų ir vairavimo stiliaus. Šio įkraunamo hibridinio elektromobilio baterija gali būti įkraunama ir daugelyje kintamosios srovės įkrovimo vietų.

ECOBLUE DYZELINIAI VARIKLIAI
Efektyvi dyzelinė technologija 

Naujasis Tourneo Custom išsiskiria plačiomis 2 litrų darbinio tūrio Ford EcoBlue dyzelinių variklių pasirinkimo galimybėmis, be to, galite rinktis iš keturių, iki 185 AG galią išvystančių, varos sistemų. AdBlue® katalizinės redukcijos sistema NOx išmetimo dujas išskaido į azotą ir vandenį, todėl kiekvienas variklis atitinka griežčiausius Euro 6.2 emisijos standartus. 
MODERNIAUSIOS TECHNOLOGIJOS JŪSŲ PATOGUMUI
Tourneo Custom automobilyje yra įdiegta įspūdinga gausybė išmaniųjų pagalbos vairuotojui technologijų, įskaitant ir įspėjamąją aklųjų zonų sistemą, pastebinčią automobilius, kurių jūs galite nepamatyti. Kelio ženklų atpažinimo kamerą naudojantis išmanusis važiavimo greičio kontrolės asistentas automatiškai nustatys didžiausią leistiną greitį (kai funkcija yra aktyvuota) ir padės jo neviršyti.
 Įspėjimo apie artėjantį transportą funkcija, nustačiusi artėjančias transporto priemones jums važiuojant atbuline eiga, apie tai jus nedelsiant įspės, o adaptyvioji greičio palaikymo sistema leis automatiškai išlaikyti iš anksto nustatytą atstumą iki priešais važiuojančio automobilio.
PATOGIAI ATSISĖSKITE, ATSIPALAIDUOKITE IR MĖGAUKITĖS KELIONE
Tourneo Custom panardins į ypatingai malonią važiavimo patirtį, nesvarbu kurioje vietoje sėdėtumėte. Universaliai pritaikoma galinių sėdynių sistema leis išnaudoti įvairias sėdynių ir bagažo skyriaus konfigūravimo galimybes. Jeigu išsirinksite ilgesnę L2 važiuoklės bazę, vietos bagažui turėsite dar daugiau. Apsukamos antrosios eilės sėdynės leis paprastai sukurti konferencinės erdvės atmosferą salone. Priklausomai nuo to, kurį modelį pasirinksite, galėsite naudotis trimis atskiromis sėdimosiomis vietomis trečioje sėdynių eilėje ir / arba atskiromis antrosios sėdynių eilės sėdynėmis. Viskas skirta jūsų ir jūsų keleivių patogumui bei malonioms kelionėms – aukščiausios kokybės medžiagos ir apdaila, platesnės daiktų laikymo galimybės ir skrupulingas meistriškumas.
PĖSČIŲJŲ APSAUGOS SISTEMA
Apsaugos nuo susidūrimo sistema aptinka ir įspėja apie priešakyje lėčiau judančias transporto priemones ir pėsčiuosius, taip pat eismo dalyvius, kurie gali ketinti pereiti kelią. Jums nesureagavus, sistema ims automatiškai stabdyti. Važiuojant ne didesniu kaip 80 km/h greičiu, ši technologija gali padėti sumažinti eismo įvykių riziką arba net jų išvengti (esant įprastoms eismo sąlygoms ir tinkamai automobilio būklei).