Verslo klasės kelionės

NAUJASIS FORD TOURNEO CUSTOM ACTIVE

NAUJASIS FORD TOURNEO CUSTOM ACTIVE

Naujoji Ford Active serija Tourneo Custom automobiliui automobilį suteikė dar daugiau erdvumo. Šis patogus aštuonvietis puikiai tiks didesnėms žmonių grupėms ar aktyvų laisvalaikį mėgstančioms šeimoms, be to, automobilyje yra daug erdvės bagažui ir įvairiai įrangai. Universalios išimamos sėdynės prireikus leis išnaudoti visą automobilio erdvę bagažui arba pritaikyti sėdynių išdėstymą jūsų poreikiams. 

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Naujas ryškus dizainas, lanksčiai pritaikomos sėdynės, dar geresnį valdymą važiuojant nelygia kelio danga užtikrinantis papildomai pasirenkamas mechaninis riboto slydimo diferencialas. Tourneo Custom Active taps stilingu visų kelionių palydovu, be vargo įveiksiančiu įvairių kelio dangų keliamus iššūkius.

JAUDINANTIS DIZAINAS

Tourneo Custom Active – tai universalumo ir galimybių sinonimas. Per visą stogo ilgį nusidriekę skersiniai prireikus leis padidinti bagažo erdvę, o dviejų atspalvių 17 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai, šoniniai slenksčiai ir charakteringos Active grotelės džiugins akis energija trykštančiu dizaino charakteriu.

KELIAUKITE PATOGIAI

Unikaliais mėlynos Nordic Blue spalvos dygsniais dekoruotos aukščiausios kokybės oda iš dalies aptrauktos sėdynės leis patogiai ir stilingai keliauti net aštuoniems asmenims. Šios sėdynės gali būti nulenkiamos, prireikus daugiau erdvės bagažui – išimamos, o galinė sėdynių eilė gali būti atsukta taip, kad jaustumėtės tarsi konferencijų kambaryje. Su FordPass Connect prie automobilio belaidžio interneto tinklo galėsite prijungti iki dešimties įrenginių. Tai tobulas automobilis aktyvų laisvalaikį mėgstančioms šeimoms – iš taško A į tašką B vykite aplankydami X, Y ir Z taškus!

PAŽANGI VARIKLIO TECHNOLOGIJA

Savo pažangiais 2 litrų darbinio tūrio Ford EcoBlue dyzeliniais varikliais apsiginklavę Tourneo Custom Active modeliai yra ir galingi, ir efektyvūs. Galite rinktis iš dviejų iki 185 AG galios ir 415 Nm sukimo momentą užtikrinančių varos sistemų ir papildomai pasirenkamą automatinę transmisiją. Kad ir kurį variklį bepasirinktumėte, jis atitiks griežtus Euro 6.2 emisijos standartus.

DAR DAUGIAU GALIMYBIŲ

Į mechaninę transmisiją turintį Tourneo Custom Active modelį gali būti montuojama pažangi sistema, padedanti dar paprasčiau įveikti iššūkius važiuojant nelygia kelio danga. Papildomai pasirenkamas mechaninis riboto slydimo diferencialas, perduodamas jėgą mažiausiai su kelio danga sukibusiam ratui, sumažina nepageidaujamą rato slydimą esant nelygiam kelio paviršiui. Tai leis užtikrintai judėti į priekį ir pagerins automobilio stabilumą tada, kai to reikės labiausiai.