Visada pasirengęs

Ford transit custom trail

FORD TRANSIT CUSTOM

„Ford Transit Custom“ komerciniai automobiliai visais laikais garsėjo tvirtumu, funkcionalumu, patikimumu, aukščiausiu dizaino ir kokybės lygiu. Nuo šiol šiame furgone rasite dar daugiau inovatyvių funkcijų ir išmaniųjų technologijų. Be to, dėl pažangių dyzelinių variklių arba hibridinių variklių variantų jis pasižymi geresnėmis našumo savybėmis. Galite neabejoti: šis furgonas kaip niekad pažangus ir ištobulintas. 

Kainoraštis ir katalogas

Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.

PASIRINKITE KĖBULO TIPĄ

TALPUS KOMERCINIS AUTOMOBILIS

„Transit Custom“ furgonas yra funkcionali krovininė transporto priemonė, per visą aukštį ir plotį turinti pertvarą (įstiklintą arba neįstiklintą), atskiriančią krovinių zoną nuo kabinos, kurios priekyje gali būti dvi arba trys sėdynės. Galite rinktis vienerias arba dvejas stumdomas duris ir varstomas vyriais arba atverčiamas galines duris.

TRANSIT CUSTOM FURGONAS SU DVIGUBA KABINA

Šis komercinis automobilis, kaip įprastai furgonuose, priekyje turi dvi arba tris sėdynes. Be to, furgone su dviguba kabina už priekinių sėdynių įrengta papildoma fiksuota trijų sėdynių eilė. Už jos – įstiklinta pertvara, skirianti antrąją sėdynių eilę nuo krovinių zonos. 

KOMBI – NAUJAS FORD TRANSIT CUSTOM FURGONAS

Naujasis „Ford Transit Custom“ modelis „Kombi M1“ standartiškai pasižymi ypatingu universalumu. Standartinėje komplektacijoje rasite tris sėdynių eiles, kur telpa iki 9 žmonių. Visas sėdynes galima nulenkti ar išimti, kad vietoje keleivių galėtumėte vežti įrankius ar įrangą. 

Susipažinkite iš arčiau

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

PASIRINKITE TINKAMIAUSIĄ TRANSIT CUSTOM VARIKLĮ

„Ford Transit Custom“ techniniai duomenys rodo, kad šis furgonas kaip niekad pažangus ir ištobulintas. Iš plataus asortimento galite rinktis pageidaujamą jėgos pavarą. „Ford Transit Custom“ Hybrid (įkraunamas) galite nuvažiuoti iki 42 km su nuline emisija, tuo tarpu „EcoBlue“ hibride integruotas elektros variklis padeda ženkliai sumažinti degalų sąnaudas. Be abejo, galite rinktis ir įvairius pažangius didelio našumo „Ford EcoBlue“ dyzelinius variklius. Galingi ir švarūs „Ford EcoBlue“ dyzeliniai varikliai pasižymi pirmaujančių rinkoje ir apdovanojimų pelniusių „Ford EcoBoost“ benzininių variklių našumu ir technologija.

FORD TRANSIT CUSTOM IŠSISKIRIA KROVINIŲ TALPA IR PATOGIU PRIĖJIMU

Trys kėbulo tipai – trys skirtingi priėjimai prie krovinių zonos ir įlipimai į furgoną. „Ford Transit Custom“ matmenys kelia įspūdį. Jame telpa iki 8,3 m3 krovinių – tai tolygu trims europadėklams. Furgone su dviguba kabina telpa šeši žmonės ir iki 4,3 m3 krovinių – t. y. nesunkiai telpa vienas europadėklas. 9 vietų „Kombi“ furgone telpa iki 2,5 kubinio metro krovinių. Prie šios krovinių erdvės prieiti nepaprastai patogu pro padėklo pločio stumdomas šonines duris, plačias galines duris ir žemas furgono grindis.

FORD KOMERCINIAI AUTOMOBILIAI – JŪSŲ RAKTAS Į DAR GERESNIO RYŠIO PASAULĮ

Naująjį „Ford Transit Custom“ furgoną nuo šiol galite įsigyti su „FordPass Connect“ modemu. Sistema pasižymi įvairiais pažangiais sprendimais, pavyzdžiui, galimybe aprūpinti 4G WiFi ryšiu iki dešimties įrenginių, kad visi Jūsų keleiviai galėtų naršyti, o tiesiai į furgono SYNC3 navigacijos sistemą gautumėte naujausią informaciją apie eismo sąlygas realiuoju laiku. Įdiegę „FordPass Pro“ programėlę savo mobiliajame telefone, galėsite pasitikrinti, ar nepamiršote užrakinti furgono durų ir nuotoliniu būdu jas užrakinti ar atrakinti. Be to, galėsite stebėti iki penkių prijungtų įmonės transporto priemonių būklę ir patikrinti, ar joms nereikalinga techninė priežiūra.

SU AKTYVIĄJA PARKAVIMO PAGALBOS SISTEMA TRANSIT CUSTOM PASTATYSITE DAR PAPRASČIAU

Prireikus pristatyti prekes judrioje gatvėje, ne visada paprasta sustoti. Ypač vykstant dideliu krovininiu furgonu riboto matomumo sąlygomis. Šie „Ford“ komerciniai automobiliai su aktyviąja parkavimo pagalbos sistema gali surasti tinkamą stovėjimo vietą ir saugiai į ją įmanevruoti Jūsų furgoną. Jums tereikia valdyti stabdžius ir pavaras. Be to, ši sistema padės išmanevruoti furgoną iš lygiagrečių stovėjimo vietų.

VAŽIAVIMO VIENOJE EISMO JUOSTOJE IŠLAIKYMO SISTEMA

Pastebėjusi, kad atsitiktinai išvažiavote iš juostos, važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo sistema gali apie tai įspėti vairuotoją, aktyvuodama vairo vibraciją ir vaizdo signalą. Ši ir gausybė kitų pagalbos vairuotojui technologijų padeda laiku reaguoti į aplinkybes. Pavyzdžiui, kartu su eismo juostų stebėjimo ir perspėjimo sistema tiekiamas vairuotojo perspėjimo signalas, kurio paskirtis – perspėti apie sumažėjusį vairuotojo budrumą. Nesvarbu, kokį modelį pasirinksite – „Ford Transit Custom Sport“, „Ford Transit Custom Trend“ ar kurį kitą, svarbiausia – saugumas.

TVARUS KOMERCINIS AUTOMOBILIS SU GEOGRAFINIŲ ZONŲ NUSTATYMO TECHNOLOGIJA

Transporto priemonėse su hibridinėmis jėgos pavaromis integruota geografinių zonų nustatymo technologija skirta padėti gerinti vietos oro kokybę. „Ford Transit Custom“ furgonas fiksuoja, kai įvažiuojate į didelio automobilių tankio ar mažos taršos zoną ir automatiškai persijungia į važiavimo tik elektra režimą. Be to, naudotojas gali susikurti savo „žaliąsias zonas“ ir tokiu būdu sumažinti furgono emisiją arti mokyklų, miesto zonose ir sandėliuose.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Gaukite daugiau informacijos apie Jus dominantį modelį.