Visoms Jūsų kelionėms

Ford transit custom active

FORD TRANSIT CUSTOM ACTIVE

Ford Transit Custom Active – kur kas daugiau, nei Jūsų biuras ant ratų.
 
Mechaninis riboto slydimo diferencialas, kurį siūlome užsakyti papildomai (tik su mechanine pavarų dėže) užtikrina, kad furgonas įveiks net sudėtingiausius kelio ruožus, perduodamas galią į ratus su didžiausia trauka. Pribloškiantis naujas furgono dizainas neabejotinai išskirs Jus iš minios. 
 
Pradedant darbu mieste, baigiant savaitgalio išvykomis į gamtą ‒ kur bekeliautumėte, Transit Custom Active užtikrins, kad kiekviena kelionė būtų sklandi ir be rūpesčių.  

Susipažinkite iš arčiau

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Drąsaus naujo dizaino ir dar geresnių specifikacijų Transit Custom Active skirtas trokštantiems ištrūkti iš kasdienybės. Dėl aukščiausios kokybės medžiagų ir išmaniųjų technologijų furgone jausitės patogiai ir neprarasite ryšio, kur bebūtumėte.

SKIRTAS NE TIK DARBUI

Transit Custom Active sužavės drąsia nauja išvaizda, atitinkančia įspūdingas jo galimybes. Unikalūs 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai, kontrastingi veidrodėliai ir firminės Active priekinės grotelės užtikrina: tikrai neliksite nepastebėti. Per visą ilgį nusidriekusia šonine pakopa lengvai įlipsite į furgoną, o ant stogo skersinių galėsite gabenti dar daugiau krovinių. Be to, furgone galime papildomai integruoti mechaninį riboto slydimo diferencialą, padėsiantį be vargo įveikti sudėtingus kelio ruožus.

MĖGAUKITĖS KIEKVIENA KELIONE

Transit Custom Active viduje – aukščiausios klasės iš dalies odinė apdaila.  „Nordic Blue“ dekoratyvinės siūlės sukuria unikalaus interjero įspūdį, papildantį drąsią furgono išvaizdą. Išmaniosios technologijos, kaip antai FordPass Connect, užtikrina ryšį, kur benuvyktumėte.  

SUSIDOROS SU SUDĖTINGIAU-SIOMIS UŽDUOTIMIS

Transit Custom Active galima komplektuoti su pažangia sistema, padėsiančia be vargo įveikti sudėtingus kelio ruožus. Mechaninis riboto slydimo diferencialas, kurį siūlome užsakyti papildomai, sumažina nepageidaujamą ratų sukimąsi, ypač važiuojant nekibia  ar nelygia kelio danga, nukreipdamas galią į ratą su didžiausia trauka. Ši technologija padės jums judėti pirmyn, kai to labiausiai reikės. 

PAŽANGI VARIKLIO TECHNOLO-GIJA

Pažangus EcoBlue dyzelinis variklis daro įspūdį iki 170 AG galia ir sklandaus sukimo momento perdavimo savybėmis.