METAS DARBUI

FORD TRANSIT CUSTOM KOMBI

NAUJASIS FORD TRANSIT CUSTOM KOMBI

Vežate patyrusių darbininkų komandą į darbo vietą? Mokyklos sportininkų komandą į varžybas? O gal apsnūdusius poilsiautojus į 4 val. ryto skrydį? Universalusis Transit Custom Kombi jūsų nepaves ‒ šiame furgone be vargo tilps iki 8 keleivių bei krovinys.
 
Jei automobilyje pageidaujate daugiau erdvės virš galvos, Transit Custom Kombi galima užsakyti skirtingo aukščio, o jei reikalingas MPV furgonas su didesne bagažine ‒ galite rinktis iš skirtingų ratų bazių ilgių. Dėl universalaus antros ir trečios sėdynių eilės išplanavimo čia tilps iki 8 keleivių. Taip pat galite be vargo perplanuoti furgono galo išdėstymą pagal konkrečius Jūsų verslo poreikius. 

Susipažinkite iš arčiau

Susipažinkite iš arčiau

SĖDYNĖS SUKURTOS JŪSŲ KOMFORTUI

Transit Custom Kombi priekinių sėdynių dizainas pasižymi modifikuota sėdynių geometrija, storesnio pluošto audiniais ir plonesne, bet patvaresne apdaila, kad keliautumėte dar patogiau ir visiškai atsipalaidavę. Transit Custom Kombi furgono antrojoje ir trečiojoje sėdynių eilėse sukomplektuotos 2+1 „flamingo“ tipo sėdynes. 

GEOGRAFINIŲ ZONŲ NUSTATYMO TECHNOLO-GIJA

Transit Custom įkraunamame hibride integruota geografinių zonų nustatymo technologija skirta padėti gerinti oro kokybę. Transit Custom Kombi fiksuoja, kai įvažiuojate į didelio automobilių tankio ar mažos taršos zoną ir automatiškai persijungia į važiavimo tik elektra režimą. Be to, naudotojas gali susikurti savo „žaliąsias zonas“ ir tokiu būdu sumažinti furgono emisiją arti mokyklų, miesto zonose ir sandėliuose.  

FORD ECOBLUE DYZELINIS VARIKLIS

Naujuosiuose Transit Custom Kombi furgonuose nuo šiol dar didesnės galios ir sukimo momento 2,0 litrų Ford EcoBlue varikliai. Kiekvienas variklis atitinka griežčiausius Euro 6.2 taršos standartus – šių pažangių  jėgos pavarų privalumus dar labiau sustiprina gausybė išmanių, tausių technologijų.