Pasiruošęs darbui

ford transit custom trail

FORD TRANSIT CUSTOM TRAIL

Ford Transit Custom Trail ‒ tai naujo tvirto dizaino ir dar geresnių galimybių derinys, sukurtas ieškantiems geriausio savo verslui. 
 
Mechaninis riboto slydimo diferencialas (tik su mechanine pavarų dėže) pagerina Transit Custom Trail valdymą, važiuojant bekele, perduodamas galią į ratus su didžiausia trauka. Pažangių variklių asortimentas užtikrins dar geresnius degalų sąnaudų rodiklius ir mažesnę emisiją.
 
Įspūdingas Ford Transit Trail eksterjeras bei unikalios priekinės grotelės su ryškiu FORD užrašu užtikrina: tikrai neliksite nepastebėti. Įspūdingą furgono išvaizdą vainikuoja 16 colių 10 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai.

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Kai darbe susiduriate su netikėtai iškilusiomis kliūtimis, labai svarbu, kad galėtumėte pasikliauti savo furgonu. Dėl mechaninio riboto slydimo diferencialo (tik su mechanine pavarų dėže) Transit Custom Trail padės pasiekti net atokiausias vietas. Dėl įspūdingo naujo dizaino, stogo skersinių, kuriuos siūlome įsigyti papildomai, ir šoninių pakopų su šiuo furgonu tikrai neliksite nepastebėti.

FORD ECOBOOST HIBRIDINIS VARIKLIS

Transit Custom Trail galima įsigyti ir EcoBoost hibrido versiją. Ši hibrido technologija padeda sumažinti degalų sąnaudas ir taršą – čia integruotas nedidelis baterija maitinamas variklis prireikus teikia papildomos galios degimo varikliui. Jums vairuojant, kinetinė energija ir regeneracinio įkrovimo funkcija įkrauna 48 voltų hibridinę bateriją. 

MECHANINIS RIBOTO SLYDIMO DIFEREN-CIALAS

Transit Custom Trail sukurtas taip, kad be vargo įveiktumėte sudėtingus kelio ruožus. Mechaninis riboto slydimo diferencialas, kurį galima integruoti transporto priemonėse su mechanine pavarų dėže, sumažina nepageidaujamą ratų sukimąsi, ypač važiuojant nekibia  ar nelygia kelio danga, nukreipdamas galią į ratą su didžiausia trauka. Ši technologija padės jums judėti pirmyn, kai to labiausiai reikės. 

FORD ECOBLUE DYZELINIS VARIKLIS

Naujuosiuose Transit Custom Trail furgonuose integruojami galingi, netaršūs ir itin pažangūs 2,0 litrų Ford EcoBlue dyzeliniai varikliai, kuriuose viena iš keturių galimų jėgos pavarų generuoja iki 185 AG galią. Visi varikliai atitinka griežčiausius Euro 6.2 taršos standartus.