Transit Custom Van

FORD TRANSIT CUSTOM FURGONAS

Ford Transit Custom furgonas visais laikais garsėjo tvirtumu, funkcionalumu ir patikimumu. Nuo šiol šiame vidutinio dydžio furgone rasite dar daugiau inovatyvių funkcijų ir išmaniųjų technologijų.  
 
Ford Transit Custom furgoną galima įsigyti su įvairiomis jėgos pavaromis, taip pat ir įkraunamo hibridinio furgono. Be to, galite rinktis įvairius stogo aukščio ir ratų bazės derinius, jei Jums reikalingas furgonas aukštesniu stogu ar itin ilgiems kroviniams vežti. Kokie bebūtų Jūsų įmonės poreikiai,  Ford Transit Custom furgonas padės pagerinti Jūsų veiklos rodiklius.  

Susipažinkite iš arčiau

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

APSAUGOS NUO SUSIDŪRIMO SISTEMA

Apsaugos nuo susidūrimo sistema stebi priekyje Jūsų esančius pėsčiuosius ir transporto priemones. Sistema gali įspėti apie gresiantį pavojų ir, jei nesureaguojate, automatiškai aktyvuoti stabdžius. Ši technologija aktyvuojama, važiuojant iki 80km/h (50 mph) greičiu (esant normalioms kelio sąlygoms).

KROVINIŲ PAGRINDO FIKSATORIAI

Apatiniai prie šoninių sienelių esantys tvirtinimo taškai leis patogiai ir patikimai pritvirtinti krovinį. Tokiu būdu furgono grindys liks neužkrautos ir jas galima užtiesti lengvai valomu paklotu. Papildomi tvirtinimo taškai integruoti į vidutinio dydžio furgono konstrukciją juosmens ir pečių aukštyje – kiekvienas jų atlaiko įspūdingą iki 30 kg apkrovą. 

POSŪKIO SPINDULYS

Naujojo Transit Custom furgono posūkio spindulys vos 10,9 metro, tad nepaisant šio furgono dydžio, juo manevruoti itin paprasta. Tai dar viena priežastis, dėl kurios Transit Custom furgonas idealiai tinkamas verslui, ypač jei nuolat dirbate mieste, tarp daugybės pakrovimo ir iškrovimo vietų. 

SU AKTYVIĄJA PARKAVIMO PAGALBOS SISTEMA FURGONĄ PASTATYSITE DAR PAPRASČIAU

Prireikus pristatyti prekes judrioje gatvėje ne visada paprasta sustoti. Ypač vykstant dideliu krovininiu furgonu riboto matomumo sąlygomis. Aktyvioji parkavimo pagalbos sistema gali surasti tinkamą stovėjimo vietą ir saugiai į ją įmanevruoti Jūsų Transit Custom furgoną. Jums tereikia valdyti stabdžius ir pavaras. Be to, ši sistema padės išmanevruoti furgoną iš lygiagrečių stovėjimo vietų. 

GEOGRAFINIŲ ZONŲ NUSTATYMO TECHNOLO-GIJA

Transit Custom įkraunamame hibride integruota geografinių zonų nustatymo technologija skirta padėti gerinti vietos oro kokybę. Transit Custom furgonas fiksuoja, kai įvažiuojate į didelio automobilių tankio ar mažos taršos zoną ir automatiškai persijungia į važiavimo tik elektra režimą. Be to, naudotojas gali susikurti savo „žaliąsias zonas“ ir tokiu būdu sumažinti furgono emisiją arti mokyklų, miesto zonose ir sandėliuose.

GALIMA ĮSIGYTI IR ĮKRAUNAMĄ HIBRIDINĮ FURGONĄ

Transit Custom įkraunamame hibride baterijos energija varomas elektros variklis veikia išvien su 1,0 litro EcoBoost varikliu. Pasirinkę EV režimą, galite junginėti galią tarp elektrinio variklio, benzininio variklio ar degalus taupančio abiejų variklių derinio. Vien elektra galite nuvažiuoti iki 43 km su nuline emisija. Ši savybė itin naudinga važinėjant mieste, net itin mažos taršos zonose.