Automobilio atpirkimas

Automobilio atpirkimas (Trade-in)

Pasikeiskite savo seną automobilį į naują ir sutaupykite
Turite vis dar patikimą automobilį, tačiau mielai jį pakeistumėte nauju? Parduokite mums seną automobilį, o naują – tiesiai iš mūsų salono įsigykite už gerą kainą. Nesvarbu, kokio gamintojo modelį šiuo metu vairuojate, pateiksime jums atpirkimo pasiūlymą ir padėsime išvengti visų su automobilio keitimu susijusių rūpesčių – sutaupysite laiko ir lengviau įsigysite naują automobilį. Pasinaudoję atpirkimo pasiūlymais, už naujo automobilio vairo taip pat sėsite gerokai greičiau!

Mes atpirksime Jūsų automobilį – taip Jūs sumokėsite dalį naujo automobilio kainos
  1. Atvykite į artimiausią Ford atstovybę su savo automobiliu.
  2. Įvertinę jo būklę ir pateikę profesionalią automobilio įvertinimo ataskaitą, mes galėsime jums pasiūlyti geriausią pirkimo-pardavimo kainą.
  3. Išsirinksite bet kurį, jums labiausiai tinkantį, naują automobilio modelį, kurį jums sukomplektuosime pagal individualius poreikius. 
  4. Padėsime jums sutvarkyti visus reikiamus dokumentus ir pasiūlysime puikias lizingo bei draudimo sąlygas naujai transporto priemonei.

Kodėl verta bendradarbiauti su Ford?
Kviečiame pasinaudoti išpirkimo paslauga ir įsigyti jums labiausiai tinkantį naują modelį iš Ford. Automobiliai lizingu parduodami itin paprastai ir greitai.

Mes siūlome:
  • Garantuotas visų teisinių sandorių grynumas ir skaidrumas.
  • Patogi automobilio pardavimo sistema – seno automobilio pardavimo suma taps pradiniu įnašu naujam automobiliui.
  • Palankios sąlygos naudotiems automobiliams įsigyti.
  • Patogumas ir laiko taupymas – sutartimis ir dokumentais pasirūpinsime už jus.