Išmani visuose žingsniuose
FORD PUMA
Dinamiška kiekvienoje kelionėje
FORD PUMA
SPECIALUS FORD PUMA PASIŪLYMAS
Ford Puma dabar tik nuo 19 990 eurų
Versija; Titanium
Pavarų dėžė: mechaninė
Degalų tipas: benzinas
Galia: 125 AG

FORD PUMA ECOBOOST HIBRIDAS

Į žmogų orientuotas pažangus dizainas, išryškintas padidinto pravažumo automobiliams (SUV) būdingas eksterjero stilius ir moderni jėgą į varančiuosius ratus perduodanti hibridinė technologija.
 
Galite rinktis savaime įsikraunančia lengvųjų hibridų technologija išsiskiriantį „Ford Puma“ modelį su „EcoBoost“ benzininiu varikliu – tai puikus didesnio nuvažiuojamo atstumo ir mažesnės emisijos sprendimas. Miesto visureigiai jau persikėlė į kitą lygį.

Kainoraštis ir katalogas

Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.
Susipažinkite iš arčiau
TECHNOLOGIJOS, LEIDŽIANČIOS PAJUSTI FORD PUMA VAIRAVIMO MALONUMĄ
Tam, kad vairavimas taptų dar malonesniu, „Ford Puma“ apsiginklavo gausybe technologijų, įskaitant „Ford Co-Pilot 360“ pagalbos vairuotojui sistemą, pasirenkamus važiavimo režimus, adaptyviąją pastovaus greičio palaikymo sistemą, pagalbos išvengiant susidūrimo technologiją ir kartu su šia technologija veikiančią automatinę vairo sukimo jėgos padidinimo funkciją, kai yra siekiama išvengti eismo įvykio.
APLINKĄ TAUSOJANČIĄ HIBRIDINĘ TECHNOLOGIJĄ TURINTIS MIESTO VISUREIGIS
Naujoji hibridinių elektromobilių era jau čia. Rinkitės „Ford Puma Hybrid“ modelį su savaime įsikraunančia lengvųjų hibridų technologija ir „EcoBoost“ benzininiu varikliu. Rezultatas – įspūdingai mažos degalų sąnaudos ir pastebimai mažesnė CO2 emisija, lyginant su kitais nehibridiniais varikliais. Įspūdingomis vairavimo charakteristikomis mėgausitės be jokių kompromisų. 
STILIUS IR PAŽANGA NEATSIEJAMI NUO BET KURIO FORD PUMA MODELIO
„Ford Puma“ salone vyrauja stilingo dizaino ir rafinuotumo atmosfera. Pasirinkę prabangųjį „Ford Puma Titanium“ 2022-ųjų modelį mėgausitės aukščiausios kokybės medžiagomis, o visuose modeliuose įdiegta išmaniųjų funkcijų ir technologijų gausa leis visiškai perimti kontrolę į savo rankas. Susieję savo „Ford Puma“ automobilį su „FordPass“ programėle turėsite galimybę naudotis dar platesnėmis išmaniųjų vairavimo funkcijų galimybėmis.
MIESTO VISUREIGIAI, UŽTIKRINANTYS JŪSŲ SAUGUMĄ
Išmaniųjų „Ford Puma“ pagalbos vairuotojui technologijų, kaip įspėjimo apie galimo susidūrimo pavojus funkciją arba išmaniąsias sukibimo su kelio danga ir stabilumo palaikymo sistemas, tikslas – Jūsų, Jūsų šeimos ir kitų eismo dalyvių saugumas. Naujausios technologijos įdiegtos visuose siūlomuose modeliuose: „Ford Puma ST-Line“ ir  „Ford Puma Titanium“.
APGALVOTAI IŠNAUDOTA ERDVĖ FORD PUMA PAVERČIA NEĮTIKĖTINA BAGAŽO SAUGYKLA
Nuostabiu skulptūriškumu spinduliuojantis miesto visureigis „Ford Puma“ išsiskiria savo eksterjeru – tai skrupulingai apgalvoto funkcionalumo išraiška. Į erdvumo kompromisus nebuvo leistasi projektuojant ir bagažo skyrių – išradingas „MegaBox“ pažangumas bagažinę padidina papildomais 80 litrų (lengvųjų hibridinių elektromobilių „Megabox“ bagažo skyriaus talpa – 68 l).

SUŽINOKITE DAUGIAU

Gaukite daugiau informacijos apie Jus dominantį modelį.