Išmani visuose žingsniuose

FORD PUMA

Dinamiška kiekvienoje kelionėje

FORD PUMA

FORD PUMA SPECIALUS PASIŪLYMAS

Speciali kaina: nuo 23 110 eurų arba nuo 225 eur/mėn.*
Įprasta kaina: nuo 27 600 eurų 
Versija; Titanium
Pavarų dėžė: automatinė
Degalų tipas: benzinas
Galia: 125 AG

Papildoma įranga:
  • 17” Lengvojo lydinio ratlankiai
  • Žiemos paketas (šildomas priekinis stiklas, šildomas vairas, šildomos priekinės sėdynės)
  • LED reflektoriniai trumpųjų šviesų žibintai su Ilgųjų šviesų asistentu
  • Klimato kontrolė, kritulių daviklis
  • Nuolatinio greičio palaikymo sistema
  • Apple CarPlay / Android Auto palaikymas (8” lietiminis ekranas)
  • Galiniai parkavimo jutikliai

*Pasiūlymas teikiamas per Inchcape Motors finansų partnerius. Jeigu lizingu įsigytumėte 23 110 EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 20% (4 622 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė – 41% (9 475.10 EUR), ridos apribojimas – 20 000 km per metus, tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 18 488 EUR, metinė kintama palūkanų norma – 6.176%, (kurią sudaro pastovioji palūkanų normos dalis – 2.29% ir kintanti bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – nuo 231 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 4 708.39 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 6.93%, mėnesio įmoka – 225 EUR, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 23 257 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą. Pasiūlymas galioja ribotam automobilių skaičiui.

FORD PUMA ECOBOOST HIBRIDAS

Į žmogų orientuotas pažangus dizainas, išryškintas padidinto pravažumo automobiliams (SUV) būdingas eksterjero stilius ir moderni jėgą į varančiuosius ratus perduodanti hibridinė technologija.
 
Galite rinktis savaime įsikraunančia lengvųjų hibridų technologija išsiskiriantį „Ford Puma“ modelį su „EcoBoost“ benzininiu varikliu – tai puikus didesnio nuvažiuojamo atstumo ir mažesnės emisijos sprendimas. Miesto visureigiai jau persikėlė į kitą lygį.

Kainoraštis ir katalogas

Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.

Susipažinkite iš arčiau

TECHNOLOGIJOS, LEIDŽIANČIOS PAJUSTI FORD PUMA VAIRAVIMO MALONUMĄ

Tam, kad vairavimas taptų dar malonesniu, „Ford Puma“ apsiginklavo gausybe technologijų, įskaitant „Ford Co-Pilot 360“ pagalbos vairuotojui sistemą, pasirenkamus važiavimo režimus, adaptyviąją pastovaus greičio palaikymo sistemą, pagalbos išvengiant susidūrimo technologiją ir kartu su šia technologija veikiančią automatinę vairo sukimo jėgos padidinimo funkciją, kai yra siekiama išvengti eismo įvykio.

APLINKĄ TAUSOJANČIĄ HIBRIDINĘ TECHNOLOGIJĄ TURINTIS MIESTO VISUREIGIS

Naujoji hibridinių elektromobilių era jau čia. Rinkitės „Ford Puma Hybrid“ modelį su savaime įsikraunančia lengvųjų hibridų technologija ir „EcoBoost“ benzininiu varikliu. Rezultatas – įspūdingai mažos degalų sąnaudos ir pastebimai mažesnė CO2 emisija, lyginant su kitais nehibridiniais varikliais. Įspūdingomis vairavimo charakteristikomis mėgausitės be jokių kompromisų. 

STILIUS IR PAŽANGA NEATSIEJAMI NUO BET KURIO FORD PUMA MODELIO

„Ford Puma“ salone vyrauja stilingo dizaino ir rafinuotumo atmosfera. Pasirinkę prabangųjį „Ford Puma Titanium“ 2022-ųjų modelį mėgausitės aukščiausios kokybės medžiagomis, o visuose modeliuose įdiegta išmaniųjų funkcijų ir technologijų gausa leis visiškai perimti kontrolę į savo rankas. Susieję savo „Ford Puma“ automobilį su „FordPass“ programėle turėsite galimybę naudotis dar platesnėmis išmaniųjų vairavimo funkcijų galimybėmis.

MIESTO VISUREIGIAI, UŽTIKRINANTYS JŪSŲ SAUGUMĄ

Išmaniųjų „Ford Puma“ pagalbos vairuotojui technologijų, kaip įspėjimo apie galimo susidūrimo pavojus funkciją arba išmaniąsias sukibimo su kelio danga ir stabilumo palaikymo sistemas, tikslas – Jūsų, Jūsų šeimos ir kitų eismo dalyvių saugumas. Naujausios technologijos įdiegtos visuose siūlomuose modeliuose: „Ford Puma ST-Line“ ir  „Ford Puma Titanium“.

APGALVOTAI IŠNAUDOTA ERDVĖ FORD PUMA PAVERČIA NEĮTIKĖTINA BAGAŽO SAUGYKLA

Nuostabiu skulptūriškumu spinduliuojantis miesto visureigis „Ford Puma“ išsiskiria savo eksterjeru – tai skrupulingai apgalvoto funkcionalumo išraiška. Į erdvumo kompromisus nebuvo leistasi projektuojant ir bagažo skyrių – išradingas „MegaBox“ pažangumas bagažinę padidina papildomais 80 litrų (lengvųjų hibridinių elektromobilių „Megabox“ bagažo skyriaus talpa – 68 l).

SUŽINOKITE DAUGIAU

Gaukite daugiau informacijos apie Jus dominantį modelį.