Išmani visuose žingsniuose
FORD PUMA
Dinamiška kiekvienoje kelionėje
FORD PUMA

FORD PUMA ECOBOOST HIBRIDAS

Į žmogų orientuotas pažangus dizainas, išryškintas padidinto pravažumo automobiliams (SUV) būdingas eksterjero stilius ir moderni jėgą į varančiuosius ratus perduodanti hibridinė technologija.
 
Galite rinktis savaime įsikraunančia lengvųjų hibridų technologija išsiskiriantį Ford Pumą modelį su EcoBoost benzininiu varikliu – tai puikus didesnio nuvažiuojamo atstumo ir mažesnės emisijos sprendimas.

Kainoraštis ir katalogas

Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.
Susipažinkite iš arčiau
VAIRAVIMO MALONUMUI SUKURTOS TECHNOLOGIJOS
Tam, kad vairavimas taptų dar malonesniu, Ford Puma apsiginklavo gausybe technologijų, įskaitant Ford Co-Pilot 360 pagalbos vairuotojui sistemą, pasirenkamus važiavimo režimus, adaptyviąją pastovaus greičio palaikymo sistemą, pagalbos išvengiant susidūrimo technologiją ir kartu su šia technologija veikiančią automatinę vairo sukimo jėgos padidinimo funkciją, kai yra siekiama išvengti eismo įvykio.
DAR LABIAU APLINKĄ TAUSOJANTI HIBRIDINĖ TECHNOLOGIJA
Rinkitės Ford Puma modelį su savaime įsikraunančia lengvųjų hibridų technologija arba EcoBoost benzininiu varikliu. Rezultatas – įspūdingai mažos degalų sąnaudos ir pastebimai mažesnė CO2 emisija, lyginant su kitais nehibridiniais varikliais. Dar daugiau – įspūdingomis vairavimo charakteristikomis mėgausitės be jokių kompromisų.
Naujoji hibridinių elektromobilių era jau čia 
STILIUS IR PAŽANGA
Ford Puma salone vyrauja stilingo dizaino ir rafinuotumo atmosfera, o išmaniųjų funkcijų ir technologijų gausa leidžia visiškai perimti kontrolę į savo rankas. Susieję savo Puma automobilį su FordPass programėle, turėsite galimybę naudotis dar platesnėmis išmaniųjų vairavimo funkcijų galimybėmis.
UŽTIKRINTAS JŪSŲ SAUGUMAS
Visų išmaniųjų Ford Puma pagalbos vairuotojui technologijų, įskaitant įspėjimo apie galimo susidūrimo pavojus funkciją arba išmaniąsias sukibimo su kelio danga ir stabilumo palaikymo sistemas, tikslas – jūsų, jūsų šeimos ir kitų eismo dalyvių saugumas.
APGALVOTAI IŠNAUDOTA ERDVĖ
Nuostabiu skulptūriškumu spinduliuojantis Ford Puma eksterjeras tuo pačiu yra ir skrupulingai apgalvoto funkcionalumo išraiška. Į erdvumo kompromisus nebuvo leistasi projektuojant ir bagažo skyrių – išradingas MegaBox pažangumas bagažinę padidina papildomais 80 litrų . (Lengvųjų hibridinių elektromobilių Megabox bagažo skyriaus talpa – 68 l.)

SUŽINOKITE DAUGIAU

Gaukite daugiau informacijos apie Jus dominantį modelį.