NAUJAS POŽIŪRIS Į DARBĄ

NAUJASIS FORD E-TRANSIT CUSTOM

NAUJASIS E-TRANSIT CUSTOM

Geriausiai Europoje parduodamas furgonas ir geriausiai Jungtinėje Karalystėje parduodama transporto priemonė nuo šiol yra elektrinis furgonas. 
 
Šis patvarumu ir patikimumu garsėjantis furgonas įžengė į naują elektrinio mobilumo ir produktyvumo erą. 
 
Naujasis „Ford E-Transit Custom“: pasididžiavimo verti elektros energijos sprendimai ir naujosios kartos ryšio technologijos. 
 
Tos pačios, laiko patikrintos furgono galimybės, tačiau dar didesnis važiavimo efektyvumas dėl elektrinės pavaros bei nulinė tarša.  
 
Be to, šiame elektra varomame furgone gausu išmaniosios programinės įrangos ir „Ford ProTM“ ryšio technologijų, siūlančių išmanius kasdienius sprendimus, ir padėsiančių prailginti automobilio eksploatavimo laikotarpį bei pagerinti Jūsų verslo produktyvumo rodiklius. 
 
Jūsų darbinis furgonas dar niekada nebuvo toks našus.


Kainoraštis ir katalogas

Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.

NAUJOJO FORD E-TRANSIT CUSTOM ĮVEIKIAMAS ATSTUMAS

NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS VIEN ELEKTRA 275-380 KM

E-TRANSIT CUSTOM NE TIK GALINGAS, BET IR PROTINGAS

Naujasis „Ford E-Transit Custom“ – kur kas daugiau, nei tik eilinis darbinis furgonas. Šis automobilis tai vos viena pažangiai integruoto „Ford Pro“ sprendimo dalis.
 
„Ford Pro“ apima daugybę išmaniųjų programinės įrangos sprendimų ir transporto priemonių parko valdymo įrankių, pavyzdžiui, „Ford Pro E-Telematics“ ir „FordPass Pro“. Visi šie sprendimai darniai veikia tarpusavyje, padėdami pratęsti automobilio eksploatavimo laiką ir pagerinti Jūsų verslo produktyvumo rodiklius. 

Nesvarbu, ar įmonėje turite vieną „Ford E-Transit Custom“, ar penkis, minėti valdymo įrankiai suteikia prieigą prie „Smart Diagnostics“ paslaugų, skirtų maksimaliai padidinti transporto veikimo laiką. Pavyzdžiui, galite leisti oficialiam „Ford“ servisui patikrinti Jūsų furgono būklę nuotoliniu būdu. Tai reiškia, kad dar prieš atvykstant į servisą apžiūrai, problema daugeliu atvejų jau bus nustatyta, iškart užsakytos reikiamos dalys, priminta apie numatomus profilaktinius patikrinimus ir suderinti tinkamiausi laikai, kad Jūsų verslas nesustotų.

NEIŠSENKANTI GALIA E-TRANSIT GALIA MOBILIAI DARBO VIETAI

Kur beprireiktų nuvykti darbo reikalais, Jūsų darbo priemonės visada bus po ranka. Naująjį „Ford E-Transit Custom“ galima įsigyti su „Pro Power Onboard“ technologija, kad čia pat galėtumėte prijungti savo elektros prietaisus, apšvietimą, nešiojamuosius kompiuterius ar kitus įrenginius.

Jūsų furgonas – tai Jūsų darbo vieta ant ratų. „Ford“ SYNC4 su naujuoju 5G modemu užtikrina dar geresnį ryšį, sklandžią išmaniojo telefono integraciją, eismo sąlygų atnaujinimus realiuoju laiku, kurie padės dar efektyviau planuoti savo maršrutą ir dar daugiau funkcijų. Viską patogiai matysite 13 colių jutikliniame ekrane.

Iki smulkmenų apgalvotas interjeras leis savo papildomus prietaisus patogiai laikyti dėkle tarp sėdynių, įdiegtos papildomos USB jungtys ir inovatyvi vairo pakėlimo funkcija. Ką tai reiškia Jums? Sustoję aikštelėje ir tebesėdėdami savo vietoje vairą galite paversti į stalelį, ant kurio patogiai galėsite dirbti kompiuteriu ar tiesiog papietauti.

NAUJASIS E-TRANSIT CUSTOM NEPALIEKA ABEJINGŲ

Protingai apgalvotas dizainas Jūsų furgoną daro dar patogesniu naudoti. Naujasis „E-Transit Custom“ pasižymi patobulintomis proporcijomis: į furgono saloną dabar patogiau įlipti dėl žemesnio aukščio, o mažesnis negu 2 metrų aukštis leis lengvai įvažiuoti į požemines automobilių stovėjimo aikšteles.

Įspūdinga naujojo „Ford E-Transit Custom“ išvaizda išsiskiria šiam modeliui būdingais priekiniais žibintais, kuriuos apjungia variklio gaubto plotį paryškinanti LED juosta, bei žvilgsnį kaustančio dizaino trapecinės priekinės grotelės su daugiakampėmis detalėmis. 

Suasmeninti sportišką furgono išvaizdą ir padidinti jo dinamiškumą ar tiesiog papildyti patogiomis funkcijomis galima pasirinktais elementų paketais. Nuo užpakalinio aptako, skirto galiniam bortui ir galinėms krovinių skyriaus durims (nudažyti furgono kėbulo spalva) iki LED lėktuvų tipo turėklų komplekto, kuris leis savo įrankius ir krovinius aiškiai matyti tiek dieną, tiek naktį bei suteiks daugiau galimybių ir tvirtinimo taškų tvirtinant krovinius.

NAUJASIS FORD E-TRANSIT CUSTOM