5 ŽVAIGŽDUČIŲ SAUGUMAS PAGAL EURONCAP
PASIRINKIMAS JŪSŲ RANKOSE
MĖGAUKITĖS NUOTYKIAIS PATOGIAI
FORD KUGA
Nuostabus dizainas, nepaprastas efektyvumas ir jokių pastangų nereikalaujančios galimybės.
Įkraunamas hibridas, hibridas arba benzininis EcoBoost variklis – jūsų  laisvė rinktis.
Kainoraštis ir katalogas
Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.
Patogus įkrovimas namuose. 45–63 km siekiantis nuvažiuojamas atstumas
 (WLTP testo rezultatai)

 
CO2 emisija – 23–25 g/km
Įkrovimo tipas – įkrovimas elektra
Transmisija (-os) – automatinė
Degalų sąnaudos – 0,83–0,92 l/100km
Savaiminis įsikrovimas ir talpi hibrido baterija prireikus suteikia galimybę trumpesnius atstumus nedideliu greičiu įveikti naudojant tik elektros energiją.
 
CO2 emisija – 130–135 g/km
Įkrovimo tipas – rekuperacinis stabdymas
Transmisija (-os) – automatinė
Degalų sąnaudos – 4,6–4,8 l/100 km
Išskirtinė galia ir nepaprastą efektyvumą užtikrinantis tiesioginis degalų įpurškimas.

CO2 emisija – 151–156 g/km
Įkrovimo tipas – netaikoma
Transmisija (-os) – mechaninė 6 pavarų transmisija
Degalų sąnaudos – 5,5–5,8 l/100 km
VAIRAVIMO MALONUMĄ UŽTIKRINANČIOS TECHNOLOGIJOS
Pasinerkite į dar patogesnę ir malonesnę vairavimo patirtį kartu su gausybe Ford Kuga technologijų, įskaitant Ford Co-Pilot 360 pagalbos vairuotojui sistemas, adaptyviąją pastovaus greičio palaikymo sistemą ir nenukrypti nuo eismo juostos padedančią technologiją.
ŽENKITE Į RYŠIO PASAULĮ
Į jūsų Ford Kuga integruotas FordPass Connect modemas vairavimo patirtį perkels į visiškai naują lygmenį – naudokitės gausybe naudingų funkcijų, įskaitant bevielį ryšį automobilyje, dar tobulesnę automobilio navigacijos sistemą ir eismo sąlygų atnaujinimo realiuoju laiku funkciją.
Jeigu vairuojate hibridinę Kuga modelio versiją, FordPass programėlė suteiks galimybę naudotis dar platesniu įvairių funkcijų asortimentu, skirtu tik įkraunamiems hibridiniams automobiliams (PHEV). 
SAVAIMINĖS ĮKROVOS EFEKTYVUMAS
Savaime pasikraunančiame Ford Kuga hibride yra sumontuotas itin efektyvus 2,5 litro darbinio tūrio benzininis Duratec variklis ir baterijos energiją naudojantis elektrinis variklis. 
 Didesnį galios kiekį galinti sukaupti talpesnė baterija ne tik užtikrina ekonomiškesnes degalų sąnaudas, bet ir leidžia įveikti trumpus atstumus naudojant tik elektros energiją.
DINAMIŠKAS INTERJERO DIZAINAS
Lanksčios galinių Ford Kuga sėdynių pritaikymo galimybės – tai laisvė bet kokios kelionės metu. Pageidaujate erdvesnio bagažo skyriaus? O gal pirmenybę teikiate papildomai erdvei kojoms salono gale? Paslinkite galines sėdynes į priekį arba atgal – taip, kaip patogiausia jums.
PENKIŲ ŽVAIGŽDUČIŲ SAUGUMAS
Euro NCAP, nepriklausoma ir lyderiaujanti saugumo organizacija Europoje, išskirtinę jūsų ir jūsų keleivių apsaugą užtikrinančio Ford Kuga automobilio saugumą įvertino net penkiomis žvaigždutėmis.