NAUJAS ENERGIJOS PAVIDALAS

Mustang Mach-E – tai mūsų naujasis visiškai elektrinis padidinto pravažumo automobilis (SUV). Naujajai erai pasirengęs veržlus charakteris, gyvybingumas ir kitą formą įgavusi galia.

Ford E-Transit

Lietuvoje nuo 2022

ELEKTROMOBILIAI

ELEKTRINIAI AUTOMOBILIAI - NETARŠI TRANSPORTO GALIA

Visiškai elektriniai automobiliai yra varomi tik baterijomis. Jokių degalų. Jokios emisijos keliuose.
  
Elektromobiai tausoja gamtą, be to, jiems taikomi mažesni kelių mokesčiai ir negresia baudos nedidelės taršos miestų zonose, o tai reiškia ir naudą jūsų piniginei.

INOVACIJŲ TROŠKULYS SLYPI MŪSŲ PRIGIMTYJE

Ford elektrifikacijos planas yra paprastas. Gebėjimai, techninės charakteristikos ir technologijos – tai mūsų klientų pamėgtos mums būdingos stiprybės, kurias mes įkūnijame kurdami ypatingas elektrinių automobilių savybes. Mūsų naujasis Mustang Mach-E yra tik pradžia.

NET 600 KILOMETRŲ NUVAŽIUOJANTIS ELEKTROMOBILIS

Mūsų naujasis visiškai elektrinis padidinto pravažumo automobilis (SUV) leis įveikti didesnius atstumus, todėl jums nereikės rūpintis kitu įkrovimu.
 
Ar jau klausiate savęs, kur galėtumėte nuvykti?

Lygiai kaip ir kituose automobiliuose, tam tikri veiksniai mažina nuvažiuojamą elektromobilio atstumą. Turime jums gerą naujieną – elekromobiliai visada turi elektrinę ridą optimizuojančių būdų.

ELEKTROMOBILĮ LENGVA ĮKRAUTI

ELEKTROMOBILIO ĮKROVIMAS NAMUOSE

Ford Wallbox suteiks galimybę įkrauti automobilį per naktį ir džiaugtis visiška įkrova ryte. Įkrauti elektromobilį lygiai taip pat paprasta, kaip ir įkrauti telefoną.

VIEŠOS ELEKTROMOBILIŲ ĮKROVIMO STOTELĖS KELIONĖS TIKSLO VIETOSE

Europoje šiuo metu yra įrengta daugiau kaip 100 000 elektromobilių įkrovimo stotelių. Jas rasite šalia didelių prekybos centrų, parduotuvių, greitkelių ir daugelyje kitų vietų.

FORD E-TRANSIT

2022 metais dienos šviesą išvydo naujoji elektrinė Transit modelio versija. Kaip ir visada, modelis džiugina savo patvarumu, galimybėmis ir universalumu. E-Transit tapo naujausiu baterijomis varomų Ford elektromobilių šeimos nariu ir pradėjo naują ikoniškųjų Transit automobilių erą.

RINKITĖS ELEKTROMOBILIUS - MĖGAUKITĖS JŲ PRIVALUMAIS

Daugiau jokių kelionių į degalines. Mažiau judamųjų dalių reiškia mažesnes eksploatavimo išlaidas. Mažesni mokesčiai, jokių suvaržymų nedidelės taršos zonose – privalumų sąrašą galime tęsti.

PASIRINKĘ ELEKTROMOBILĮ, PER METUS SUTAUPYSITE VIRŠ 1 000 EUR

Esate pasirengę nustebti? Pažiūrėkite, kokios nedidelės gali būti jūsų išlaidos elektros energijai, lyginant su jūsų esamomis išlaidomis degalams.

DAUGIAU KAIP PERPUS KRITUSIOS IŠLAIDOS REGULIARIAI ATLIEKAMAI TECHNINEI PRIEŽIŪRAI

Elektriniai automobiliai turi mažiau judamųjų dalių, todėl išlaidos reguliariajai techninei priežiūrai bus taip pat mažesnės.

MAŽESNIS KELIŲ MOKESTIS IR KITOS GALIMYBĖS SUTAUPYTI

Mokant kelių mokestį ir lyginant su analogišku benzininį variklį turinčiu padidinto pravažumo automobiliu (SUV), su visiškai elektriniu SUV galite sutaupyti 165 EUR per metus. Ir tai tėra tik vienas iš plataus privalumų sąrašo.

PRISIJUNKITE IR JŪS

Jau galite užsisakyti mūsų naująjį visiškai elektrinį Mustang Mach-E. Pamirškite apie degalus ir atraskite naują laisvės pavidalą.