NAUJAS ENERGIJOS PAVIDALAS

Mustang Mach-E – tai mūsų naujasis visiškai elektrinis padidinto pravažumo automobilis (SUV). Naujajai erai pasirengęs veržlus charakteris, gyvybingumas ir kitą formą įgavusi galia.

Ford E-Transit

Lietuvoje nuo 2022

ELEKTROMOBILIAI

ELEKTRINIAI AUTOMOBILIAI - NETARŠI TRANSPORTO GALIA

Visiškai elektriniai automobiliai yra varomi tik baterijomis. Jokių degalų. Jokios emisijos keliuose.

Daugiau jokių sustojimų degalinėse ir jokios oro taršos kelyje. Elektriniuose automobiliuose naudojamos baterijos patogiai įkraunamos tiek namuose, tiek elektros įkrovimo punktuose. Dar greitesnė akseleracija, dar tylesnis veikimas ir dar efektyvesnis sukimo momentas.

Elektromobiai tausoja gamtą, be to, jiems taikomi mažesni kelių mokesčiai ir negresia baudos nedidelės taršos miestų zonose, o tai reiškia ir naudą jūsų piniginei.

INOVACIJŲ TROŠKULYS SLYPI MŪSŲ PRIGIMTYJE

Ford elektrifikacijos planas yra paprastas. Gebėjimai, techninės charakteristikos ir technologijos – tai mūsų klientų pamėgtos mums būdingos stiprybės, kurias mes įkūnijame kurdami ypatingas elektrinių automobilių savybes. Mūsų naujasis Mustang Mach-E yra tik pradžia.

KODĖL VERTA RINKTIS ELEKTROMOBILĮ?

  • Galite važiuoti A juosta ir taip aplenkti automobilių spūstis
  • Mokėsite mažesnius kelių mokesčius
  • Neturėsite baudų dėl per viršytos CO2 emisijos nedidelės taršos miestų zonose
  • Pigesnė eksploatacija ir parkavimas
  • Tausosite gamtą

RINKITĖS ELEKTROMOBILIUS - MĖGAUKITĖS JŲ PRIVALUMAIS

Daugiau jokių kelionių į degalines. Mažiau judamųjų dalių reiškia mažesnes eksploatavimo išlaidas. Mažesni mokesčiai, jokių suvaržymų nedidelės taršos zonose – privalumų sąrašą galime tęsti.

PASIRINKĘ ELEKTROMOBILĮ, PER METUS SUTAUPYSITE VIRŠ 1 000 EUR

Esate pasirengę nustebti? Pažiūrėkite, kokios nedidelės gali būti jūsų išlaidos elektros energijai, lyginant su jūsų esamomis išlaidomis degalams.

DAUGIAU KAIP PERPUS KRITUSIOS IŠLAIDOS REGULIARIAI ATLIEKAMAI TECHNINEI PRIEŽIŪRAI

Elektriniai automobiliai turi mažiau judamųjų dalių, todėl išlaidos reguliariajai techninei priežiūrai bus taip pat mažesnės.

NET 600 KILOMETRŲ NUVAŽIUOJANTIS ELEKTROMOBILIS

Mūsų naujasis visiškai elektrinis padidinto pravažumo automobilis (SUV) leis įveikti didesnius atstumus, todėl jums nereikės rūpintis kitu įkrovimu.
 
Ar jau klausiate savęs, kur galėtumėte nuvykti?

Lygiai kaip ir kituose automobiliuose, tam tikri veiksniai mažina nuvažiuojamą elektromobilio atstumą. Turime jums gerą naujieną – elekromobiliai visada turi elektrinę ridą optimizuojančių būdų.

INVESTUOKITE Į ATEITĮ - PASINAUDOKITE VALSTYBĖS PARAMA

Elektromobilių kainos dar niekada nebuvo tokios žemos. Dabar geriausias laikas aplikuoti ir gauti paramą elektrinio automobilio įsigijimui.

Kompensuojama suma:

Fiziniams asmenims – 5000 Eur
Juridiniams asmenims – 4000 Eur

Pagridiniai reikalavimai paramai gauti:

Registracijos liudijime privalo būti nurodyta pirmoji elektromobilio registracijos Lietuvoje data arba modelio metai
Elektromobilis įregistruotas pareiškėjo vardu ne ankščiau kaip 2022 m. kovo 23 d.
Degalų tipas arba galios šaltinis yra tik elektra.
Elektromobilis su tuo pačiu VIN numeriu anksčiau nebuvo kompensuotas.

ELEKTROMOBILĮ LENGVA ĮKRAUTI

ELEKTROMOBILIO ĮKROVIMAS NAMUOSE

Ford Wallbox suteiks galimybę įkrauti automobilį per naktį ir džiaugtis visiška įkrova ryte. Įkrauti elektromobilį lygiai taip pat paprasta, kaip ir įkrauti telefoną.

VIEŠOS ELEKTROMOBILIŲ ĮKROVIMO STOTELĖS KELIONĖS TIKSLO VIETOSE

Europoje šiuo metu yra įrengta daugiau kaip 100 000 elektromobilių įkrovimo stotelių. Jas rasite šalia didelių prekybos centrų, parduotuvių, greitkelių ir daugelyje kitų vietų.

FORD E-TRANSIT

Naujoji Transit modelio versija – pirmasis visiškai elektrinis komercinis Ford automobilis. E-Transit pradeda naują ikoninio furgono erą. Daugiau niekada nebereikės jaudintis dėl mažos taršos zonų. Modelis pasižymi patvarumu, universalumu bei dar didesnėmis galimybėmis padėti vystyti jūsų verslą. Visiškai įkrautas gali nuvažiuoti nuo 267 iki 315 km. Ford E-Transit - tvirtas, galingas ir kaip niekada reikalingas.

FORD MUSTANG MACH-E

Pirmasis visiškai elektrinis visureigis Ford Mustang Mach-E. Dar vienas puikus papildymas baterijomis varomų Ford elektromobilių šeimoje. Išskirtinio dizaino elektromobilis visiškai įkrautas gali nuvažiuoti įspūdingą atstumą iki 600 km. Pasinaudokite išskirtine galimybe išbandyti vairavimo asistentą Ford BlueCruise. Elektrinis visureigis Mustang Mach‑E – nesek paskui minią ir būk visada priekyje.
Ford_Mustang_Mach_E_elektromobiliai

ELEKTRINIS FORD EXPLORER

Dar vienas puikus pasirinkimas visiems, mėgstantiems keliauti – penkiavietis elektrinis Ford Explorer. Išskirtinio dizaino visureigį galite įkrauti nuo 10 iki 80% vos per 25 min. naudojant nuolatinės srovės įkroviklį. Dėl to patirkite maksimalius įspūdžius ir ilgose kelionėse sustoję pasikrauti, pasimėgaukite kava. Su Explorer būsite pasiruošę visoms oro sąlygoms ir pagaliau ištrūksite iš komforto zonos.
Ford_Explorer_elektromobiliai

ATEITIES MODELIAI

Siekiant iki 2035 m. visose Europos įmonėse, logistikoje ir tarp tiekėjų užtikrinti CO2 neutralumą, planuojama išleisti dar daugiau elektromobilių.  

KUO SKIRIASI ELEKTRINIAI IR HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI?

KOKS ELEKTROMOBILIO NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS?

KAIP ĮKRAUTI ELEKTROMOBILĮ IR ĮKRAUNAMĄ HIBRIDĄ?

AR BRANGU EKSPLOATUOTI ELEKTROMOBILĮ?

KAIP ILGAI EKSPLOATUOJAMOS ELEKTROMOBILIŲ BATERIJOS?

PRISIJUNKITE IR JŪS

Jau galite užsisakyti mūsų naująjį visiškai elektrinį Mustang Mach-E. Pamirškite apie degalus ir atraskite naują laisvės pavidalą.