NAUJAS ENERGIJOS PAVIDALAS
Mustang Mach-E – tai mūsų naujasis visiškai elektrinis padidinto pravažumo automobilis (SUV). Naujajai erai pasirengęs veržlus charakteris, gyvybingumas ir kitą formą įgavusi galia.
Ford E-Transit
Lietuvoje nuo 2022

NETARŠAUS TRANSPORTO GALIA

Visiškai elektriniai automobiliai yra varomi tik baterijomis. Jokių degalų. Jokios emisijos keliuose.
  
Tokie automobiliai tausoja gamtą, be to, jiems taikomi mažesni kelių mokesčiai ir negresia baudos nedidelės taršos miestų zonose, o tai reiškia ir naudą jūsų piniginei.
INOVACIJŲ TROŠKULYS SLYPI MŪSŲ PRIGIMTYJE
Ford elektrifikacijos planas yra paprastas. Gebėjimai, techninės charakteristikos ir technologijos – tai mūsų klientų pamėgtos mums būdingos stiprybės, kurias mes įkūnijame kurdami ypatingas elektrinių automobilių savybes. Mūsų naujasis Mustang Mach-E yra tik pradžia.

NET 610 KILOMETRŲ SIEKIANTIS ELEKTRA NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

Mūsų naujasis visiškai elektrinis padidinto pravažumo automobilis (SUV) leis įveikti didesnius atstumus, todėl jums nereikės rūpintis kitu įkrovimu.
 
 
Ar jau klausiate savęs, kur galėtumėte nuvykti?

Lygiai kaip ir kituose automobiliuose, tam tikri veiksniai mažina nuvažiuojamą elektromobilio atstumą. Turime jums gerą naujieną – visada yra elektrinę ridą optimizuojančių būdų.

LENGVA ĮKRAUTI

ĮKROVIMAS NAMUOSE
Ford Wallbox suteiks galimybę įkrauti automobilį per naktį ir džiaugtis visiška įkrova ryte. Įkrauti elektromobilį lygiai taip pat paprasta, kaip ir įkrauti telefoną.
ĮKROVIMAS VIEŠOSIOSE ĮKROVIMO STOTELĖSE IR KELIONĖS TIKSLO VIETOSE
Europoje šiuo metu yra įrengta daugiau kaip 100 000 elektromobilių įkrovimo stotelių. Jas rasite šalia didelių prekybos centrų, parduotuvių, greitkelių ir daugelyje kitų vietų.
FORD E-TRANSIT
2022 metais dienos šviesą išvys naujoji elektrinė Transit modelio versija. Kaip ir visada, modelis džiugins savo patvarumu, galimybėmis ir universalumu. E-Transit taps naujausiu baterijomis varomų Ford elektromobilių šeimos nariu ir pradės naują ikoniškųjų Transit automobilių erą.

RINKITĖS KELIAUTI ELEKTRA. MĖGAUKITĖS JOS PRIVALUMAIS

Daugiau jokių kelionių į degalines. Mažiau judamųjų dalių reiškia mažesnes eksploatavimo išlaidas. Mažesni mokesčiai, jokių suvaržymų nedidelės taršos zonose – privalumų sąrašą galime tęsti.
ATSISAKĘ DEGALŲ, PER METUS SUTAUPYSITE VIRŠ 1 000 EUR
Esate pasirengę nustebti? Pažiūrėkite, kokios nedidelės gali būti jūsų išlaidos elektros energijai, lyginant su jūsų esamomis išlaidomis degalams.
DAUGIAU KAIP PERPUS KRITUSIOS IŠLAIDOS REGULIARIAI ATLIEKAMAI TECHNINEI PRIEŽIŪRAI
Elektriniai automobiliai turi mažiau judamųjų dalių, todėl išlaidos reguliariajai techninei priežiūrai bus taip pat mažesnės.
MAŽESNIS KELIŲ MOKESTIS IR KITOS GALIMYBĖS SUTAUPYTI
Mokant kelių mokestį ir lyginant su analogišku benzininį variklį turinčiu padidinto pravažumo automobiliu (SUV), su visiškai elektriniu SUV galite sutaupyti 165 EUR per metus. Ir tai tėra tik vienas iš plataus privalumų sąrašo.
PRISIJUNKITE IR JŪS
Jau galite užsisakyti mūsų naująjį visiškai elektrinį Mustang Mach-E. Pamirškite apie degalus ir atraskite naują laisvės pavidalą.