Erdvė Jūsų verslui augti

FORD TRANSIT COURIER VAN

Kompaktiškas ir i patogus

FORD TRANSIT COURIER VAN

Jūsų verslo pagalbininkas

FORD TRANSIT COURIER VAN

FORD TRANSIT COURIER FURGONAS

„Ford Transit Courier“ furgonas yra kompaktiškiausias „Transit“ klasės modelis.
 
Šis komercinis automobilis idealiai tinka greitojo pristatymo paslaugų teikimui, manevravimui siauromis gatvelėmis ir įvažiavimui į ankštas erdves, į kurias sunkiai įvažiuotų ne tokie kompaktiški furgonai.  
 
„Transit Courier“ furgone įrengta vos viena sėdynių eilė, kad liktų kuo daugiau vietos kroviniams. 
 
Nors „Ford Transit Courier“ furgonas nedidukas, jame telpa stebėtinai daug – net 2,3 m3 krovinių*. Galima rinktis kelias skirtingas jėgos pavarų konfigūracijas, tokias, kaip itin didelio našumo „EcoBoost“ benzininio ar „EcoBlue“ dyzelinio variklio versijas.
 
Dėl įvairiausių inovatyvių ryšio funkcijų ir išmaniųjų pagalbos vairuotojui technologijų, „Ford“ komerciniai automobiliai neabejotinai palengvina kasdienius darbus. 
 
Dėl savo dydžio, krovinių talpos ir našumo „Transit Courier“ furgonas puikiai tinkamas teikti visų rūšių pristatymo paslaugas. 


Kainoraštis ir katalogas

Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.

Tai, ką TRANSIT COURIER gali

Susipažinkite iš arčiau

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

ĮSPŪDĮ KELIA TRANSIT COURIER PAKROVIMO PER VISĄ ILGĮ SISTEMA

„Ford Transit Courier“ furgoną siūlome įsigyti su įvairiomis pertvaromis, skiriančiomis keleivių kabiną nuo krovinių zonos. Prijungus suskleidžiamą tinklinę pertvarą, kurią rekomenduojame užsakyti papildomai, prie keleivių sėdynės, pro galines duris ir į kabiną galima įkrauti iki 2,59 metro ilgio krovinius. Tai įspūdinga talpa nedideliam furgonui.

SU FORD ECOBOOST BENZININIU VARIKLIU – TIKRAS MIESTO KOMERCINIS AUTOMOBILIS

„Transit Courier“ furgonas su revoliucingu 1,0 litro benzininiu varikliu – tai, kas turėtų patraukti Jūsų akį. Šis daugybę apdovanojimų laimėjęs variklis generuoja tokią pat galią, kokią generuotų įprastinis 1,6 litro variklis, tačiau su mažesnėmis degalų sąnaudomis ir mažesne CO2 emisija. Tai tobulas judraus nediduko krovininio furgono privalumas, prieš kurį galvą lenkia kiti komerciniai automobiliai.

GALINIO VAIZDO KAMERA PADĖS NAVIGUOTI JŪSŲ FORD TRANSIT COURIER SIAUROMIS GATVĖMIS

Stulpeliai, dviračiai, sienelės… „Transit Courier“ kamera centrinėje konsolėje integruotame ekrane parodys viską, kas yra už Jūsų. Sistema rodo ne tik objektus, kurių galite nepastebėti, bet ir virtualias linijas, padėsiančias pastatyti furgoną siauriausiose vietose. Kamera įsijungia automatiškai pasirinkus atbulinės eigos pavarą. Ši funkcija užtikrina, kad šis komercinis automobilis savo manevringumu yra tobulas pristatymo paslaugų teikimui mieste.

SYNC 3

„Ford SYNC 3“ – tai pažangi sistema, leidžianti vairuotojui visada būti prisijungusiam ir valdyti telefoną, muzikos bei navigacijos sistemas. Intuityviajam valdymui galite rinktis balso komandas arba 6 colių spalvotą liečiamąjį ekraną su „pinch-and-swipe“ braukimo gestais. „Live Traffic“ eismo realiuoju laiku funkcija padės išvengti spūsčių. Ši „Ford Transit Courier“ sistema netgi suteikia galimybę paskambinti vietiniams restoranams, tiesiog ištariant „I’m hungry“.

KOMERCINIS AUTOMOBILIS TIESIOG PRIVALO TURĖTI ERDVIŲ SUSIDĖTI DARBO PRIEMONĖMS

Dėl sumaniai išplanuoto „Transit Courier“ furgono interjero, jame, kaip nedideliame furgone, telpa stebėtinai daug. Nuo ilgų krovinių, kurie telpa nulenkus priekinę keleivio sėdynę, iki daugybės vietų darbo priemonėms. Lentynėlėje virš galvos telpa A4 formato segtuvas, po Jūsų vairuotojo sėdyne – stalčius planšetei, tarp sėdynių – taip pat vieta papildomiems reikmenims ir, žinoma, kavos puodeliui. Jūsų naujasis komercinis automobilis sukurtas taip, kad viskas, ko Jums gali prireikti, būtų patogiai pasiekiama ranka.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Gaukite daugiau informacijos apie Jus dominantį modelį.