Erdvė Jūsų verslui augti
FORD TRANSIT COURIER VAN
Kompaktiškas ir i patogus
FORD TRANSIT COURIER VAN
Jūsų verslo pagalbininkas
FORD TRANSIT COURIER VAN

FORD TRANSIT COURIER FURGONAS

Transit Courier furgonas yra kompaktiškiausias Transit klasės modelis.
 
Jis idealiai tinka greitojo pristatymo paslaugų teikimui, manevravimui siauromis gatvelėmis ir įvažiavimui į ankštas erdves, į kurias sunkiai įvažiuotų ne tokie kompaktiški furgonai.  
 
Transit Courier furgone įrengta vos viena sėdynių eilė, kad liktų kuo daugiau vietos kroviniams. 
 
Nors Transit Courier furgonas nedidukas, jame telpa stebėtinai daug – net 2,3 m3 krovinių*. Galima rinktis kelias skirtingas jėgos pavarų konfigūracijas, tokias, kaip itin didelio našumo EcoBoost benzininio ar EcoBlue dyzelinio variklio versijas.
 
Dėl įvairiausių inovatyvių ryšio funkcijų ir išmaniųjų pagalbos vairuotojui technologijų Transit Courier furgonas neabejotinai palengvins kasdienius Jūsų darbus. 
 
Dėl savo dydžio, krovinių talpos ir našumo Transit Courier furgonas puikiai tinkamas teikti visų rūšių pristatymo paslaugas. 

Kainoraštis ir katalogas

Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.
Tai, ką TRANSIT COURIER gali
Susipažinkite iš arčiau

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

PAKROVIMO PER VISĄ ILGĮ SISTEMA
Transit Courier furgoną siūlome įsigyti su įvairiomis pertvaromis, skiriančiomis keleivių kabiną nuo krovinių zonos. Prijungus suskleidžiamą tinklinę pertvarą, kurią siūlome užsakyti papildomai, prie keleivių sėdynės, pro galines duris ir į kabiną galima įkrauti iki 2,59 metro ilgio krovinius. Tai įspūdinga talpa nedideliam furgonui.
FORD ECOBOOST BENZININIS VARIKLIS
Transit Courier furgoną siūlome įsigyti su revoliucingu 1,0 litro benzininiu varikliu. Šis daugybę apdovanojimų laimėjęs variklis generuoja tokią pat galią, kokią generuotų įprastinis 1,6 litro variklis, tačiau su mažesnėmis degalų sąnaudomis ir mažesne CO2 emisija. Tai tobulas judraus nediduko krovininio furgono privalumas.  
GALINIO VAIZDO KAMERA
Stulpeliai, dviračiai, sienelės... Transit Courier kamera centrinėje konsolėje integruotame ekrane parodys viską, kas yra už Jūsų. Sistema rodo ne tik objektus, kurių galite nepastebėti, bet ir virtualias linijas, padėsiančias pastatyti furgoną siauriausiose vietose. Ši funkcija užtikrina dar geresnes furgono manevringumo savybes ir tinkamumą naudoti pristatymo paslaugų teikimui mieste. Kamera įsijungia automatiškai pasirinkus atbulinės eigos pavarą. 
SYNC 3
Ford SYNC 3 – tai pažangi sistema, leidžianti vairuotojui visada būti prisijungusiam ir valdyti telefoną, muzikos bei navigacijos sistemas. Intuityviajam valdymui galite rinktis balso komandas arba 6 colių spalvotą liečiamąjį ekraną su „pinch-and-swipe“ braukimo gestais. Live Traffic eismo realiuoju laiku funkcija padės išvengti spūsčių. Ši sistema netgi suteikia galimybę paskambinti vietiniams restoranams, tiesiog ištariant „I’m hungry“.  
ERDVĖ DAIKTAMS
Dėl sumaniai išplanuoto Transit Courier furgono interjero, jame, kaip nedideliame furgone, telpa stebėtinai daug. Lentynėlėje virš galvos telpa A4 formato segtuvas, kad viskas, ko Jums gali prireikti, būtų patogiai pasiekiama ranka.  

SUŽINOKITE DAUGIAU

Gaukite daugiau informacijos apie Jus dominantį modelį.