Jūsų kelionėms
FORD TRANSIT CONNECT ACTIVE
Erdvė visai komandai
FORD TRANSIT CONNECT DOUBLE CAB-IN-VAN
Kasdieniniams darbams
FORD TRANSIT CONNECT

TRANSIT CONNECT

Transit Connect dar labiau patobulėjo – dabar jis gali pasigirti įmantria nauja išvaizda, visapusiškai atnaujintu salonu ir pažangiausiomis technologijomis. 
 
Jame išliko garsusis Transit tvirtumas, patvarumas ir funkcionalumas bei tokios funkcijos, kaip sumaniai išplanuota pakrovimo per visą ilgį sistema ir universalios priekinės keleivių sėdynės. Furgoną galite įsigyti su trumpa arba ilga ratų baze – jame telpa iki 3,6 m3, iki 982 kg krovinių*; galimos įvairios kėbulo konfigūracijos, pavyzdžiui, furgonas ar furgonas su dviguba kabina. Dabar tai – išskirtinai pažangus vidutinio dydžio furgonas, kuriame gausu naudingų pagalbos vairuotojui sistemų – daugelio jų šiandieniuose automobiliuose nerasite. Šios sistemos padeda apsaugoti kelyje pasitaikančius pėsčiuosius taip pat užtikrina nepertraukiamą vairuotojo ryšį nenaudojant rankų, tad jis gali reguliuoti ir stebėti furgono greitį. Šios 
technologijos taip pat užtikrina mažesnes degalų sąnaudas ir mažesnę emisiją. 

Kainoraštis ir katalogas

Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.
FURGONAS
Erdvus, puikiai išplanuotas ir itin funkcionalus: krovinių zonoje per visą aukštį ir per visą plotį įrengta pertvara (kuri gali būti įstiklinta arba ne), o kabinoje gali būti dvi arba trys sėdynės. Į standartinę furgono komplektaciją įeina stumdomos šoninės durys ir simetriškos galinės krovininės durys. Be to, įstiklintas galines pakeliamas duris galite užsakyti su plovimo/valymo ir apsaugos nuo rasojimo funkcijomis. 
FURGONAS SU DVIGUBA KABINA
Neskaitant dviejų priekinių sėdynių, furgone su dviguba kabina už jų įrengta papildoma trijų sėdynių eilė. Paslanki tinklinė pertvara saugiai atskiria antrąją sėdynių eilę nuo krovinių zonos. 
Tai, ką TRANSIT CONNECT gali
Susipažinkite iš arčiau

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

VERSLO PROGRAMĖLĖ PRISIJUNGU-SIOMS TRANSPORTO PRIEMONĖMS
Turite vieną furgoną ar administruojate iki penkių furgonų parką? FordPass Pro programėlė padės atskleisti išmaniąją jų pusę. FordPass Pro skirta būtent verslo transporto priemonėms: jos funkcijos, pavyzdžiui, SecuriAlert ir Vehicle Health Alerts (pranešimai apie transporto priemonės techninę būklę) užtikrina sklandų furgonų judėjimą kelyje, krovinių saugumą ir sėkmingą verslo plėtrą. 
HIDRINIMU VALYTAS AUGALINIS ALIEJUS (HVO)
HVO išgaunamas iš aliejaus atliekų – tai tam tikras atsinaujinantis parafininis dyzelinas, tradicinio aliejaus rafinavimo būdu gaminamas iš įvairiausių žaliavų, tokių, kaip kepimo aliejaus atliekos. 
Hidrinimu valytas augalinis aliejus, dar vadinamas atsinaujinančiu dyzelinu, gali būti naudojamas Ford Transit furgonuose vietoje įprastinio dyzelino, neatliekant jokių furgono modifikacijų. Lyginant su įprastiniu dyzelinu, HVO pasižymi ženkliai geresnėmis užvedimo žemoje temperatūroje specifikacijomis. Šiuos degalus netgi galite maišyti su įprastiniu dyzelinu tiesiai degalų bake, kad netektų rūpintis, jei netoliese nėra galimybės įsigyti HVO. Lyginant su tradiciniu iškastiniu kuru, HVO mažiau kenkia aplinkai ir gali reikšmingai sumažinti šiltnamio dujų išmetimus, nei įprastinis dyzelinas, ypač jei HVO pagamintas iš perdirbtų žaliavų. 
FORD ECOBLUE DYZELINIS VARIKLIS
Mūsų 75 AG, 100 AG ir 120 AG TDCi dyzeliniai varikliai stebina savo rafinuota galia ir įspūdingu našumu. Nesvarbu, ar savo Transit Connect furgonu keliaujate miesto keliais, ar leidotės į tolimą reisą greitkeliu – šio furgono sklandaus sukimo momento perdavimo funkcija nepakeičiama įveikiant nuokalnes ar lenkiant.
PAKROVIMO PER VISĄ ILGĮ SISTEMA
L1 furgone galite vežti iki 3,0 metrų ilgio krovinius dėl sumaniai išplanuotos pakrovimo per visą ilgį sistemos, kurią siūlome užsakyti papildomai. L2 modeliuose telpa net 3,4 metro ilgio kroviniai. 
AKTYVIOJI PARKAVIMO PAGALBOS SISTEMA
Aktyvioji parkavimo pagalbos sistema pagelbės įmanevruoti furgoną į lygiagrečią ar statmeną stovėjimo vietą. Tiesiog spustelėkite mygtuką, ir šios inovatyvios sistemos jutikliai pravažiuojant ras tinkamą stovėjimo vietą. Po to sistema automatiškai įmanevruos Jūsų Transit Connect furgoną. Tereikės valdyti greičio ir stabdžių pedalus bei pavaras (vadovaujantis nuorodomis ekrane ir garsiniais signalais). Ši sistema taip pat išvairuos furgoną iš lygiagrečių stovėjimo vietų. 
APSAUGOS NUO SUSIDŪRIMO SISTEMA
Apsaugos nuo susidūrimo sistema pastebi priekyje esančias ar galinčias kirsti kelią transporto priemones bei pėsčiuosius ir apie juos įspėja. Jei nesureaguojate, sistema automatiškai aktyvuoja stabdžius. Šia technologija siekiama sumažinti nelaimingų atsitikimų riziką ar visiškai jų išvengti; ji aktyvuojama, važiuojant iki 80km/h (50 mph) greičiu.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Gaukite daugiau informacijos apie Jus dominantį modelį.