Naujasis Transit Connect

Jau greitai Lietuvoje

NAUJASIS FORD TRANSIT CONNECT

PASIEKS BET KOKĮ TIKSLĄ

Pristatome naująjį Ford Transit Connect. Visiškai naujo dizaino ir su dar platesnėmis galimybėmis bei naujai suprojektuota krovinių transportavimo erdve. Nuo šiol šį modelį galite įsigyti ir su įkraunamo hibrido varos sistema. 

KAINORAŠTIS IR KATALOGAS

Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.
DIDŽIAUSIA KROVINIŲ TALPA IKI DIDŽIAUSIA APKROVOS MASĖ IKI DIDŽIAUSIAS KROVINIŲ ILGIS IKI
3,7 m3 850 kg 2 150 mm

NAUJASIS TRANSIT CONNECT – PUIKUS JŪSŲ VERSLO PAGALBININKAS

SUTALPINKITE DAR DAUGIAU

Naujasis Transit Connect nuo šiol dar erdvesnis, tad galėsite jame sutalpinti dar didesnius ir sunkesnius krovinius. Be to, galėsite rinktis iš dviejų galimų krovinių pakrovimo ilgių, abiem atvejais puikiai tilps du standartiniai euro padėklai.

Salone nuo šiol galėsite naudotis net dviem 45 W USB-C įkrovimo lizdais, tinkamais nešiojamųjų kompiuterių ir elektrinių įrankių akumuliatoriams, mobiliesiems telefonams ir nešiojamoms išorinėms baterijoms įkrauti. Be to, krovinių skyriuje rasite 12 V lizdą.

ITIN RPODUKTYVIAM DARBUI

Mūsų naujieji EcoBlue dyzeliniai varikliai dar niekada nebuvo tokie galingi. Jie pasižymi dar geresnėmis eksploatacinėmis savybėmis, užtikrina efektyvesnes degalų sąnaudas, o nuo šiol juos galima įsigyti ir su visų varomų ratų varos sistema. Be to, pirmą kartą galite rinktis ir įkraunamą hibridinį Transit Connect modelį, kuris vien elektra įveikia net iki 110km atstumą. Tobulas sprendimas, kuomet reikia įvažiuoti į mažos emisijos zonas.

SĄSAJA SU AUTOMOBILIU

Transit Connect 10,25 colių skaitmeniniame prietaisų skydelyje pagal savo poreikius pritaikytame ekrane galėsite stebėti aktualius automobilio rodmenis. Spalvotas 10 colių jutiklinis ekranas per belaidę sąsają susijungęs su jūsų išmaniuoju telefonu [5] suteiks galimybę patogiai naudotis Connected Navigation navigacijos sistema. Be to, turėsite galimybę  peržiūrėti daugybės kitų naudingų automobilio duomenų apžvalgas. 

VAIRAVIMO TECHNOLOGIJA

Naujajame Transit Connect mėgausitės gausiomis pagalbos vairuotojui funkcijomis. Vairavimą palengvins automatiniai priekiniai žibintai, pagalbos išvengiant susidūrimų sistema, automobilio išlaikymo eismo juostoje funkcija, kelio ženklų atpažinimo sistema, pagalbinė kliūties išvengimo sistema, LED priekiniai žibintai su adaptyviąja priekinio apšvietimo sistema ir priekiniai bei galiniai parkavimo atstumo jutikliai.

Visiškai naujas dizainas

Dar modernesnė Transit Connect versija nepaliks nei vieno abejingo. Atnaujinta išvaizda ir stilingas interjeras leis mėgautis savo kelione kiekvieną dieną. Kompaktiškas, bet neįtikėtinai erdvus vidus. Išskirtinės priekinės grotelės ir itin platus kėbulo spalvų pasirinkimas. Transit Connect su visiškai nauju dizainu, kuris ne tik puikiai atrodo, bet ir veikia užtikrintai.