Sukurtas gyvenimo kelionėms

FORD EXPLORER PLUG-IN HYBRID

Elegantiškas dizainas. Naujausios technologijos

FORD EXPLORER PLUG-IN HYBRID

Atnaujinta verslo klasė

FORD EXPLORER PLUG-IN HYBRID

Patogioms išvykoms

FORD EXPLORER PLUG-IN HYBRID

Pradėkite dieną patogiai

FORD EXPLORER + NUOTOLINIS VALDYMAS

FORD EXPLORER ĮKRAUNAMAS SUV HIBRIDAS

„Ford Explorer“ įkraunamas hibridas – vienas iš lyderių SUV klasės automobilių kategorijoje. Šis miesto visureigis preciziškai ištobulintas taip, kad galėtumėte nevaržomai pasinerti į komforto ir stiliaus pasaulį. 
 
Dailiai išbaigtame, universalių funkcijų gausiai praturtintame SUV automobilyje gali patogiai keliauti iki septynių keleivių, kurių bagažui taip pat bus pakankamai vietos. Pažangi įkraunamo hibrido jėgos pavara bei išmanioji visų varomųjų ratų sistema prireikus generuoja įspūdingą galią, tuo pat metu pasižymėdama stulbinančiu efektyvumu.  
 
Dėl gausybės papildomų funkcijų ir išmaniųjų technologijų, su preciziškai ištobulintu „Ford Explorer" galėsite keliauti patogiai ir stilingai. 

Kainoraštis ir katalogas

Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.

PAPRASTA, KAIP ĮKRAUTI IŠMANŲJĮ TELEFONĄ

ĮKROVIMAS NAMUOSE

Namuose Explorer hibridą iš standartinio elektros lizdo rinkinyje esančiu įkrovimo laidu įkrausite maždaug per 6 valandas** . Norėdami įkrauti automobilį sparčiau (įkrovimas teužtruks nuo 3 valandų iki 3 val. 30 min. **), papildomai įsigykite Ford Wallbox.

FORD EXPLORER ĮKROVIMAS VIEŠOJE ĮKROVIMO STOTELĖJE

Kelionės metu savo SUV hibridą galite įkrauti naudodamiesi viešosiomis įkrovimo stotelėmis. „NewMotion“ suteikia galimybę naudotis daugiau nei 200 000 viešųjų įkrovimo stotelių visoje Europoje – tereikia išmaniuoju telefonu sumokėti už įkrovimą. Informaciją apie įkrovimo galimybes ir įkrovimo laiko valdymo funkcijas rasite ir „FordPass“ programėlėje.

PRIBLOŠKIANČIOS SUV GALIMYBĖS BE JOKIŲ PASTANGŲ

„Ford Explorer“ modelis elegantiškai apjungia galią su moderniu hibrido efektyvumu. Dėl tikslios įkraunamo hibrido sistemos bei 3,0 litrų V6 „EcoBoost“ benzininio variklio galėsite leistis į kelionę su neregėtai mažomis sąnaudomis. Pažangi 10 pavarų automatinė transmisija su „Rotary Gear Shift Dial“ sukamu pavarų perjungimo valdikliu užtikrins, kad reikiamu metu visada bus įjungta tinkama pavara. Šis SUV klasės automobilis sukurtas taip, kad galėtumėte patirti neprilygstamą vairavimo dinamiką ir išskirtinį automobilio valdymo malonumą. 

ĮKRAUNAMI FORD EXPLORER MIESTO VISUREIGIAI DEMONSTRUOJA GALIĄ

„Ford Explore“ visureigis visiškai paprastai įkraunamas tiek namuose, tiek kelyje. Pilnai įkrautu automobiliu vien elektra galima nuvažiuoti iki 42 km***. Namuose automobilį įkrausite iš standartinio elektros lizdo greičiau nei per 6 val. Naudojant „Ford Wallbox“ įkrovimo stotelę, kurią siūlome įsigyti papildomai, automobilio įkrovimas tetruks nuo 3 val. iki 3 val. 30 min.**. Prireikus įkrauti automobilį kelyje, Jūsų patogumui visoje Europoje įrengta 200 000 „NewMotion“ viešojo įkrovimo stotelių. Čia galite stabtelėti, norėdami šiek tiek įkrauti papildomai, arba sustoti pilnam įkrovimui, kuris truks nuo 3 val. iki 3 val. 30 min.**. „Ford Explorer“ integruotas regeneracinis įkrovimas, tad baterija kraunama ir automobiliui važiuojant. 

FORD EXPLORER SUKURTAS SIEKIANT TOBULYBĖS

Įsitaisykite savo „Ford Explorer“ vairuotojo sėdynėje ir panirkite į moderniausias technologijas. Su pažangia „Terrain Management“ kraštovaizdžio valdymo sistema galite pasirinkti specialiai miesto keliams, kalnuotoms vietovėms ar bet kokiam tarpiniam variantui pritaikytas funkcijas. Norėdami atsipalaiduoti tolimos kelionės metu, aktyvuokite adaptyviąją pastovaus greičio palaikymo sistemą su „Stop & Go“ funkcija. Šiame visureigyje taip pat galite pasirinkti, kurią energijos rūšį pasirinkti – elektros energiją, benziną ar jų derinį. Visos šios sistemos darniai veikia išvien, kad kaskart atsisėdę už vairo, patirtumėte tik geriausias emocijas. 

SUV AUTOMOBILIAI – TIESIOG GERESNIS BŪDAS KELIAUTI

Kiekviena prietaisų skydelio linija. Kiekviena prabangios odinės sėdynės siūlė. Kiekviena automobilio interjere panaudota medžiaga. Patraukliame ir universaliame „Ford Explorer“ automobilio interjere svarbi kiekviena detalė. Čia rasite specialiai šiam visureigiui sukurtą „B&O“ garso sistemą, 12,3 colio skersmens skaitmeninį prietaisų skydelį bei modernias ryšio technologijas, valdomas „FordPass“ programėle. Programėlė „FordPass“ gali padėti rasti artimiausią įkrovimo stotelę ir į ją nuvykti, o už akumuliatoriaus įkrovimą galite sumokėti toje pačioje programėlėje. Esame tikri, kad kaskart ieškosite vis naujos progos vėl atsisėsti už vairo.

IŠMANIOJI SAUGOS TECHNOLOGIJA NAUJAUSIUOSE FORD EXPLORER SUV

„Ford Explorer“ gausu pažangiausių technologijų, kuriomis siekiama užtikrinti kuo didesnį Jūsų, Jūsų šeimos ir kitų eismo dalyvių saugumą. Nelaimingų atsitikimų veiksmingai padės išvengti tokios sistemos, kaip apsaugos nuo susidūrimo sistema „Pre-Collision Assist“ su pėsčiųjų pastebėjimo funkcija ar važiavimo svyravimų stabilizavimo sistema „Roll Stability Control“. Kitos sistemos, pavyzdžiui, stabdymo po smūgio sistema „Post Impact Braking“, gali padėti sumažinti žalą nelaimei įvykus. Miesto visureigiai sukurti dominavimui mieste, todėl „Ford“ savo automobilius aprūpina gausybe vairavimą palengvinančių funkcijų: nuo vairuotojo nuovargio, pėsčiųjų ar kelio ženklų aptikimo iki nusileidimo nuo kalno pagalbos sistemų.

SUKURTAS NUOTYKIAMS

„Ford“ visureigiai tiesiog sukurti nuotykiams. Kiekviena „Ford Explorer“ detalė sukurta taip, kad automobilis būtų patikimas ir nepriekaištingas bei užtikrintų maksimalų keleivių komfortą. Rafinuota prabanga ir galios pojūtis naująjį SUV paverčia išties nepamainomu automobiliu tiek kasdienėms, tiek ir ilgoms kelionėms. Jame gali patogiai keliauti iki septynių žmonių. Nuleidus visas sėdynes, visureigis talpina net 2274 l talpos krovinių. Virš 800 Nm sukimo momentas leidžia automobiliu vilkti iki 2500 kg. Akivaizdu, kad vietos automobilyje nepritrūksite nei planuodami savaitgalio išvyką į golfo laukus, nei leisdamiesi į tolimą kelionę su šeima ar draugų kompanija.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Gaukite daugiau informacijos apie Jus dominantį modelį.