Legenda avyko į Europą

FORD BRONCO

AMERIKIETIŠKOJI BEKELĖS IKONA

Ikoniškas dizainas. Užtikrinta galia. Naujausios kartos ryšio funkcijos. Ford Bronco. Nepakeičiamas bekelės 4x4 SUV klasės automobilis nuotykių ieškotojams. Mėgaukitės beribėmis riaumojančio variklio galimybėmis.

PROŠVAISA
IKI 261 MM

PRAVAŽUMAS VANDENIU
IKI 850 MM

Kainoraštis ir katalogas

Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.

FORD BRONCO GALERIJA

Ford Bronco parked on rocks in the desert mountains

ĮVEIKS BET KOKIĄ KELIO DANGĄ

Išmanioji visų varančiųjų ratų sistema TERRAIN MANAGEMENT SYSTEM™, iki septynių G.O.A.T. važiavimo režimų. 32 arba 33 colių bet kokiai kelio dangai skirtos padangos. Įvairios 4x4 jėgos pavaros. Ford Bronco be jokio vargo susidoros su bet kokiais iššūkiais.
Ford Bronco driving in the desert

DAR GERESNIS VAIZDAS

Lengvasvorį Bronco automobilio stogą ir dureles galima nesunkiai nuimti, kad galėtumėte laisvai grožėtis aplinkos vaizdais.
Ford Bronco interior design

FORD SYNC4

Funkcijos valdomos 12 colių jutikliniu ekranu arba balso komandomis. Su SYNC 4 lengvai valdysite muziką, telefoną ar automobilio navigacijos sistemą.
Ford Bronco driving through a small lake

SUSIKURKITE PAGAL SAVO POREIKIUS

Susipažinkite su plačiu ant stogo tvirtinamų ar automobilio gale įrengiamų daiktų gabenimui skirtų funkcijų, stilingai automobilio vidaus ir išorės apdailai skirtų priedų asortimentu.
Ford Bronco headlamp closeup

IŠSKIRTINIS STILIUS

Tvirtinimo laikikliai būtent šiam modeliui. Apvalaus dizaino priekiniai žibintai su LED dienos šviesos žibintais. Bronco tikrai nesupainiosite su niekuo kitu.

CHARAKTERISTIKOS IR EFEKTYVUMAS