Naujasis elektrinis Ford Capri®

LEGENDA SUGRĮŽO
0-100 km/h Įveikiamas atstumas iki Greito įkrovimo laikas
5.3 s 627 km 26 min

Naujasis Ford Capri® jau čia – tai praktiškas padidinto pravažumo automobilis (SUV) su lenktynininko dvasia. Visiškai elektrinis kupė krosoveris išsiskiria pažangiomis technologijomis, ikonišku dizainu ir dideliu nuvažiuojamu atstumu, kurio pakaks visai dienai. Siūlomos dvi šio modelio versijos.

Kainoraštis ir katalogas

Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.

Ford Capri Select

Standartinė Capri Select komplektacija alsuoja sportiška prabanga, čia rasite dalinę Sensico apdailą, elektrinę vairuotojo sportinę sėdynę su masažo funkcija, šildomas sėdynes ir sportišką šildomą vairą.

Ford Capri Premium

Į Capri Premium komplektaciją įeina dar daugiau jus pradžiuginsiančios įrangos, įskaitant 20 colių skersmens lydinio ratlankius, elektrines bagažinės dureles, panoraminį stogą*, šviesos diodų (LED) matricos priekinius žibintus ir aukščiausios kokybės 10-ies garsiakalbių B&O garso sistemą.

Klasikinio Ford Capri® dvasia ir atnaujintas, modernus dizainas

SUSIPAŽINKITE SU EKSTERJERU


Susipažinkite su INTERJERU

14,6 COLIŲ SKERSMENS SYNC MOVE EKRANAS

Į didelį SYNC Move jutiklinį ekraną visada žvelgsite nepriekaištingu kampu – ekranas prisitaiko prie jūsų padėties vairuojant.

SPORTINĖS SĖDYNĖS

Mėgaukitės net 12 būdų reguliuojama šildoma vairuotojo sėdyne su atraminėmis funkcijomis pasižyminčiais išlinkiais ir integruota atrama galvai. 

APLINKOS APŠVIETIMAS

Pritaikomas interjero apšvietimas leis pasirinkti pageidaujamą nuotaiką – nuo atpalaiduojančios iki kraują kaitinančios.

iki 572 litrų talpos bagažinė ir elektrinis, be rankų atidaromAs bagažinės DANGTIS.

VISIŠKAI ĮKRAUTAS

Gaukite prieigą prie daugiau kaip 600 000 įkrovimo vietų arba įkraukite namuose – tegu jūsų elektrinis Capri® visada būna pasirengęs išriedėti į kelią.

NAUJAUSIOS TECHNOLOGIJOS

MOBILUSIS RYŠYS

Ford SYNC® su integruotu elektrinių automobilių kelionių planavimo įrankiu ir debesijos technologija grindžiama satelitine navigacija leis visada naudotis naujausia informacija.
VAŽIAVIMO REŽIMAI

Prisitaikykite prie kiekvieno kelio rinkdamiesi iš penkių važiavimo režimų: įprasto, ECO, sportinio, individualaus arba padidinto sukibimo esant slidžiam paviršiui (tik visų varančiųjų ratų varos sistemas (AWD) turintiems automobiliams).

SPORTINIS REŽIMAS

Pasirinkę sportinį režimą, mėgausitės dar geresniu vairo mechanizmo atsaku ir staigesne akceleracija.

INDIVIDUALUS REŽIMAS

Pritaikykite važiavimą individualiems savo poreikiams konfigūruodami tokius nustatymus kaip vairo ir akceleracijos atsakas.

B&O™ GARSO SISTEMA

Pasinerkite į ritmą su įtraukiančia 10 garsiakalbių B&O™ garso sistema, komplektuojama su žemo dažnio garsiakalbiu ir integruota garso projektorių juosta.
Pirmiausiai – saugumas
 
Saugumą jūsų Ford Capri® automobilyje užtikrins integruotos saugos sistemos, įskaitant susidūrimų padedančią išvengti sistemą, autonominę avarinio stabdymo sistemą ir adaptyviąją pastovaus greičio palaikymo kontrolę. Šio pagalbos vairuotojui paketo įranga turi 12 ultragarsinių jutiklių, penkias kameras ir tris radiolokacinius jutiklius. Viskas yra skirta vienam tikslui – padėti jums jūsų kelionėje.

Susipažinkite pirmieji

Užsiregistruokite ir gaukite asmeninėms reikmėms ir verslui skirtas naujienas ir atnaujintą informaciją apie Ford Capri®.