Naujos kartos komercinis transportas

Naujasis ford e-transit

Pajauskite skirtumą

Naujasis ford e-transit

Nulinė emisija

Naujasis ford e-transit

NAUJASIS FORD E-TRANSIT

Visiškai elektrinis. Be jokių kompromisų. Naujasis „Ford E-Transit“ – mūsų pirmasis visiškai elektrinis furgonas. Įspūdinga 400 voltų, 68 kWh naudingos galios baterija užtikrina, kad Jums nebereikės sukti galvos dėl galimybės įvažiuoti į mažos taršos teritorijas. 
 
Pilnai įkrautos „Ford E-Transit“ baterijos pakaks nuvažiuoti net 267–315 km (remiantis pasaulinės suderintos lengvųjų transporto priemonių bandymo procedūros rezultatais: 315 km rezultatas gautas tiriant mišraus važiavimo ciklą, o 267 km itin tolimas nuotolis gautas, tiriant važiavimo greitkeliu sąnaudas)*.  
 
„Ford E-Transit“ galite įsigyti dviejų skirtingų aukščių ir trijų ilgių kombinacijų, tad galima krovinių skyriaus talpa** siekia 15,1 m3. Galite rinktis net iš 25 galimų šios transporto priemonės konfigūracijų, tad būsite tikri, kad naujieji įmonės elektriniai komerciniai automobiliai išties atitiks Jūsų poreikius.

Kainoraštis ir katalogas

Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.

IŠSIRINKITE SAVO E-TRANSIT

Pageidaujate papildomos vietos keleiviams ar planuojate pervežti didesnį krovinį? Pageidaujate uždaro furgono ar kabinos su atvira važiuokle? Pasirinkite ir susikomplektuokite Jūsų verslui tobulai tinkantį Ford E-Transit. 

FURGONAS

Bendroji transporto priemonės masė (GVM): 3,5 Tonos, 3,9 Tonos, 4,25 Tonos
 
Ilgis: L2, L3, L4

Aukštis: H2, H3

FURGONAS SU DVIGUBA KABINA

Bendroji transporto priemonės masė (GVM): 3,9 Tonos, 4,25 Tonos
 
Ilgis: L3

Aukštis: H2, H3

VIENA VAŽIUOKLĖ

Bendroji transporto priemonės masė (GVM): 3,5 Tonos, 3,9 Tonos, 4,25 Tonos
 
Ilgis: L3, L4
 
Aukštis: N/A

Susipažinkite iš arčiau

E-TRANSIT KOMERCINIAI ELEKTROMOBILIAI ĮKRAUNAMI PAPRASČIAU, NEGU ATRODO

TRANSPORTO PRIEMONIŲ DEPE

Mūsų partneriai gali jums padėti sumontuoti visą įkrovimui reikalingą techninę ir programinę įrangą. Įsirengę elektrinio furgono įkrovimo stotelę savo patalpose, „Ford E-Transit“ bateriją nuo 0 iki 100 proc. įkrausite apytiksliai per 8 val.*

VIEŠOSE VIETOSE

Viešoje įkrovimo stotelėje savo „Ford E-Transit“ įkrausite be jokio vargo. „BlueOval“ įkrovimo stotelių tinklas visoje Europoje turi virš 300 000 įkrovimo vietų. Galingas IONITY sparčiojo įkrovimo tinklas turi 450 stotelių, kiekvienoje po keletą įkrovimo vietų. 

NAMUOSE

Paprasčiausias būdas įkrauti savo „Ford E-Transit“ – tiesiog įjungti jį į kištukinį elektros lizdą. Norėdami įkrauti savo „E-Transit“ dar patogiau ir sparčiau, įsigykite „Ford Connected Wallbox“ namų įkrovimo stotelę, kad Jūsų elektrinis furgonas būtų pasirengęs leistis į kelionę, kai tik prireiks.

SYNC 4

SYNC 4** yra su debesija sujungta ryšio ir pramogų sistema su pažangiomis maršruto planavimo ir balso atpažinimo funkcijomis. Dėl debesijos ryšio „Ford Power-Up“ programinės įrangos naujiniai nepertraukiamai užtikrins, kad Jūsų komerciniai elektromobiliai nuolat atnaujintų savo programinę įrangą. Be to, sistema turi išmaniojo telefono belaidę integravimo funkciją, naują 12 colių jutiklinį ekraną ir daugybę kitų privalumų.

FORD TELEMATICS

Jūsų automobilių parką sudaro daugiau nei 5 transporto priemonės? Ford Telematics padės užtikrinti didžiausią produktyvumą ir sumažinti transporto priemonių prastovų trukmes. Veiksmingos, duomenimis pagrįstos įžvalgos padės suprasti kasdienį Jūsų transporto priemonių užimtumą. Galėsite sparčiai peržvelgti savo transporto priemonės techninę būklę ir padidinti našumą, operatyviai išspręsdami visus pastebėtus nesklandumus.**

FORDPASS PRO

Nesvarbu, ar dirbate su viena, ar iki penkių transporto priemonių, „FordPass Pro“ pasirūpins, kad Jūsų komerciniai elektromobiliai būtų tvarkingi, saugūs ir nepriekaištingai važiuojantys. Su nemokama mobiliąja programėle galėsite stebėti savo transporto priemonės buvimo vietą ir techninę būklę, nuotoliniu būdu užrakinti ar atrakinti dureles, planuoti įkrovimus ir atlikti daugybę kitų funkcijų.

NUOTOLINIS PALEIDIMAS

Su „FordPass Pro“ programėle iš savo namų ar biuro telefonu galite nustatyti pageidaujamą temperatūrą furgono kabinoje ir įjungti klimato kontrolę. Jūsų „Ford E-Transit“ bus pasiruošęs ir lauks Jūsų, kai ateis laikas sėsti prie vairo. Pamirškite laikus, kai tekdavo sėsti prie įšalusio vairo ar laukti, kol pro šaltuku aptrauktą furgono priekinį langą pagaliau pavyks įžiūrėti laukiančio kelio kontūrus.

KURIANT FORD E-TRANSIT NESILEISTA Į JOKIUS KOMPROMISUS DĖL PATOGUMŲ

PRO POWER ONBOARD

Keliaudami darbo reikalais prie „Ford E-Transit“ kaip prie maitinimo šaltinio galite prijungti savo įrankius. Už papildomą mokestį siūlomas „Pro Power Onboard“ suteikia galimybę naudotis 2,3 kW galia be generatoriaus. Tad į automobilio skydelyje esantį kištukinį lizdą galite jungti gręžtuvus, pjūklus, nešiojamuosius kompiuterius ir daugelį rankinių įrankių.

NEPRIKLAUSOMA GALINĖ PAKABA

Galinė „Ford E-Transit“ pakaba suprojektuota taip, kad užtikrintų didesnę keliamąją galią ir pagerintų automobilio technines savybes. Šia transporto priemone galite gabenti iki 1758 kg krovinių, o itin tvirta atskira galinė pakaba užtikrins dar geresnes tiek pakrautos, tiek nepakrautos transporto priemonės savybes ir trauką.

ITIN DAUG VIETOS KROVINIAMS

Taupant vietą, baterija sumaniai integruota po pagrindiniu elektrinio furgono kėbulu. „Ford“ elektriniai komerciniai automobiliai turi penkias skirtingas kėbulo konfigūracijas, kurių krovinių talpa nuo 9,5 iki 15,1 m3.

FORD E-TRANSIT KOMERCINIAI ELEKTROMOBILIAI PUIKUOJASI NULINE EMISIJA

JOKIOS EMISIJOS

Jei dažnai dirbate miestuose, kur verda gyvenimas, visiškai elektrinis „Ford E-Transit“ furgonas – tobulas pasirinkimas. Šis furgonas neišmeta jokių teršalų, tad galėsite nevaržomai pasiekti miesto centrą ir kitas nulinės taršos zonas. Jeigu šiandien tokie apribojimai dar ne itin paplitę, jau netolimoje ateityje komerciniai elektromobiliai rikiuosis visų didžiųjų Europos miestų gatvėse.

PASIRENKAMI VAIRAVIMO REŽIMAI

Pasirinkus vieną iš trijų galimų vairavimo režimų, nustatomos atitinkamos „Ford E-Transit“ savybės. Parenkami esamoms važiavimo sąlygoms optimalūs transporto priemonės parametrai. „Normal“ režimas skirtas kasdienėms kelionėms; „Slippery“ – užtikrina geresnį furgono suvaldymą važiuojant šlapia ar apledėjusia kelio danga; „Eco“ režimas skirtas ekonomiškiausiam baterijos eikvojimui.

ECO REŽIMAS

Pasirinkę „Eco“ režimą, su likusia baterijos įkrova nuvažiuosite toliau. Sistema riboja didžiausią greitį, sumažina akceleracijos intensyvumą ir naudoja mažiau energijos klimato kontrolei. Norėdami „Ford E-Transit“ furgonu nuvažiuoti dar toliau ir maksimaliai išnaudoti likusią baterijos įkrovą, įjunkite „L-Mode“ režimą, kuris suaktyvins baterijos įkrovimą furgonui stabdant.

PASUKAMAS PAVARŲ PERJUNGIKLIS

Pasukamu pavarų perjungikliu galite pilnai valdyti pažangią transmisiją ir pasirinkti pavaras, tiesiog pasukdami valdiklį. Šiuo valdikliu pakeitus įprastinę pavarų perjungimo svirtį, furgono salonas tapo erdvesnnis. 

ELEKTRINIS STOVĖJIMO STABDYS

„Ford E-Transit“ stovėjimo stabdys taupo vietą kabinoje ir yra patogesnis naudoti. Norėdami įjungti stabdį, tiesiog patraukite prietaisų skydelyje esantį jungiklį link savęs.

ELEKTRINIAI KOMERCINIAI AUTOMOBILIAI PADĖS SUMAŽINTI ĮMONĖS EKSPLOATACINES IŠLAIDAS

VALSTYBĖS PARAMA

Įsigyjant transporto priemonę, galima gauti valstybės subsidiją naujam elektriniam automobiliui įsigyti. Komerciniai elektromobiliai – taip pat viena iš galimybių. Norint gauti paramą, reikiamus dokumentus padės užpildyti Jūsų atstovybė.

MAŽESNĖS EKSPLOATACIJOS IŠLAIDOS

Įsigijusi elektrinį furgoną, Jūsų įmonė patirs mažesnes išlaidas eksploatacijai. Įkrovimas kainuoja gerokai pigiau, nei degalai, o kraunant „Ford E-Transit“ ne viešosiose įkrovimo stotelėse, o namuose ar darbe, tai kainuoja dar pigiau. Ypač jei naudojatės mažesniais naktiniais elektros energijos tarifais.

MAŽESNĖS IŠLAIDOS TECHNINEI PRIEŽIŪRAI

Šio furgono techninei priežiūrai sutaupysite net iki 40 proc. Elektriniame furgone mažiau judančių dalių, tad jo techninis aptarnavimas paprastai atsieina pigiau, nei dyzelinio furgono. Tai leidžia sutrumpinti transporto priemonės prastovas ir padidinti Jūsų įmonės produktyvumą.

E-TRANSIT GARANTIJA

„Ford E-Transit“ taikoma bazinė 3 metų/160 000 km garantija. Papildomai suteikiama 8 metų/160 000 km garantija baterijai ir 12 metų garantija korozijai dėl kiauryminio prarūdijimo.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Gaukite daugiau informacijos apie Jus dominantį modelį.